porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
چرا فصل سوم ترو دتکتیو اینقدر ضعیف و بد تموم شد؟ به نظرم بهتره کلا HBO بیخیال این سری بشه
بنظرم خوب تموم شد درسته مثل فصلا قبل زد وخورد نداشت ولی قشنگ تموم شد.کلا فصل خیلی خوبی بود خودم که مشتاقانه منتظر فصل بعدیم:x

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
يه سريال اومده داخل شبكه خانگي به اسمه نهنگ ابي،

سطحش از بقيه سريالا داخلي خيلي بالاتره ، ارزش وقت گذاشتن داره مخصوصا اين اپيزود اخرش
دو سه تا سریال خانگی دیدم البته نصف و نیمه ولشون کردم

ممنوعه : یه سریال به شدت افتضاح که بعد 7 قسمت شیفت دلت شد
ساخت ایران: خوب شروع میشه و هرچی میره جلو بد و بدتر میشه
احضار: اصلا حرفشو نزنیم:))
نهنگ ابیم بگیریم ببینیم واقعا چیه:D

TWO-FACE2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
165
برای اولین بار چشممان به جمال ملکور و 5 آینور مقدس روشن خواهد شد:x

من اطلاع چندانی ندارم اما ملکور فک کنم مال دوره اول باشه که تو سیلماریلیون تموم شد این سریال بیشتر درباره وقتی هست که سائرون حلقه هارو ساخت و داد به نژادها و نبرد اخرش که اول ارباب حلقه ها تعریف میشد

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,141
نام
پویان
سلام امت
این جریان قسمت‌های Bonus و Extra فرندز چیه؟
بعد از پایان هر فصل نگاشون کنم یا بزارم سریال تموم بشه و بعد ببینم‌شون؟
الان تا قسمت ۱۰ فصل ۴ دیدم.
Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
قبلا اینجا گفتم پیکی بلایندرز سریال قشنگ و خوش ساختیه ولی با دیدن قسمت 6 فصل سوم نظرم تغییر کرد باید بگم شاهکاریه واسه خودش موقع دیدن این اپزیود واقعا خونم به جوش اومده بود و شیفته بازیگری تام هاردی شدم واقعا عالی ایفای نقش میکنه

Zakhmi_17

کاربر سایت
May 28, 2009
151
نام
فرشاد
بعد از دراپ کردن TWD از فصل هفت طبق تعریف دوستان دوباره شروع به دیدنش کردم , جز دو قسمت از فصل آخر بازم نا امیدم کرد , دوباره دراپ کردم!
چقدر سریالی جذابی بود ! رسما حس بقا از سریال حذف شده! خاله بازی محض!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,485
نام
سپهر
بعد از دراپ کردن TWD از فصل هفت طبق تعریف دوستان دوباره شروع به دیدنش کردم , جز دو قسمت از فصل آخر بازم نا امیدم کرد , دوباره دراپ کردم!
چقدر سریالی جذابی بود ! رسما حس بقا از سریال حذف شده! خاله بازی محض!

علت: اخراج فرانک دارابانت پس ار فصل سوم!

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
علت: اخراج فرانک دارابانت پس ار فصل سوم!
فصل سه؟دارابونت قبل فصل دو اخراج شد!و از همون فصل دوم هم سریال رفت تو دیوار.7 8 اپیزود فقط سوفیا سوفیا میکردن!یک فصل رو از 4 5 شماره کمیک بوک ساختن و اصلا در حد فصل اول نبود.فصول بعد هم همین بدتر شدن ادامه داشت هر چند بعضی وقتها اوج میگرفت ولی همیشه کش دار و خاله زنکی بود و خودم به امید نیگن دنبال میکردم و نیگن هم اومد ولی انقدر سریال ضعیف شده بود که نیگن هم نمیتونست نجاتش بده.اگر amc یک بودجه درست واسه سریال میزاشت و یکم کمتر کش میداد داستان رو میشد یک سریال 4-5 فصله شاهکار از این داستان درست کرد.واقعا حیف!!
یک مشکل دیگه سریال هم تغییرات نسبت به کمیک ها بود.حالا به دلیل سورپرایز بیننده یا مشکلات با بازیگرها و ... باعث شد بعضی شخصیتهایی به هم برسن یا تو نقشی قرار بگیرن که اصلا به شخصیتشون و پیش زمینه داستانی که براشون از اول درست شده نخورن و داستان رو رسما خراب کردن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر