amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
446
خب تا بریکینگ بد رو ندیدند، نمیشه BCS را پیشنهاد داد وقتی هیچی از شخصیت سال گودمن نمی دونند. لیست بالایی از بین 260 سریالی که دیدم که شباهت فراوانی و ریز و درشتی با این سریال داشتم را ذکر کردم، اما خودم احساس می کنم که جای Narcos خالی است. ببخشید دیگه......
داستان سال قبل والتر هستش...
این اسپین افه و نمیخواد حتما BB رو دیده باشند.
در هر حال هرکس نظری داره.نمیبخشمت![-o<:-":))
موفق باشید%%-

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بعد مدت طولانی می خوام به دنیای سریال ها کامبک بزنم:>.

ولقعا از بین عناوین جدید و باکیفیت خیلی سخته برام که فعلا مایل نیستم سریال های در حال پخش رو ببینم و به دیدن فصل چهارم Narcos بسنده می کنم...می خوام سریال های تمام شده که ناقص دیدم رو کامل کنم و بعد هم اگر حسش موند سریال های تموم شده که کلا هنوز ندیدم.
این وسط چندین وقته که Netflix و HBO سریال های باکیفیت غیر آمریکایی و انگلیسی رو دارن حق پخش هاشون رو می خرن و ریلیز می کنن که گستره ی انتخاب رو بیشترم کرده.

یه مطلب دیگه اینکه من قبلا به هیچ وجه سریالی رو دراپ نمی کردم و اگر کیفیتش افت می کرد،باز هم بر حسب عادت ادامه می دادم...اما از فصل یکی مونده به آخر TWD (که قبلا هم در مورد فجایع پنج فصل اخیرش صحبت کردم) دیگه واقعا تصمیم گرفتم ادامه ندم...نه به خاطر کیفیتش،نه،چون این مسئلش که فصل هاست همین طوره،به خاطر اینکه بعد از دیدن ۱۶ اپیزود زجر آور واسه هر فصل،رمق آدم رو برای دیدن کلا هر سریالی می گیره و حوصله رو کم می کنه و باعث میشه سریال های خوب رو از دست بدید...پس شما هم اگه کیفیت سریالی خیلی اذیتتون کرد،دراپ کنید:D.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
ساشا بارون کوهن دوباره یه سریال جدید شروع کرده که قسمتِ اولش تازه پخشش تموم شده. سریال اسمش ?Who is America هست و کاراکترهایی که ساشا می‌سازه، با سیاست‌مدارها و فعالینِ مختلفِ آمریکاییِ حوزه‌ی سیاست مصاحبه می‌کنه.

پ.ن: تا لینک‌هاش دانلودش میاد، می‌تونید یه سر بزنید به توییتر تا ببینید اون سیاست‌مدارها (که اکثرا هم جمهوری‌خواه هستند) چه چیزهای وحشتناکی می‌گن :|

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
ساشا بارون کوهن دوباره یه سریال جدید شروع کرده که قسمتِ اولش تازه پخشش تموم شده. سریال اسمش ?Who is America هست و کاراکترهایی که ساشا می‌سازه، با سیاست‌مدارها و فعالینِ مختلفِ آمریکاییِ حوزه‌ی سیاست مصاحبه می‌کنه.

پ.ن: تا لینک‌هاش دانلودش میاد، می‌تونید یه سر بزنید به توییتر تا ببینید اون سیاست‌مدارها (که اکثرا هم جمهوری‌خواه هستند) چه چیزهای وحشتناکی می‌گن :|

عالیه! حتما ببینید. اینجا دست کذاشته رو موافق های حمل اسلحه که خیلی هم موضوع مهمه ای تو امریکا. مخصوصا اون اخرش متنی که بهشون میده رو که بخونن. میگه بچه از ویز خلیفه ( خواننده) مغزش بهتر دستور میگیره و عکس العمل بهتری داره و اونا هم مثل گوسفند تکرار متن رو میخونن:)) یا تبلیغ اسلحه برای بچه های سه ساله پوکیدممم:))

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,486
نام
سپهر
Sharp Objects از ان دسته سریال هایی است که هر قسمت نویسنده میخواد زور بزنه که یک سرنخ به بیننده بده که قاتل کی هست. این قدر روی جزییات صحنه و بک گراند کمیل فوکوس میکنه، قضیه قتل دو دختر کلا به خرده پیرنگی تبدیل میشه. فکر کنم از اون سریالایی است که قسمت آخر همه سرنخ ها را به مخاطب و در یک سکانس، قاتل به ما معرفی میکنه. این کات هایی که کارگردان فیلم میده، واقعا رو اعصابه!

Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
  • ex8d_lost_by_joseabcclemente.jpg
LOST (left to right) - MICHAEL , WALT , ANA LUCIA , MR. EKO , LIBBY , DESMOND, SAYID , JULIET, SAWYER , KATE , JACK , LOCKE , BEN , SUN , JIN , HURLEY , CLAIRE , CHARLIE , BOONE , SHANNON​

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش
عالیه! حتما ببینید. اینجا دست کذاشته رو موافق های حمل اسلحه که خیلی هم موضوع مهمه ای تو امریکا. مخصوصا اون اخرش متنی که بهشون میده رو که بخونن. میگه بچه از ویز خلیفه ( خواننده) مغزش بهتر دستور میگیره و عکس العمل بهتری داره و اونا هم مثل گوسفند تکرار متن رو میخونن:)) یا تبلیغ اسلحه برای بچه های سه ساله پوکیدممم:))
Erran Morad بهترین کاراکتری بود که توی این قسمت ساخته بود :)) فقط اونجایی که می‌گه: «سعی کردن دسترسی 4 ساله‌ها رو به اسلحه قطع کنند؟ چه منطقی پشتِ این حرکتشونه؟» =)) جمهوری‌خواه‌ها خیلی نابودن :| لیبرال‌ها هم از جهات دیگه‌ای (همونطور که توی قسمتِ‌ گالری دیدیم) نابودند، ولی اون‌ها حداقل به‌ این شکل خطرناک نیستند.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
اپیزود اولشو دیدم الان.
این چجوری جلوی خندشو میگیره؟نشسته پشت میز از دولفین و زنش حرف میزنه.یا نحوه گرفتن رنگ سفید رو که توضیح میداد من ترکیدم.خدایی چطوری میتونه انقدر محکم این چرندیات رو بگه؟:D واقعا آفرین بهش.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman

Attachments

• 36932796_255257558455571_6972449281261174784_n.jpg
    36932796_255257558455571_6972449281261174784_n.jpg
    304.4 KB · مشاهده: 22
  • Like
Reactions: arash1996

tom ridel

کاربر سایت
Jun 25, 2007
337
پایان قسمت آخر فصل دوم The Handmaid's Tale
WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|WTF :|
این سریالم دیگه عادت کرده. یه فصل چرت پخش میکنه یهو کلیف هنگر میزنه تو دو سه قسمت اخر

• Like
Reactions: Origami 2008

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این یکی دو روزه خیلی اتفاقی نشستم سریالیو دیدم که ماه ها قبل رلیزش منتظرش بودم و الان بعد یک سال و چند ماه از پخشش دیدم...

FEUD : Bette and Joan

زیاد حرف نمیزنم ولی شاهکاری کم نظیر توی تلوزیون... باورم نمیشه اینقدر عالی ساخته بودن... تیم بازیگر ها مخصوصا سوزان ساراندون و از همه بهتر جسیکا لنگ کار غیر قابل توصیفی انجام داده بودن... اواخر داستان هی پاز می کردم به خودم میگفتم لعنتی این فیلمه! بلکه باورم نشه همه اینا توی دهه 60 یا 70 فیلمبرداری شده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر