mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,618
نام
Leo Fitz
دستم به دامنتون:D
یه سریال برسونید دارم دیوانه میشم:D
سریال هایی که دیدم و پسندیدم
Dexter-dark-stranger things-friends-lost-freaks and geeks-sharp objective-Sherlock-rick and morty-westworld-future man-skins(uk-just first and second season)-Runaways
Breaking Bad
سریال هایی که خوشم نیومد و دراپ کردم:
Bojack Horseman-atlanta-سرگذشت ندیمه(کیفیتش خوب بود فقط پروپکانی:D زیاد داشت)
Its Always Sunny in Philadelphia
seinfeld
The Leftovers

دمتون گرم:D

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
Dexter-dark-stranger things-friends-lost-freaks and geeks-sharp objective-Sherlock-rick and morty-westworld-future man-skins(uk-just first and second season)-Runaways
Breaking Bad
seinfeld
The Leftovers

Game of thrones
Vikings
OZ
Better Call Saul
Narcos
True Detective
Hannibal
.
.
.
سریال های زیادی هست که هنوز ندیدی

• Like
Reactions: mahdi-xbox

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
فقط 16 روز مونده تا نیم فصل دوم وایکینگز پخش بشه صبر کردن خیلی سخته تیزرهاش فوق العاده هست و به جرات میتونم بگم یه سری از نبردها و جنگ ها این سریال در حد و اندازه گات شاید یه کوچولو بهترم باشه
کاراکترهای فوق العاده شخصیت پردازی جذاب و داستان عالی و از همه مهمتر بازیگری شاهکار Alex Høgh Andersen در نقش ایوار و Travis Fimmel در نقش راگنار همه دست به دست هم داده تا وایکینگز تبدیل به محبوب ترین و متفاوت ترین سریالم بشه
خود سریال رو دو بار دیدم و برای بار سوم میخوام فصل 5 رو ببینم. (همین تازگی تمومش کردم ولی سیر نشدم)
خلاصه جونم براتون بگه شدیدا پیشنهاد میشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soltanmasoud

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,859
نام
Sajjad
Breaking Bad
seinfeld
The Leftovers

The Handmaid's Tale :D
اتفاقا این سریال از نظر کیفی همون چیزی هست که مورد ایده آل منه ولی همونطور که تو پستم اشاره کردم خیلی روی مسائلی تاکید داره که با عقاید من نمیخونه...
ندیدم شرمنده:D من خودم The Leftovers یکی از مضخرف ترین سریال هایی هست که دیدم صرفا بخاطر فلسفه کلیش:D ولی Handmaid's Tale تیپش فرق میکنه و کلا خیلی خوبه:D

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
فقط 16 روز مونده تا نیم فصل دوم وایکینگز پخش بشه صبر کردن خیلی سخته تیزرهاش فوق العاده هست و به جرات میتونم بگم یه سری از نبردها و جنگ ها این سریال در حد و اندازه گات شاید یه کوچولو بهترم باشه
کاراکترهای فوق العاده شخصیت پردازی جذاب و داستان عالی و از همه مهمتر بازیگری شاهکار Alex Høgh Andersen در نقش ایوار و Travis Fimmel در نقش راگنار همه دست به دست هم داده تا وایکینگز تبدیل به محبوب ترین و متفاوت ترین سریالم بشه
خود سریال رو دو بار دیدم و برای بار سوم میخوام فصل 5 رو ببینم. (همین تازگی تمومش کردم ولی سیر نشدم)
خلاصه جونم براتون بگه شدیدا پیشنهاد میشه
سریال خوبیه منم به شدت منتظرم ولی گویا عوامل سریال فرق نیم فصل رو با فصل جداگانه نمیدونن:D
یازده ماه بین نیم فصل ها فاصله داره . یعنی کلا داستان یادم رفته اصلا چی شد و از کجا مونده:|:))

• Like
Reactions: Amin n

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
سریال خوبیه منم به شدت منتظرم ولی گویا عوامل سریال فرق نیم فصل رو با فصل جداگانه نمیدونن:D
یازده ماه بین نیم فصل ها فاصله داره . یعنی کلا داستان یادم رفته اصلا چی شد و از کجا مونده:|:))
اره این مورد اذیت میکنه خیلی فاصله میندازن گویا فصل 6 هم قراره دو تا نیم فصل باشه ولی ارزش صبر کردن رو داره در عوض یه چیز خفن تحویلت میدن یکی از معدود سریالی هایی هست که تا به الان نه تنها افت نکرده بلکه خیلی جذاب تر و بهتر هم شده
سریال رو دوباره از اول ببین لذت بخشه واقعا اگر امکانش رو هم داشتی فول اچ دی ببین
من تقریبا 6 سالی میشه دارم میبینمش

• Like
Reactions: hitman68

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اره این مورد اذیت میکنه خیلی فاصله میندازن گویا فصل 6 هم قراره دو تا نیم فصل باشه ولی ارزش صبر کردن رو داره در عوض یه چیز خفن تحویلت میدن یکی از معدود سریالی هایی هست که تا به الان نه تنها افت نکرده بلکه خیلی جذاب تر و بهتر هم شده
سریال رو دوباره از اول ببین لذت بخشه واقعا اگر امکانش رو هم داشتی فول اچ دی ببین
من تقریبا 6 سالی میشه دارم میبینمش
من که می ترسیدم بعد فوت یکی از بزرگواران سریال خراب بشه ولی اتفاقا بهترم شد:D
تنها بدیش همین فاصله زیاده وگرنه بازیگراشم خیلی خوب بازی می کنن. من از شانس بدم نسخه بدون سانسور با کیفیت بالا گرفتم که هیچ سابی براش هماهنگ نبود برگشتم همون نسخه معمولی ساسنسوری گرفتم درست شد:D

Amin n

کاربر سایت
Oct 16, 2018
58
من که می ترسیدم بعد فوت یکی از بزرگواران سریال خراب بشه ولی اتفاقا بهترم شد:D
تنها بدیش همین فاصله زیاده وگرنه بازیگراشم خیلی خوب بازی می کنن. من از شانس بدم نسخه بدون سانسور با کیفیت بالا گرفتم که هیچ سابی براش هماهنگ نبود برگشتم همون نسخه معمولی ساسنسوری گرفتم درست شد:D
اره بعد اون اتفاق سریال اوج گرفت
چه نسخه ای گرفتی؟ سانسور شده دیدی سریال رو ؟ :| من از فردا دانلود نسخه فول اچ دی 4 گیگی رو گرفتم هیچ مشکلی هم از بابت زیرنویس نداره توصیه میکنم حتما نگاه کن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,357
اره بعد اون اتفاق سریال اوج گرفت
چه نسخه ای گرفتی؟ سانسور شده دیدی سریال رو ؟ :| من از فردا دانلود نسخه فول اچ دی 4 گیگی رو گرفتم هیچ مشکلی هم از بابت زیرنویس نداره توصیه میکنم حتما نگاه کن
اره نسخه بدون سانسور ساب درست پیدا نشد بهرحال دیگه دیدمشون الانم اونقدر فیلم وس ریال گیم هست ک وقت برای دوباره دیدن نیس:D

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
توی سیمپسونز تا حالا دو تا شخصیت ایرانی بوده، دوتاییشون هم توهین آمیز بوده و من به دوتاییش خندیدم. حالا این آپو چه مشکلی داشت ما نفهمیدیدم. حتی هنک آزریا رو مجبور کردن بگه پشیمونم!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
96744

#April 2019

\m/\m/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر