hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
دوستان من کتابای ویچر رو نخوندم هنوزم سریال رو شروع نکردم...ولی حس میکنم مشکلات سریال از جایی شروع شد که نتفلیکس با همه بودجه ای که صرف کار کرد باز دو دل بود و برای تو فصل ابتدا ساخت رو تایید کرد(هرچند بعدا گفتن کشش فصل های بیشتر رو داره.) اگه نتیجه مثبت بود کار رو ادامه بده...ولی شما ببیند امازون برای دنیای تالکین بدون در نظر گرفتن نتیجه... بودجه کل سریال رو از ابتدا مشخص کرد...من فکر میکنم نتفلیکس میخواسته در صورت اینکه کار نتیجه نداد سر فصل دو یکجورایی ببنده...اما با توجه به اینکه نتفلیکس امتیاز vikings رو گرفته برای تولید اسپین اف میشه امید داشت اگه امار مخاطبین ویچر زیاد باشه نتفلیکس به فکر پوشش کل دنیای کتاب بشه...!
داداش این اسپین اف کی تایید شد؟ خبری ازش اومده؟ درباره کدوم کاراکتره؟

omid_13

کاربر سایت
Nov 22, 2013
599
نام
OmidLOL
یعنی فقط منم که با گرالته کویل حال کردم ؟ :)
به نظرم مشکل سریال تند پیش رفتنش نیست مشکل اینه یهو میپره جلو و هیچ توضیحی ( در مورد دنیای سریال و کرکترها ) نمیده یا خیلی کم توضیح میده
مثلا شما vikings رو هم نگاه کنی خیلی سریع پیش میره داستانش ولی یجوری بهت میفهمونه که کی به کیه
ولی با اینحال بازم دوست داشتم سریالو تا اینجای کار ( تا 6 دیدم )

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من دو قسمت سریال رو دیدم و خب بعنوان طرفدار پروپاقرص دنیای ویچر تا به اینجا از سریال خیلی خوشم اومده. هنری کویل مشخصه خیلی روی دراوردن شخصیت گرالت کار کرده و الحق و الانصاف خیلی خوب هم درش اورده. از تن صدا و نوع بیانش تا سنگینی حرکت و حتی هممم کردن گاهو بیگاهش :D که خب دیدن این جزییات توی سریال باعث خوشحالیه. از طرفی درسته که ترجیح میدادم پرداخت ها به اتفاقات داستانی و شخصیت ها باید بهتر میبود اما برام اینجوری هم نبود که ازاردهنده باشه. نکته ی بعدی انتخاب بازیگرها بود که خب جدا از هنری کویل از بایگر سیری هم راضی ام.

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,576
نام
mohammad
میخواستم his dark materialsرو ببینم...برای زیر نویس دو دلم...طبق اونچیزی که خودتون هم میدونید در مورد نماما و اینا...در پرانتز توضیح دادن ترجمه بر اساس کتاب...ایا این صرفا تبلیغاته؟یا اصلا دیالوگ های ساده ای داره؟

آخرین ویرایش:

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
125661

دو قسمت پایانی سریال مستر روبات رو دیدم، با این پایانبندی باید بگم یکی از بهترین سریال هایی بود که دیدم، بعدش احساس کردم قسمت سینمام رو کامل به ارگاسم رسونده (فضای اتاق و خودم رو به شدت تحت تاثیر قرار داده) کاری که هر فیلم و سریالی نمیتونه با بیننده بکنه اونم در زمانی که فیلم های سوپر هیرویی غذای عامه مردم شده..، در مورد این سریال و فلسفه و پیام هاش میشه ساعت ها و حتی روزها بحث کرد، بسیار لذت بردم از هنر ناب و تفکر عمیق سم اسماعیل و همچنین بازی عالی بازیگرها الخصوص رمی مالک..

آخرین ویرایش:

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,710
نام
وحید
View attachment 125661

دو قسمت پایانی سریال مستر روبات رو دیدم، با این پایانبندی باید بگم یکی از بهترین سریال هایی بود که دیدم، بعدش احساس کردم قسمت سینمام رو کامل به ارگاسم رسونده (فضای اتاق و خودم رو به شدت تحت تاثیر قرار داده) کاری که هر فیلم و سریالی نمیتونه با بیننده بکنه اونم در زمانی که فیلم های سوپر هیرویی غذای عامه مردم شده..، در مورد این سریال و فلسفه و پیام هاش میشه ساعت ها و حتی روزها بحث کرد، بسیار لذت بردم از هنر ناب و تفکر عمیق سم اسماعیل.
پارت یک فینال رو دیدم شب میرم برای پارت دو
بسیار جالب بسیار جالب فقط همین

• Like
Reactions: Boss

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
میخواستم his dark materialsرو ببینم...برای زیر نویس دو دلم...طبق اونچیزی که خودتون هم میدونید در مورد نماما و اینا...در پرانتز توضیح دادن ترجمه بر اساس کتاب...ایا این صرفا تبلیغاته؟یا اصلا دیالوگ های ساده ای داره؟

مشکلی از بابت زیرنویس وجود نداره محمد. مترجم های دیبا هم روش کار کردن

• Like
Reactions: noctis-sm3

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
بزرگترین مشکلی که من با ویچر دارم اینکه به جز هنری کویل نمی تونم از بازیگر دیگه ای خوشم بیاد تو سریال. :D بطور مثال، من تازه و بعد از 5 قسمت و اون هم یکمی از ینفر داره خوشم میاد (سیری رو که ولش کن:D) و تازه داره برات قابل تحمل میشه. دلیل هم دارم با این حرفم، :D اپیزودهای اولین فصل Game of Thrones یادتون میاد؟! من به شخصه تو اپیزود اولش عاشق جیمی یا همون نیکولای کاستر-والدو شدم.:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
View attachment 125661

دو قسمت پایانی سریال مستر روبات رو دیدم، با این پایانبندی باید بگم یکی از بهترین سریال هایی بود که دیدم، بعدش احساس کردم قسمت سینمام رو کامل به ارگاسم رسونده (فضای اتاق و خودم رو به شدت تحت تاثیر قرار داده) کاری که هر فیلم و سریالی نمیتونه با بیننده بکنه اونم در زمانی که فیلم های سوپر هیرویی غذای عامه مردم شده..، در مورد این سریال و فلسفه و پیام هاش میشه ساعت ها و حتی روزها بحث کرد، بسیار لذت بردم از هنر ناب و تفکر عمیق سم اسماعیل و همچنین بازی عالی بازیگرها الخصوص رمی مالک..
هنوز دوپارت آخرو ندیدم ولی قطعا یکی از بهترین سیزنای آخر سریالا رو داشت و خیلی زورم میگیره اینقد بی سر و صدا مونده.
این وضعیت ریتینگ فصل آخر واسه دوستانی که هنوز غافل هستن:
Untitled-1.jpg
از اپیزود هفت هیچی نگید که دیوونه میشم!
با اینکه اپیزودهای بعدی رو هم داشتم اما طی چند روز سه بار این اپیزود رو دیدم و بعد رفتم سراغ اپیزودهای بعدی..
اپیزود هفت یکی از بهترین اپیزودای عمرم بود، شاهکار خالص.

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سریال ویچر چطوره، آنقدر خوب هست که بشه بازیگرای تریس و غیره رو تحمل کرد؟؟؟
بعنوان طرفدار سریال خیلی خوبه و دقیقا اتفاقاتش حس و حال کوعست های ویچر رو داره اما تریس چهرهتا داغونه ولی بقیه بازیگرا خوبن!

• Like
Reactions: Cj_sa

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
هنوز دوپارت آخرو ندیدم ولی قطعا یکی از بهترین سیزنای آخر سریالا رو داشت و خیلی زورم میگیره اینقد بی سر و صدا مونده.
این وضعیت ریتینگ فصل آخر واسه دوستانی که هنوز غافل هستن:
View attachment 125677

از اپیزود هفت هیچی نگید که دیوونه میشم!
با اینکه اپیزودهای بعدی رو هم داشتم اما طی چند روز سه بار این اپیزود رو دیدم و بعد رفتم سراغ اپیزودهای بعدی..

اون اوایل که سریال رو شبکه ماهواره ای منوتو میزاشت از رمی مالک خوشم نمیومد! و میگفتم این کم مونده سریال بازی کنه! بعد که بوهیمنو رپسدی رو دیدم فهمیدم این بشر هنرمنده، وقتی نفرت به عشق تبدیل بشه از عشق خالی قدرت بیشتری داره :D

برای همین نشستم به دیدن سریال و فصل سوم به پخش جهانیش رسیدم، ولی اصلا فکرشو نمیکردم همچین فاینال سیزن و پایانی داشته باشه خیلی خیلی لذت بخش بود برام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر