HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فصل 2 big little lies چقدر خوب بود :| واقعا دید یک دنباله غیر ضروری و با علت ساخت صرف پول بهش داشتم (مثل فصل 2 13reasons که حتی زحمت نگاه کردنشو به خودم ندادم :D ) ولی واقعا سوپرایزم کرد... سریال تو همون یکی دو قسمت اول نشون میده اونقدرم غیر ضروری نبوده ساختش. و بازی ها، فیلمنامه و مثل سیزن اول، موسیقی فیلم چقدر عالی بود...

تک تک این 5 نفر اصلی (و حتی کاراکتر های دیگه مثل مری لوییز -مریل استریپ- یا اد) به بهترین شکل پرداخته شدن و داستانشون جلو میره. پرداخت و کاراکتر بانی (زویی کرویتز) به نظرم از همشون بهتر بود و واقعا خط داستانی جالبی داشت...
بشینین ببینین. صد در صد ارزششو داره
مریل استریپ با اون همه پیشینه و سابقه و فیلم هایی که همه ترکوندن، جوری اینجا عمل میکنه که باز هم گولشو میخورم و واقعا ازش متنفر شدم :D با اینکه بشدت پرداخت کاراکترش عالیه و حس میشه که "مادر"ـه...

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
من ندیدم
چجوریه کلا یه توضیحی بده :D

اتفاقا همین دو دقیقه پیش اپیزود دوشو دیدم:D تا حدودی شبیه به فیلم واچمنه ولی یه چیز با حالیه و به شدت پیشنهاد میشه (مخصوصا اگر طرفدار خین و خین ریزی باشی:D)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,374
نام
محمد
تمامی اپیزودهای The Boys در دسترس است.:D
اینقدر هایپش بودم از امروز صبح که اومد یک سره تا قسمت اخر دیدمش:D

دمشون گرم!
واقعا هیچ موقع دیدنش نگفتم بورینگه تا قسمت اخر جادوی خودش رو داشت و امازون جدی پاش خرج کرده.
ولی بنظر خودم فقط بعضی مسائل جن*سی رو یکم زیاده روی کرده بودن و خط داستانی بعضی از کرکترا برام جالب نبودن یا به نقطه خاصی ختم نشدن بجز اینا تقریبا بقیه چیزا عالی بودن.

فقط بزرگترین مشکل اینجاست فصل دومش رو میخوام:|

• Like
Reactions: Jill-Valentine

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
اینقدر هایپش بودم از امروز صبح که اومد یک سره تا قسمت اخر دیدمش:D

دمشون گرم!
واقعا هیچ موقع دیدنش نگفتم بورینگه تا قسمت اخر جادوی خودش رو داشت و امازون جدی پاش خرج کرده.
ولی بنظر خودم فقط بعضی مسائل جن*سی رو یکم زیاده روی کرده بودن و خط داستانی بعضی از کرکترا برام جالب نبودن یا به نقطه خاصی ختم نشدن بجز اینا تقریبا بقیه چیزا عالی بودن.

فقط بزرگترین مشکل اینجاست فصل دومش رو میخوام:|

خب، خداروشکر پس من فقط تنها نیستم که از سریال راضیه:D

• Like
Reactions: Arima Kishou

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
پس از کاری که شبکه آمازون با Sneaky Pete کرد، محال هست که بشینم یکی دیگر از محصولاتش را ببینم. هرچه قدر هم The Boys خوب باشد اما بهتان قول می دهم که آمازون پس از سه فصل، نسخه سریال را می پیچد. کافی است نگاهی کنیم به تمام سریال هایی که آمازون ساخته است، فقط سه سریال جان سالم به دربردند که بالای 5 فصل دارند و تمدید شده اند. (Bosch,Mrs Marvelous & Transparent).

پ.ن: بی ربط است اما بی ربط به دنیای سریال نیست....چند قدم مونده که The Wire تبدیل به بهترین سریال عمرش بشه! تماشای این ویدیو خالی از لطف نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: TheGodfather

lamirhoseinl

کاربر سایت
Jul 11, 2019
13
پس از کاری که شبکه آمازون با Sneaky Pete کرد، محال هست که بشینم یکی دیگر از محصولاتش را ببینم. هرچه قدر هم The Boys خوب باشد اما بهتان قول می دهم که آمازون پس از سه فصل، نسخه سریال را می پیچد. کافی است نگاهی کنیم به تمام سریال هایی که آمازون ساخته است، فقط سه سریال جان سالم به دربردند که بالای 5 فصل دارند و تمدید شده اند. (Bosch,Mrs Marvelous & Transparent).

پ.ن: بی ربط است اما بی ربط به دنیای سریال نیست....چند قدم مونده که The Wire تبدیل به بهترین سریال عمرش بشه! تماشای این ویدیو خالی از لطف نیست.

The Wire؟من خیلی تو سریال سخت پسندم و هرسریالی به دلم نمیشینه!
بنظرت راضی م میکنه؟انقدر بهم گفتن کسل کننده و بی هیجانه میترسم طرفش برم
کلا ی بسته هست:wire,sopranos,broadwalk empire
با امتیاز های بالایی که دارن ولی کسی سمت شون نمیره و من هنوزم نفهمیدم چرا:-??

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
درود.. امروز صبح سریال Love, Death & Robots رو دیدم... (البته مطمن نیستم اسمش رو بشه گذاشت سریال.. 18 قسمت حدودا میانگین ربع ساعته سریاله دیگه؟ :D) خیلی تعریفش رو شنیده بودم توی سایتای دانلود کامنتاشون نوشته بودن که بهترین انیمیشن دهه اخیر و ... :D در کل خواستم بگم که بنظرم معمولی بود و حتی بعضی قسمتاش داستانش واقعا ابکی کار کرده بودن... ولی اون قسمت هاییش که حالت واقع گرای realistic داشتن واقعا واقعا خوب کار شده بودن خیلی طبیعی بودن.

اما هدفم از گذاشتن این پست این بود که بگم حتی اگر حوصله دیدن این سریال رو ندارین ( که بنظرم چیزی هم از دست نمیده اگه کسی نبینه :D ) ولی بنظرم قسمت اول این سریال رو حتما هرطوری شده ببینید. اتمسفر و فضای دارک قسمت اول که با تکنولوژی همراه شده بود به شدت من رو یاد دنیای cyberpunk انداخت که این روزام هایپش خیلی بالاست :D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,506
نام
سپهر
The Wire؟من خیلی تو سریال سخت پسندم و هرسریالی به دلم نمیشینه!
بنظرت راضی م میکنه؟انقدر بهم گفتن کسل کننده و بی هیجانه میترسم طرفش برم
کلا ی بسته هست:wire,sopranos,broadwalk empire
با امتیاز های بالایی که دارن ولی کسی سمت شون نمیره و من هنوزم نفهمیدم چرا:-??

من دوبرابر تو این زمینه سخت پسند ترم؛ شاید به این دلیل باشد که سریال های زیادی دیده ام و امروزه نسبت به دهه ای گذشته، درصد ساخت سریال بیش از بیش افزایش یافته است؛ سریالی های فراوانی می بینیم که هر کدامشان از فرمول سوپرانو و بریکینگ بد استفاده میکنند و قصد دارند جایگاه او را بگیرند. دو دلیل است که کسی به سمت سوپرانو یا وایر نمی رود، چون نسبت به زمان امروزه، قدیمی هستند و مسئله عدم کیفیت مناسب و زیرنویس (در ایران) بیشتر جوونها ترجیح می دهند که به دنبال سریال های روز دنیا باشند تا سریال های اصیل تلویزیون. در هر صورت اگر کسی می خواهد معنای «تلویزیون» را بهتر درک کند، باید حتما به سراغ سوپرانو، وایر یا ساینفیلد (دقیقا همین مسئله هست که خیلی ها فرندز می بینند اما کسی در مورد ساینفیلد صحبت نمی کند) برود. همان طور که ما برای شناختن «سینما» می رویم پدرخوانده ها، همشهری کین و..... می بینیم.

• Love
Reactions: lamirhoseinl

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من ندیدم
چجوریه کلا یه توضیحی بده :D
شما فرض کن یک سری آدم متنفر از کلیشه های سینمایی سوپرهیرویی دور هم جمع شدن و تنفر اشون رو در قالب یک سریال خشن و البته تا حدی کمیک ساختن میشه این سریال . سریال اش عالیه و مثل بازی اساسینز کرید روگ مخاطب رو به جبهه ضدقهرمان ها علاقه مند می کنه

خب، خداروشکر پس من فقط تنها نیستم که از سریال راضیه:D
فکر نکنم تنها باشید . من هم با این که کلا از زوج ست روگن و ایوان گلدبرگ خوشم نمیاد (البته سوسیج پارتی رو واقعا دوست داشتم ) واقعا با سریال ارتباط گرفتم و با ایده های ضد سیستم و کلیشه اش بدجور حال کردم . اضافه کنم کارل اوربن از اون بازیگرای خوبه که اون طوری توانایی هاش دیده نشده . وگرنه دست کمی از راک یا کریس پرت نداره . ولی بیشتر بهش نقش های فرعی میدن

• Like
Reactions: Arima Kishou

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
my brilliant friend رو دیدم . درام خوبی بود دو قسمت اولش بهترین قسمتای سریال بود به نظرم . با اینکه موضوعش خیلی سطحیه ولی خیلی خوش ساخته بازیگراش هم خیلی خوبن و محیط سریال هم دوست داشتنیه :D
حالا باید بگردم دنبال یه سریال دیگه .تا یک ماه دیگه هم فصل اخر affair میاد که به نظرم اون بهترین سریال درام حال حاضره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر