Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
خب بالاخره Peaky Blinders رو دیدم و هر 4 فصلش...
من فقط به یه نفر گفتم یه سریال خوب می خوام که در نبود Game Of Thrones سرگرمم کنه، قرار نبود وارد چرخ و فلکی از احساسات مختلف بشم و شبانه فکرم درگیر شخصیت های این سریال باشه :|
ولی خب به جرئت می تونم بگم بهترین سریال درامی هست که توی عمرم دیدم. داستان، روایت، شخصیت پردازی، دیالوگ، بازی ها ... اینکه هر فصل یه بازیگر مهمان میاوردن که یکی از شاهکارهای زمان خودشه، از خصوصیات منحصر به فرد این سریاله.
خب مطمئناً می دونستم که یه هنرپیشه ای مثل کیلین مورفی که تو اکثر فیلمهای نولان بوده، آدم کمی نیست و سطح بازیِ بالایی داره ولی هیچوقت هرگز قبل از این سریال نفهمیدم که تا این حد می تونه با استعداد باشه. سم نیل، تام هاردی، آدرین برودی... هر چی بگم کم گفتم راجع به این سریال هر کی ندیده همین حالا آب دستشه بزاره زمین بره سراغش باشد که رستگار شوید.

در مورد فضاش هم بگم که یه فضای گنگستری مربوط به دهه 20 در برمینگهام انگلیس بعد از جنگ جهان اول هست، هر کدوم از خانواده های شهر سعی می کنن قدرت رو یه جوری بدست بگیرن و شهر رو مال خودشون کنن این وسط خانواده ی شلبی و خصوصاً تامی شلبی سعی می کنه خودش رو بالا بکشه و خب باقیش هم درامه...

پ.ن : آقا این همه تعریف کردم ازش موسیقیش رو یادم رفت! موسیقی رو هم به همه ی موارد خوب بالا اضافه کنین! که چقدر محشره و چقدر متناسب با شخصیت اصلی و روایت داستانه.

الان نگاه کردم دیدم این سریال تو بازی سنتر یه تاپیک هم نداره که مایه ی تأسفه!

با ساخته شدن سریالش موافقم هر چند کتابش رو زیاد دوست نداشتم نه در حد faults in our stars بعدم فکر کنم انتظارت زیادیه :D دختره قراره یه دختری در سن 16-17 سالگی باشه می خوای مثه متیو مک کانهی سیگار بکشه ؟ :|

gisg_grace_and_tommy_shelby_by_medders-da5ep53.jpg

Peaky Blinders - Wonderful Life

watch?v=jMMUgnf2E9c

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,703
نام
Ebrahim
دوستان، به نظرتون چرا ادامه سریال The Night Of ساخته نشده؟! :D خیلی دوست داشتم یه ادامه مشتی برا این سریال ساخته بشه تک تک سکانس های این سریال رو دوست دارم:x بعد از دو سال هنوز زنگ گوشیمو که آهنگ تم اصلی سریال بوده عوض نکردم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر