Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
همه سریال ها باید نقش اول زنش حتما یک دختر با حال و هوای Teenager ای و همه جا عمل کرده و تا خرخره گیریم شده با Big B00bs باشه تا شما خوشتون بیاد؟؟؟!!!

واقعا Elisabeth Moss کارش حرف نداره و واقعا مناسب این نقش هست
محض اطلاعاتون دو تا Golden Globe هم برده که یکیش برای همین The Handmaid's Tale هست

قیافه آفرد دقیقا همونیه که باید باشه، شما اگر انتظار داری یک ندیمه!!! با ریخت و قیافه دیگه ای ظاهر بشه این سریال برای شما نیست، می تونی از سریال های فاخر شبکه Freeform استفاده کنی

بقیه ندیمه ها خوشگلن اتفاقا :D مثلا ایشون :

در ضمن من فیلم رو برا مسایل جنسی نمیبینم بخوام فیلم مربوطه رو میگیریم یک ساعت وقت برای سریال نمیزارم . من نظر خودمو گفتم خودمم سریال های تینیجری و اون مدلی خوشم نمیاد ولی دلیل نمیشه قیافه این بابا داغون نباشه اونم تو سریالی که تو هر قسمت یه ساعت با کلوز شات باید قیافشو از نزدیک تحمل کنیم هر کس دیگه هم این نقشو داشت احتمالا چندتا جایزه میبرد ربطی به قیافه نداره . اگر همون ندیمه بالایی نقش اصلی بود خیلی سریال جذابیتش بیشتر میشد نه بخاطر مسایل جنسی بخاطر اینکه قیافه ندیمه معصومیت داره ادم همزاد پنداری کنه نه یکی که قیافش شبیه مرداس .

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,425
کسی جای سراغ داره بشه اهنگهای سریالها رو بشه دان کرد؟
مال سریال Lethal Weapon میخوام . هر چه میگردم فقط مال فیلمش میاد
ممنون کمک بزرگی میکنه

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان

در ضمن من فیلم رو برا مسایل جنسی نمیبینم بخوام فیلم مربوطه رو میگیریم یک ساعت وقت برای سریال نمیزارم . من نظر خودمو گفتم خودمم سریال های تینیجری و اون مدلی خوشم نمیاد ولی دلیل نمیشه قیافه این بابا داغون نباشه اونم تو سریالی که تو هر قسمت یه ساعت با کلوز شات باید قیافشو از نزدیک تحمل کنیم هر کس دیگه هم این نقشو داشت احتمالا چندتا جایزه میبرد ربطی به قیافه نداره . اگر همون ندیمه بالایی نقش اصلی بود خیلی سریال جذابیتش بیشتر میشد نه بخاطر مسایل جنسی بخاطر اینکه قیافه ندیمه معصومیت داره ادم همزاد پنداری کنه نه یکی که قیافش شبیه مرداس .
مناسب ترین فردی که میشه جای June گذاشت همین الیزابت ماس هست، من خودم نمیتونم کسی رو جاش متصور بشم. تمام احساسات یه زن توی بدترین شرایط ممکن رو به بهترین شکل نشون میده. بعدش دقت کنین که طرف حامله است. نه تنها این، هر روز تقریبا توی دنیای فیلم یه مشکلی براش پیش میاد، انتظار به خودش رسیدن و تغذیه درست رو نمیشه ازش داشت.
اتفاقا توی فلشبک ها وقتی نشون میده، وقتی همه چی نرمال هست و پیش لوک هست میبینی که به خودش میرسه و اتفاقا به نظرم زیبا هم هست.

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
458
نام
علی

موافقم
کاش شخصیت اصلی رو یکم کیوت تر انتخاب میکردن
اصلا با قیافه «جون» حال نمیکنم

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
خب بالاخره Peaky Blinders رو دیدم و هر 4 فصلش...
من فقط به یه نفر گفتم یه سریال خوب می خوام که در نبود Game Of Thrones سرگرمم کنه، قرار نبود وارد چرخ و فلکی از احساسات مختلف بشم و شبانه فکرم درگیر شخصیت های این سریال باشه :|
ولی خب به جرئت می تونم بگم بهترین سریال درامی هست که توی عمرم دیدم. داستان، روایت، شخصیت پردازی، دیالوگ، بازی ها ... اینکه هر فصل یه بازیگر مهمان میاوردن که یکی از شاهکارهای زمان خودشه، از خصوصیات منحصر به فرد این سریاله.
خب مطمئناً می دونستم که یه هنرپیشه ای مثل کیلین مورفی که تو اکثر فیلمهای نولان بوده، آدم کمی نیست و سطح بازیِ بالایی داره ولی هیچوقت هرگز قبل از این سریال نفهمیدم که تا این حد می تونه با استعداد باشه. سم نیل، تام هاردی، آدرین برودی... هر چی بگم کم گفتم راجع به این سریال هر کی ندیده همین حالا آب دستشه بزاره زمین بره سراغش باشد که رستگار شوید.

در مورد فضاش هم بگم که یه فضای گنگستری مربوط به دهه 20 در برمینگهام انگلیس بعد از جنگ جهان اول هست، هر کدوم از خانواده های شهر سعی می کنن قدرت رو یه جوری بدست بگیرن و شهر رو مال خودشون کنن این وسط خانواده ی شلبی و خصوصاً تامی شلبی سعی می کنه خودش رو بالا بکشه و خب باقیش هم درامه...

پ.ن : آقا این همه تعریف کردم ازش موسیقیش رو یادم رفت! موسیقی رو هم به همه ی موارد خوب بالا اضافه کنین! که چقدر محشره و چقدر متناسب با شخصیت اصلی و روایت داستانه.

الان نگاه کردم دیدم این سریال تو بازی سنتر یه تاپیک هم نداره که مایه ی تأسفه!

همین الان خیلی اتفاقی خبریو دیدم برای یک ماه ـو نیم پیش :D

کتاب Looking for Alaska از John Green (نویسنده Fault in our Stars و Paper Towns) از سال 2005 اخبار ساخت فیلمش هی میومد و هی کنسل میشد. بعد اکران TFIOS به طور جدی تر رفتن سراقش ولی بازم کلا 2017 کنسل شد :D
9 ماه مِـی امسال Hulu گفته یک مینی سریال 8 قسمتی از این کتاب میسازه...
خبر خیلی خوبی بوده برای دوستانی که این سبکو دوست دارن...

پ.ن. از همین الان رفت تو صدر مورد انتظار ترین سریال برای بنده:x:">
پ.ن.2 چقدر سر کتاب این من اشک ریختم :((
پ.ن.3 امیدوارم نیان +13 ـش کنن :| باید R باشه -__-
پ.ن.4 8 قسمت چهل دقیقه ای هم زیاده:-? 250 صفحه کتابو چجوری میخوان جا کنن؟ امیدوارم کشش ندن
پ.ن.5 بیشترین انتظارم انتخاب بازیگر درست درمون برای آلاسکا یانگه :| انتظاره که در حد متیو مک کانهی توی True Detective پرستیژه سیگار کشیدن داشته باشه :|
پ.ن.6 خیلی واضحه ذوق مرگ شدم؟ :|

با ساخته شدن سریالش موافقم هر چند کتابش رو زیاد دوست نداشتم نه در حد faults in our stars بعدم فکر کنم انتظارت زیادیه :D دختره قراره یه دختری در سن 16-17 سالگی باشه می خوای مثه متیو مک کانهی سیگار بکشه ؟ :|

Last edited by a moderator:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,478
نام
سپهر
شاید یکی از مریض ترین سریال های آمریکا را دیدم، البته نباید از شبکه ای این مینی سریال را پخش می کرد، تعجب کرد. شبکه Starz سریال Flash and Bone را دیدم که حال و هوای آرنوفسکی به خصوص قوی سیاهی داشت اما غلظت شهوتانه زیاد تر اما از دیدگاه روانشناختی کمتر. البته به شدت بعضی کاراکتر ها به خصوص رومئو نمادین بودند و حتی پایان بندی شعاری هم تحویل دادند. از Ben Daniels که بخاطر بازی روان و خونسردش نباید گذشت که رنگ و بوی تازه ای به این مینی سریال داد اما فضای میرض گونه ای دارد که به مذاق من خوش نیامد؛ رابطه نامشروع شخصیت اصلی با یکی از نزدیک ترین افراد خانواده اش، سوء استفاده های جنسی و....... به نظرم سریال ممکنه حتی درصد کمی را تا آخر راضی نگه دارد.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
سلام دوستان؛ امیدوارم حالتون خوب باشه.
دو تا سوال دارم:

1. کسی می‌تونه بگه سطح سریال Dark چطوریاست؟ ارزش دیدن داره؟
2. فصل دوم Westworld و فصل سوم Mr.Robot به خوبی فصل‌های قبل هستند؟ من از فصل‌های قبلی این سریال‌ها به حدی لذت بردم که دوست ندارم خاطره‌ام خراب بشه.

یک سالی میشه که سریال ندیدم، پیشاپیش ممنونم برای کمک.

• Like
Reactions: Ehsan95_76

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
دو تا سوال دارم:

2. فصل دوم Westworld و فصل سوم Mr.Robot به خوبی فصل‌های قبل هستند؟ من از فصل‌های قبلی این سریال‌ها به حدی لذت بردم که دوست ندارم خاطره‌ام خراب بشه.

وست وولد چند اپیزود اولش خوب بودن ولی خب در حد انتظاری که پایان فصل قبل بوجود آورده بود نبودن . ولی بعدش اوج میگیره و دو سه اپیزود آخر به حدی خوب میشن که شخصا به نظرم اپیزود پایانی فصل قبل رو می گذاره تو جیبش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
دو تا سوال دارم:

سلام
1.صد درصد ارزش دیدن داره شاید ی کمی تو داستان قابل پیش بینی بیاد جلو (اونم بستگی به خودت داره که تا چه حد با موضوعش اشنا باشی) ولی جو اتمسفر و روایت داستانش عالی حتما زبان اصلی (المانی) بگیر که حس و حالش حفظ بشه
2. فصل سوم MR robot به شدت تو فضا سیر میکنه اگه با فصل دوم حال کردی که دیگه هیچی رسما بال در میاری :D Westworld هم نباید دیگه انتظار اون داستان پیچیده و پر رمز و راز رو داشته باشی روایت این فصل سر راست تر شده ولی همچنان قویه و پایان این فصل هم عالیه ولی خوب به پای فصل قبلی نمیرسه به نظرم

آخرین ویرایش:

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
دو تا سوال دارم:

فصل دوم westworld قطعا از فصل 1 بیشترنباشه کمتر نیست. با خیال راحت نگا کن. البته به نظر من خیلی بهتر بود

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دو تا سوال دارم:

سریال Dark تو آسمون سیر میکنه . یکی از بهترین سریال هاییه که من اخیراً دیدم .
اون 2 تا سریال دیگه هم قطعاً باید دیده بشن و ادامه ندادنشون اشتباهه .

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
دو تا سوال دارم:

تو همه اینا من دارک رو دیدم خودم خوشم امد. فقط قسمتا اخر خیلی موضوعش خر تو خر میشه نمیفهمی کی به کیه اگه mr .robot رو تونستی تحمل کنی 2 تا فصل اینم میتونی#-o

• Like
Reactions: saeed_sg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر