hooman1995

کاربر سایت
Dec 26, 2016
504
با زیرنویس فارسی میبینید یا بدون زیرنویس یا با زیرنویس انگلیسی

عملا دیگه فکر کنم باید آماده سریال دیدن بدون زیرنویس شد هر چند برای بعضی از سریال ها خیلی سخته مثل همین سریال .
من متأسفانه هنوز فرصت نکردم ببینم؛ ولی این سریال رو یا باید با زیرنویس انگلیسی دید و یه دست‌ـت هم به گوگل باشه، یا با یه زیرنویس فارسی خوب؛ چون اصطلاحات و ارجاعات قدیمی زیادی داره و نیاز به تحقیق و جست‌وجو. اونایی هم که می‌گن این سریال و همچین سریال‌هایی رو نباید با زیرنویس دید، یا خیلی کلاس می‌ذارن، یا ادعای الکی دارن :D

• Like
Reactions: d.a.r.i.u.s.h

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
watchmen چه پایانی داشت . تقریبا تمام سوالات رو پاسخ داد . و دقیقا همون راهی رو رفت که لفتاورز رفت یعنی حرکت از سمت یک روایت جهان شمول و حماسی به سمت یک پایان نسبتا شخصی و ارام به گونه ای که انگار تمام این حوادث عظیم و عجیب و غریب که بر زندگی تمام افراد جامعه تاثیر می گذاره یک بهانه بود که یک انسان خاص به خودشناسی برسه . بازی های فوق العاده بود . و به خوبی در این قسمت المان های کامیک اصلی کنار هم قرار گرفتن. به نظر من که داستان تموم شد و با این که واقعا کاراکتر ها و جهان سریال پتانسیل ادامه دار بودن رو داشت ولی بهتر است همین طوری بگذارن سریال در یک فصل به اتمام برسه . بدون شک یکی از عمیق ترین و بهترین اثار سوپرهیرو محور این سال ها . کلا امسال با جوکر و این واچمن شاهد پتانسیل عمیق دنیای کامیک بوک ها برای بیان مسائل مهم و جدی بودیم. پیشنهادم به دوستانی که چند اپیزود اول رو دیدن و جذب نشدن اینه که حالا که کامل اومده دوباره بهش نگاهی بیندازید . واقعا از اواخر اپیزود 3 موتورش راه می افته

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
عاقا واچمن چی بودد؟؟؟ @-)@-) @-)
من قسمت اولشو دیدم. جذب شدم. بعد نتونستم صبر کنم گفتم بزارم اواخر پخشش همشو پشت هم ببینم. درکل تو این دو هفته نشستم دیدم همشو و عاقاااا بشینین ببینین...
سریال خیلی عجیب و غیر ملموس شروع میشه ولی از اواخر قسمت سه شروع میکنه به آروم آروم وصل کردن تیکه ها. و تا آخر آخر داستان نکاتی داره که سوپرایزتون کنه...
دوستمون barneysawyer بالا توضیحات دادن. دوباره گویی نمیکنم فقط میگم شدیدا راضیم و واقعا ارضام کرد سریال...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
screenshot-twitter.com-2019.12.17-06_18_16.png

میخواستم فصل اول سریال رو شروع کنم چون اینقدر عاشق The leftovers هستم که برام پشیزی موضوع سریال اهمیت نداشت ولی حالا میگم این مردک دقیقا چه مرگشه ؟ دنبال مطرح شدن اینقدر چیپ ؟ خوب میتونستی دهنت رو ببیندی یک کلوم بگی دیگه ادامه نمیدم این اظهارات چیپ چیه که میکنی :| نخواستیم باووو ...

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
View attachment 125143

میخواستم فصل اول سریال رو شروع کنم چون اینقدر عاشق The leftovers هستم که برام پشیزی موضوع سریال اهمیت نداشت ولی حالا میگم این مردک دقیقا چه مرگشه ؟ دنبال مطرح شدن اینقدر چیپ ؟ خوب میتونستی دهنت رو ببیندی یک کلوم بگی دیگه ادامه نمیدم این اظهارات چیپ چیه که میکنی :| نخواستیم باووو ...
حالا کاری به این حرفای عجیب غریبش و البته یکی از درونمایه های سریال ندارم . اما سریال خوبه . حواشی رو ول کنید شروع کنید به دیدنش

• Like
Reactions: bayern_vahid

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
واچمن تموم شد. شاید بهترین پایان بندی تاریخ کاری لیندلوف محسوب میشه. دقیقا فکر کنم که به تمام سوالات پاسخ داد و مثل لاست یا لفت آورز با اما و اگر کارا رها نکرد. به نظرم سریال باید همینجا تموم بشه و جایی به عنوان پلات مناسب برای آغاز فصل دوم نمی بینم. ولی اگر کلیت سریال را بررسی کنم، همچنان معتقدم که فصل دوم لفت اورز بهترین کار لیندلوف محسوب میشه!

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
من متأسفانه هنوز فرصت نکردم ببینم؛ ولی این سریال رو یا باید با زیرنویس انگلیسی دید و یه دست‌ـت هم به گوگل باشه، یا با یه زیرنویس فارسی خوب؛ چون اصطلاحات و ارجاعات قدیمی زیادی داره و نیاز به تحقیق و جست‌وجو. اونایی هم که می‌گن این سریال و همچین سریال‌هایی رو نباید با زیرنویس دید، یا خیلی کلاس می‌ذارن، یا ادعای الکی دارن :D
واقعا درسته من خیلی کارهارو با زیرنویس انگلیسی می بینم ولی این سریال رو نمیشه . حالا بحث اصطلاحا به کنار از بس سریع حرف می زنن که تا بیای یک خط دیالوگ رو تو ذهنت تحلیل کنی رفته سر دیالوگ بعدی

• Like
Reactions: hooman1995

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,466
دوستان mandalarion رو پیشنهاد میدید ؟من عاشق استار وارزم منتها کلا با سریال حال نمیکنم ( تو این 5-6 ساله فقط rick and morty میبینم).

mehdiek

کاربر سایت
Jul 20, 2009
239
Mr Robot S04 E11 :|
این قسمت یک نکته اساسی منفی داشت
42 قسمت گذشته سریال کلا بر مبنای واقعیت بود، تمام کار هایی که می کردن، دستوراتی و کد هایی که تایپ می کردند و حرف هایی که می زدند از لحاظ علم کامپیوتر کاملا صحیح بود.
چندین مطلب هم در موردش نوشتن که Mr Robot از لحاظ علم کامپیوتر و هیکنگ واقع گرایانه ترین سریال (و فیلم) ای هست که تا به حال ساخته شده.
اما......................
با این قسمت رسما رفت توی جاده خاکی
دستگاه و دنیاهای موازری و ...، همون موارد تخیلی ای که هزار جا دیگه می بینیم و Mr Robot تا به امروز ازش به دور بود
فیم برداری اون قسمتشم که الیوت و مستر روبات باهم توی اتاق بودن و مثلا ساختمون می لرزید خیلی فاجعه بود. قشنگ انگار این دوتا ریلکس سر جاشون نشستن اپسیلونی تکون نمی خورن ولی دوربین رو به بدترین شکل ممکن دارن تکون می دن

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
دوستان mandalarion رو پیشنهاد میدید ؟من عاشق استار وارزم منتها کلا با سریال حال نمیکنم ( تو این 5-6 ساله فقط rick and morty میبینم).
سریال ساختار اپیزودیک داره . یعنی این طوری نیست که احساس کنید باید پشت سر هم ببینید و یک هفته تو خماری بمونید تا قسمت بعدی. هرموقع که دل اتون خواست می تونید اپیزود هارو تماشا کنید . برای همین به نظرم دیدنش برای شما هم لذت بخش خواهد بود . سریال واقعا عالیه و بدون این که پیاز داغ همه چیز رو زیاد کنه میشه دیدش .

• Like
Reactions: SAGAD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر