mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
فصل دوم Runaways واقعا عالی بود، فصل 1 فک براندازی داشت و فصل 2 اش از اون هم فک برانداز تر بود
واقعا بی صبرانه منتظر فصل سومش هستم
تو قسمت هشتم الکس میاد پیش لیوی و خواهر و خواهرزاده کوچیکش...
لیوی به یه دلیلی که نمیدونم چی بود از الکس میخواد دیگه نزدیکش نشه
بعد ایوول اینارو به رگبار میبنده و الکس لیوی رو میخوابونه رو زمین
بطور معجزه اسایی هیچکس حتی یه خراش کوچیک برنمیداره...
و همچنین به طرز معجزه اسایی،لیوی مواضعش 180 درجه تغییر میکنه و عاشق آلکس میشه(احتمالا سرش خورده به کف زمین و دچار فراموشی شده که چرا از آلکس بدش میومد:)))
نکته حیرت انگیز اینکه درحالی که ایوول رگبار رو به روی اینها میبنده لیوی با گوشیش ازش فیلمبرداری کرده(درمیان باران گلوله!)و الکس از فیلم گرفته شده تصویر شفاف و فول اچ دی ایوول علیرغم زوم زیاد رو درمیاره(باس بریم از لیوی مدل گوشیش رو سوال کنیم لامصب کمتر گوشی پیدا میشه فیلمبرداری به این کیفیت داشته باشه:))
همه ی این ها درحالیه که تو اون صحنه اونجا هیچکسی رو نداریم که قدرت ماورایی داشته باشه:)
گذشته ازین موارد که کم نیست تو سریال دلیل اینهمه قهر و آشتی بچه ها و والدینشون رو نمی فهمم!
اگر اشتباه نکنم تو قسمت دهم اینقدر که این بچه ها پیش والدینشون رفتن و اومدن دیگه تحمل برام سخت شد و دراپ کردم:)
کلا منطق درست و درمونی درش پیدا نکردم

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,412
سلام
خیلی وقت پیش این سوال رو میخواستم بپرسم یادم رفت !
این گوزن تو سریال هانی بال و the leftover(فصل اول) معنیش چیه:-?:D معنی نداره یا داره؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام
خیلی وقت پیش این سوال رو میخواستم بپرسم یادم رفت !
این گوزن تو سریال هانی بال و the leftover(فصل اول) معنیش چیه:-?:D معنی نداره یا داره؟

در آینده بهت توضیح بده. اصلا به دنبال پیدا کردن نماد و سر در آوردن دقیق داستان نگرد فقط نگاش کن و جو اتسمفرش شو و لذت ببر.

آخرین ویرایش:

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
پ.ن : من همون Joel Kinnaman میخواستم =((

منم همینطور=((

ولی چکار میشه کرد! بزرگترین ضدحالی که من خوردم این بود که مارتا ایگاردا رو دیگه نمی بینم=((:D

----------------------------------------------------------------------------------------------------

فصل دوم سریال پشم افکن:D و زیبای The Haunting of Hill House هم دیروز توسط نتفلیکس تایید شد؛ البته سال 2020 پخش میشه

Netflix's The Haunting of Hill House returns with second season in 2020

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر