Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
بر همگان واجبه سریال شاهکار Money Heist(la casa de papel) رو از دست ندن
اول هرقسمت با هیجان اغاز میشه و اخرش هم جوری تموم میشه که دهنت باز میمونه و سریع میخوای قسمت بعدی رو ببینی
خیلی تو سریال سخت پسندم نمیدونم چی شد دانلودش کردم و عاشقش شدم

• Like
Reactions: kanway and trainer

Enthusiastic

کاربر سایت
Dec 19, 2018
44
تا الان 184000 نفر (از جمله خود من) گفتیم بهترین سریالی هست تا الان دیدیم ... حالا ما اشتباه میکنیم و هیچی از سینما نمیدونیم قبول، میشه فراستی بگه چیش مشکل داره تا ما هم بدونیم ؟!!!!
مشکل فراستی اینه که داستان سریال دروغه
اگه دوباره این حادثه تکرار میشد کمتر از سریال بازتاب رسانه ای داشت
بنظرم ساخت یه فیلم درمورد حملات و جاسوسی های امریکا به تاسیسات هسته ای ایران و کشتار اساتید و دانشمندان هسته ای
خیلی میتونه جالب تر باشه.
البته من هم بعضی وقتا با فراستی به مشکل برمیخورم چون نقدهاش رو خیلی تند بیان میکنه و کلا اثر رو خرد میکنه

• Wow
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
بنظرم ساخت یه فیلم درمورد حملات و جاسوسی های امریکا به تاسیسات هسته ای ایران و کشتار اساتید و دانشمندان هسته ای
البته من هم بعضی وقتا با فراستی به مشکل برمیخورم چون نقدهاش رو خیلی تند بیان میکنه و کلا اثر رو خرد میکنه
دقیقا کدوم قسمت داستان سریال (به نظر پروفسور فراستی متخصص سینما :)) ) دروغه؟!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
کل حرفاشو نشنیدم ولی طبق این قسمتش:

مشکلی با دروغ بودن داستان نداره، فراستی با این قضیه مشکل داره که چون از دهن آمریکاییا در اومده حتما باید توش اغراق شده باشه و پیاز داغشو زیاد کرده باشن.
والا من هیچ نقدی تو این ویدئو ندیدم غیر از یک سری نظر شخصی بدون اصول، فراستی هم که بیشتر مشهور شدنش سر حاشیه درست کردنش هست مطمئنن قرار نبوده سر این سریالم با نظر عموم همراه باشه :D

• Like
Reactions: Squidward

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,721
نام
وحید
کل حرفاشو نشنیدم ولی طبق این قسمتش:

مشکلی با دروغ بودن داستان نداره، فراستی با این قضیه مشکل داره که چون از دهن آمریکاییا در اومده حتما باید توش اغراق شده باشه و پیاز داغشو زیاد کرده باشن.
والا من هیچ نقدی تو این ویدئو ندیدم غیر از یک سری نظر شخصی بدون اصول، فراستی هم که بیشتر مشهور شدنش سر حاشیه درست کردنش هست مطمئنن قرار نبوده سر این سریالم با نظر عموم همراه باشه :D
سه دقیقه صحبت کرد عین سه دقیقه ش چرت محض بود یعنی یه جمله منطقی توش نبود
سریال چرنوبیل بهترین سریالی نیست که دیدم ولی یکی از بهترینهاست برعکس صحبتهای این به اصطلاح منتقد کاملا تو فضا سازی و اتمسفر سازی عالی عمل کرد و کاملا موفق شد

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان دوبله قسمت آخر Game of Thrones کنسل شده یا میاد بالاخره؟

خیلی وقته از دوبله قسمت پنجمش گذشته ولی هنوز خبری نیست. اگه نمیشه با همون زبون اصلی ببینم.

خواهشا جوابش سریع تر داده بشه آقایی یا خانومی کردید.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
آقا بحث سریال چرنوبیل رو نکشونین به اینکه کی جنایتکار بوده و کی نبوده و ...
میخواید بحث کنید در چهارچوب قوانین انجمن باشه که مجبور نشم پستها رو پاک کنم .

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در مورد چرنوبیل، اول اینکه دقت کنید اسمش " سریال" هست.
و اگه تیتراژ اخر سریال رو یه بار دیده باشید، خودشون مینویسن که حوادث و وقایع چرنوبیل توی سریال "دراماتیزه" شده و در کل توی سریال اغراق هست.
سریال برای عموم مردم ساخته میشه، حتی اگه سریال تاریخی با دیالوگ های فراوون باشه، برای یه هدف ساخته شده و اونم سرگرم کردن هست. سریال چرنوبیل هم همینطوره.
ولی نکته ای که در مورد چرنوبیل وجود داره اینه که با وجود سریال بودنش، خیلی خیلی زیاد به واقعیت وفادار بود. یه نکته ی دیگه این بود که خیلی ساده و راحت به بیننده مسائل علمی و پیچیده تر رو توضیح میداد، یجوری که بیننده بیشتر مشتاق دیدن بشه و خسته کننده نباشه. کمتر سریال هایی هستن که اینجوری تم جدی و علمی داشته باشن ولی در عین حال خیلی راحت بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد.

یه نکته دیگه که استاد فراستی گفتن :D، که چرا سریال نمیاد همه چیز رو نشون بده.
برگردیم به حادثه چرنوبیل، وقتی اون راکتور منفجر شد، هیچکس نمیدونست که چه اتفاقی افتاده، کسی تجربه در این مورد نداشت و برای همین یجورایی اشوب و هرج و مرج شده بود.
سریال به بهترین نحو این مورد رو نشون میده. اول انفجار و بعد داستان پیدا شدن حقیقت و تلاش برای جمع کردن ماجرا.
اصلا مگه فیلم اکشنه که همه چیزو "نشون" بدن :D انفجار راکتور که توی قسمت اخر نشون دادن در کل توی چند ثانیه بود! چجوری میومدن رادیو اکتیویته شدن خاک و .... رو نشون بدن؟! :|

در کل استاد فراستی رو جدی نگیرید.

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر