گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

HIGH DEVS

Blanc
ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,918
نام
عارف
عاقا! تو این یکی دو هفته که تمام کار و زندگی و ... ریخته رو سرم، his dark materials اومد، الان کل سیزن 2 end of the f***ing world اومده. واچمن هم که داره پخش میشه و مونده هنوز.

بقرعان این انصافه؟ :(

بشینین ببینین بجای ما یکم هایپ کنین :(

kamivh1

کاربر سایت
Aug 29, 2010
196
آقا این قسمت 5 مستر روبات چی بود؟=P~ کله سریال یه طرف این قسمت هزار مرتبه در طرف دیگر!!!
بسیار breaking bad ی بود! همین الان م که بهترین قسمت سریال شده تو imdb
این سیزن تا اینجا فوق العاده بوده واسه من. سیزن اول و 4 بهترین بودن. سیزن دو و سه بعضی جاها واقعا کسل کننده بودن. سیزن دو اون چند قسمت که با اون یارو سیاه پوسته تو زمین ورزش بودن واقعا کسل کننده بود برام و نزدیک بود بزارم کنار سریالو!

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,091
نام
بهزاد
دوستان من یک سوال درباره سریال واچمن دارم:

الان سریال قبل از فیلم هست؟ یا بعدشه؟

فعلا قسمت اول رو دیدم و خیلی خوب بود برم ببینم بقیش چی میشه :D

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,551
این فصل mr robot جالب اینه که اسم قسمتا رو بر اساس http status code ها نوشتن. معروفترین کدش که هممون دیدیمش 404 یا همون not found هست که قسمت قبل بود. این قسمت 405 بود که به عنوان ارور method not alowed شناخته میشه و به طور کنایه امیز دسترسی شخصیت ها رو به (متد) حرف زدن گرفته بودن. نرفتم چک کنم ببینم این فصل رو گفتن چند قسمت هست اما براساس همون اسامی کدها احتمالا 10 قسمت باشه چون 410 کاملا اسمش برای قسمت اخر مناسبه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,601
نام
Sajjad
خب من دیشب گفتم یه قسمت از The End of the f***ing world رو ببینم چجوریه، یه کله کل فصل یک رو دیدم:D
امشب هم فصل دو رو دیدم که خوشبختانه خوب تموم کردن و خرابش نکردن، و قرار هم نیست بعدا خرابش کنن:D در کل از شخصیت پردازی و داستان و نحوه روایتش بسیار لذت بردم

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,007
نام
وحید
فصل دوم The End Of Fu*king World خوب بود ولی واقعا با وجود اینکه از لحاظ فنی تقریبا بی نقصه اما از لحاظ داستانی واقعا اضافه هست :D
کلا داستان و اسم و شخصیتا مناسب همون پایان بندی فصل اول بود، در کل حالا خوبه دیگه تموم شد و خود بازیگرا هم حتی زیاد رغبتی به ادامه فصل اول نداشتن :D

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
979
نام
احسان
his dark materials یکی از مورد انتظار ترین سریالای امسالم بود و قسمت اولش شروع خوبی داشت.از الانم برای فصل دومش تایید شده(کتاباشم با نام نیروی اهریمنی اش تقریبن 14 سال پیش ترجمه شده.من خودم همشو خوندم ولی سریالو که شروع کردم دیدم هیچی یادم نیست) واچمنم با این که خوبه ولی من خیلی بیشتر با فیلم زک اسنایدر حال کردم.احساس میکنم خیلی داره روی مساعل نژاد پرستی مانور میده.
mr.robot s04e05
گرخیدم از این اپیزود.دقت کردین از اول تا اخر قسمت دو تا دیالوگ بیشتر نداشت؟؟اولش دارلین گفت لازم نیست حرف بزنیم.اخرش یارو کچله(اسمش یادم نی)اومد گفت وقت حرف زدنه

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,068
نام
Leo Fitz
قسمت اول مستند "هفت دنیا یک سیاره" به روایت دیوید اتنبرو و موسیقی هانس زیمر در دسترس علاقه مندان قرار گرفته.
فکر نمی کردم اینها اجازه کار تو ایران رو داشته باشن:|
تو قسمت دوم که مربوط به آسیا میشد یه بخشی رو اختصاص دادن به کویر لوت...
خیلی قشنگ بود پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,172
نام
سپهر
این چیزی که لیندلوف الان برای واچمن پایه گذاری کرده، قشنگ جای پنج فصل رو داره. چطوری میخواد با یک فصل سرجمعش کنه؟

پ.ن: کسی دنبال نمیکنه این سریالو؟ این بود علاقه به فلسفه لیندلوف و طرفداران لفت آورز؟

• Like
Reactions: arash1996

Jill-Valntine

The Gods Require Sacrifice...From All Of Us
ناظم انجمن
May 18, 2012
3,593
نام
Ebrahim
این چیزی که لیندلوف الان برای واچمن پایه گذاری کرده، قشنگ جای پنج فصل رو داره. چطوری میخواد با یک فصل سرجمعش کنه؟

جالبه، :Dمنم همین سوالو امروز و بعد از دیدن قسمت سومش از خودم پرسیدم.:|

=================================================================

جدیدترین تریلر منتشر شده از سریال هیجانی Servant

720p.png

تاریخ پخش: 28 نوامبر از اپل تی‌وی پلاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر