Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
فصل سوم رو شروع کردید؟
ظاهرا که نقداش از فصول قبلی بهتره:D
فصل اول فارگو رو تموم کنم شروع میکنم به فصل سوم اوزارک، به شرطی که کرونا ادامه پیدا کنه!!!x_x

شروع که هیچی، خوردمش.;) اوایلش یه مقداری از پلات دیوایسش خوشم نیومد ولی از قسمت ششم به بعد رد داد بدجور!=D>

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
553
سلام عزیزان
من ۵ قسمت از فصل اول سریال فارگو رو دیدم. مجذوبش شدم! میخواستم ببینم فصل‌های دوم و سوم هم ادامه‌ی فصل اول هست یا نه؟
و اینکه مارتین فریمن در بقیه فصل‌ها حضور داره؟
.
.
.
یه سوال دیگه! در فصول دوم و سوم هم شاهد حال و هوای سرد و برفی هستیم؟
مرسی
اول اینکه فارگو یعنی برف. کلا حال و هواش برفی و هوای یخبندانه. من هر سال فصلهای فارگو رو میزاشتم دی ماه تو یخبندان تبریز میدیدم :D
نه فصلهاش کلا جداگونه هستن، تنها وجه اشتراک همون برفه و اینکه قصه به نوعی به شهر فارگو وصل میشه. مارتین فریمن هم فقط فصل 1 هست. برای من بهترین فصلش فصل 2 بود. فصل 3 هم خوب بود بنظرم باید یبار دیگه ببینم.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,503
نام
سپهر
اپیزود هفتم BCS خیلی خوب بود و برای اولین بار بود که گذر زمان در هنگام تماشای این سریال احساس نکردم!

نکته جالبی اینجاست که وقتی داشتم این قسمت رو نگاه می کردم، یاد والتر وایت افتادم که چه طور بعدا زندگی این شخصیت ها را به فاک داد!

آخرین ویرایش:

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
آخر هفته (جمعه) آمازون اولین قسمت tales from the loop رو عرضه میکنه.از روی کارهای یه تصویر ساز سوئدی به اسم سایمون استولنهگ الهام گرفته شده که بیشتر به خاطر مخلوط کردن المانهای سای‌فای با محیط‌های روستایی معروفه و قبلا یه بازی رومیزی به همین اسم از کاراش ساخته شده.(اسمش رو سرچ کنید، آرتیست معروفیه و احتمالا کاراش رو دیدین) سریال داستانش در مورد مردم یه دهکده‌ایه که در زیرش یه ماشین شتاب‌دهنده ذرات‌طور به نام "لوپ" وجود داره که باعث ایجاد پدیده های غریب و موجودات عجیب میشه.میگن فاز میکس استرنجر تینگز با یه بلک‌میرر خوشبینانه رو داره.تریلرش رو اگه ببینین از روبات تا برف سربالا توش پیدا میشه:Dدر پرانتز بگم که چند وقت پیش یه بازی به اسم جنریشن زیرو عرضه شده که انگار اسکی از همین حال و هوا بوده.
قسمت اول رو مارک رومانک (غول آخر موزیک ویدئوسازا، فینچر ثانی:D) کارگردانی میکنه که از زمان "واینل" فیلم و سریال نساخته.واسه موسیقیش اسم فیلیپ گلس رو زدن و یه بابایی که من نمیشناسمش ولی موسیقی بازی سایبرپانک رو داره میسازه:Dربکا هال و جاناتان پرایس جزو بازیگراشن.خالقش هم کسیه که نزدیک به نصف اپیزودای "لیجن" رو نوشته.چون با این بتمن جدیده حال میکنید، مت ریوز هم یکی از تهیه کننده هاشه:D

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
True Detective S2 .
خوب این واقعا خوب نبود . در بهترین حالت یه مینی سریال پلیسی بود ولی هیچ ربطی به TD نداشت .
مسلما وقتی بعد از فصل اول بیای فصل دوم رو ببینی و همینطور به عنوان TD بخوای نگاهش کنی کاملا نا امید میشی .

یک داستان معمولی ولی یه روایت خیلی بد و انتخابای بد برای بازیگرا .
در کل که بنظر من قشنگی TD به پیچیدگی قابل فهم و جذابشه .
اینجا فقط کلی داستان مختلف رو بهم گره زده بودن تا پیچیدش کنن و روایت داستان هم خیلی بد بود که این پیچیدگی رو بیشترش کنه ولی نتیجش فقط همین بود .

من از 10 بهش صفر میدم . اصلا ارزش امتحان کردن هم نداره :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آخر هفته (جمعه) آمازون اولین قسمت tales from the loop رو عرضه میکنه.از روی کارهای یه تصویر ساز سوئدی به اسم سایمون استولنهگ الهام گرفته شده که بیشتر به خاطر مخلوط کردن المانهای سای‌فای با محیط‌های روستایی معروفه و قبلا یه بازی رومیزی به همین اسم از کاراش ساخته شده.(اسمش رو سرچ کنید، آرتیست معروفیه و احتمالا کاراش رو دیدین) سریال داستانش در مورد مردم یه دهکده‌ایه که در زیرش یه ماشین شتاب‌دهنده ذرات‌طور به نام "لوپ" وجود داره که باعث ایجاد پدیده های غریب و موجودات عجیب میشه.میگن فاز میکس استرنجر تینگز با یه بلک‌میرر خوشبینانه رو داره.تریلرش رو اگه ببینین از روبات تا برف سربالا توش پیدا میشه:Dدر پرانتز بگم که چند وقت پیش یه بازی به اسم جنریشن زیرو عرضه شده که انگار اسکی از همین حال و هوا بوده.
قسمت اول رو مارک رومانک (غول آخر موزیک ویدئوسازا، فینچر ثانی:D) کارگردانی میکنه که از زمان "واینل" فیلم و سریال نساخته.واسه موسیقیش اسم فیلیپ گلس رو زدن و یه بابایی که من نمیشناسمش ولی موسیقی بازی سایبرپانک رو داره میسازه:Dربکا هال و جاناتان پرایس جزو بازیگراشن.خالقش هم کسیه که نزدیک به نصف اپیزودای "لیجن" رو نوشته.چون با این بتمن جدیده حال میکنید، مت ریوز هم یکی از تهیه کننده هاشه:D
شتتت عجب چیزیه!!!
یچیز بگم، خوش حال شین :D جمعه کل فصل میاد نه فقط اپیزود اول :D

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
پایتخت 6 در کنار فصل قبلی برای من ضعیف ترین فصلای پایتخت بودن! شروع خوبی داشت ولی هرچی جلوتر رفت از لحاظ داستانی و تدوین و دیالوگ و... سریال حسابی بهم ریخت و دو سه قسمت آخرش فاجعه بود! اون طنز جذابی که همیشه از پایتخت سراغ داشتیم جای خودشو به طنز اینستاگرامی داد و سریالی که همیشه سعی به نشون دادن اتحاد خانواده و مسائل مربوط به اون داشت جای خودشو به پرخاشگری بچه ها داد! یه جورایی من حس میکنم همون داستانی که قرار بود سال پیش باهاش فیلم نهایت 2 ساعته بسازن رو برداشتن تبدیل به 15 قسمت کردن و با سکانسایی مثل پیک نیک, فقط زمانشو زیاد کردن!
ولی با تمام این موضوعات همچنان راضی بودم که تو این دوران خونه نشینی 15 شب این سریالو دیدم و احتمالا فصل دوم نون خ رو هم ببینم :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
آخ که چقدر این Charlie Day بازیش قشنگ بود تو این مجموعه. هنوز یادمه چطور جنیفر به پر و پاش می پیچید و اینم وا نمی داد :D
اگه Vacation 2015 رو ندیدی هنوز، پیشنهاد میکنم ببینیش؛ کمدی عالی ـه داره و Charlie Day هم یه حضور نسبتاً کوتاهی داره اونجا
Charlie Day میخوای بشین Its always sunny in philadelphia رو ببین که هم همه کاره سریاله هم بهترین بازیشو اینجا داره :D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
Charlie Day میخوای بشین Its always sunny in philadelphia رو ببین که هم همه کاره سریاله هم بهترین بازیشو اینجا داره :D
اون زمان که تاینی زنده بود در حال دانلودش بودم همینطور تو هارد مونده
الانم که انگار رسیده به 14 فصل
شاید این قرنطینه فرصت خوبی باشه واسه شروع کردنش. هر چند قسمت هاش کوتاهه ولی سریال هایی با تعداد فصل زیاد واسم مثل یه چالشه :D

• Like
Reactions: majidred2011

emma wat$on

کاربر سایت
Apr 20, 2012
55
نام
maziar
اون زمان که تاینی زنده بود در حال دانلودش بودم همینطور تو هارد مونده
الانم که انگار رسیده به 14 فصل
شاید این قرنطینه فرصت خوبی باشه واسه شروع کردنش. هر چند قسمت هاش کوتاهه ولی سریال هایی با تعداد فصل زیاد واسم مثل یه چالشه :D
یک لحظه هم صبر نکن سریع شروع کن :D
کارکترای این سریع عوضی ترین و صد البته آشغال ترین موجودات جهانن:D
فصل یکو تحمل کن تا دنی دویتو بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر