گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
200
نام
هدايت
فقط امیدوارم توجیح این مسائل تحت تاثیر مواد بودن نباشه که وحشتناک ابکیه
دقیقا
اصلا بابا شرلوک هلمز مواد میزنه معما حل می کنه حالا اینجا مغرش از کار میفته؟!؟!

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
3,179
نام
سپهر
اگر کسانیکه با استاد Bryan Cranston تو بریکینگ بد حال کردند و یا با David Shore با سریال فوق العاده House M.D آشنا هستند. فردا حتما سریال Sneaky Pete را دانلود کنند و ده اپیزود هیجانی آن را ببینند. این سریال با تهیه کنندگی و طراحی Bryan Cranston و David Shore ساخته شده و حال و هوای بریکینگ بدی و Eleven's Ocean روبه مخاطبان ارائه میده. بازیگران سریال Giovioni Ribisi که در فیلم های Ted و نجات سرباز رایان بازی کرده، شخصیت اصلی داستان است. داستان درباره مردی هست که بخاطر کلاهبرداری به زندان افتاده و قراره که زودتر آزاد بشه، در بیرون زندان هم طلبکاران وی به شدت منتظر او هستند تا طلب او را بگیرند. به همین دلیل او تصمیم می گیرد با دزدیدن هویت هم سلولی اش به نام پیت، از دست آن ها فرار کند اما نمیداند که وارد چه مخمصه ای شده است.

upload_2017-1-12_13-37-13.jpeg

Sneaky Pete
Developer : Amazon Studio

Jesper Kyd

کاربر سایت
Oct 28, 2005
1,113
نام
محمدحسن
فقط امیدوارم توجیح این مسائل تحت تاثیر مواد بودن نباشه که وحشتناک ابکیه
اون چیزی که من برداشت کردم این بود که طبق اون صحنه ی اتاق مورد علاقه اسمیت،که شرلوک یهو یادش میاد دختر اسمیت پیشش نیومده یهو فلش بک میزنه به حرفای اون شاگردش ُ خانم هادسون،که جفتشون گفته بودن با کی داری حرف میزنی...
و طبق آخرین صحنه که خواهره از لباس مبدل در میاد میگه من خودم چند تا چیزو جاساز کردم!
برداشت من این بود که واقعا کسی پیش شرلوک نرفته بود و با ردپاهایی که خواهره (احتمال خیلی زیاد به کمک موریارتی) از تیکه کاغذ ُ این چیزا توو خونه شرلوک گذاشت،شرلوک رو به سمت mind palace ش کشوند،که خوده خواهره هم تعجب کرده بود از این همه استنتاج!
نمی دونم می تونه خواهره نقش اصلی بدمن ها باشه یا نه،پشت همه ی اون شبکه تارهای عنکبوتی...! ولی چیزی که باعث میشه فک کنم اینم زیردست موریارتیه،این بود که یه بار تریلر این فصل شرلوک رو که داشتم می دیدم،توش سایه هایی از موریارتی فک کنم بود (که بعدا پشیمون شدم از دیدن این تریلر :D )

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Jill-Valntine

If you're good at something, never do it for free
ناظم انجمن
May 18, 2012
4,940
نام
Ebrahim
Untitled.png

گاس فرینگ باز میگردد

شبکه AMC تیزر جدید فصل سوم سریال Better Call Saul که نسخه پیش درآمد سریال محبوب بریکینگ بد (Breaking Bad) است، را منتشر کرد.

با این حال، هنوز تاریخ رسمی شروع پخش فصل سوم سریال Better Call Saul اعلام نشده است، اما اعلام شده که فصل سوم این سریال در بهار 2017 آغاز خواهد شد.

ساخت سریال Better Call Saul بر عهده وینس گیلیگان، یکی از خالقان سریال Breaking Bad، است. او پس از پایان سریال Breaking Bad در سال 2013، ساخت نسخه پیش درآمد این سریال را آغاز کرد.

تمرکز سریال Better Call Saul بر روی جیمی مک‌گیل و روند تبدیل شدنش به ساول گودمن است.

دانلود تیزر

منبع

Jill-Valntine

ناظم انجمن
May 18, 2012
4,940
نام
Ebrahim
1.png
Snatch _ official trailer (2017) Rupert Grint
720p
اولین تریلر رسمی از سریال Snatch منتشر شد. لازم به ذکر است که این سریال براساس فیلمی به همین نام به کارگردانی گای ریچی که در سال 2000 اکران شده بود ساخته خواهد شد.
---------------------------------------------------------------------------------------------
تیزر جدیدی از سریال Twin Peaks با حضور Kyle MacLachlan منتشر شد.
720p

Jill-Valntine

ناظم انجمن
May 18, 2012
4,940
نام
Ebrahim
Untitled.png

شبکه AMC تاریخ پخش فصل دوم سریال زیبای Into The Badlands رو یکشنبه 29 اسفند 95 اعلام کرد .

ژانر: اکشن | ماجراجویی | درام

سریال در سبک هنر های رزمی و برداشتی آزاد از داستانی کلاسیک چینی به نام سفر به غرب می باشد و داستان مبارزی حرفه ای به نام سانی با بازی Daniel Wu را بیان میکند که به همراهی پسری جوان برای رسیدن به حقیقت، قدم در مسیری خطرناک در سرزمینی پر از بی رحمی ها میگذارند …

IMDb : 8.1/10
Rotten Tomatoes : 53%
Season 1 metacritic : 54

منبع

Jill-Valntine

ناظم انجمن
May 18, 2012
4,940
نام
Ebrahim
مجله اینترتیمنت ویکلی شماره جدید خود را به سریال The Defenders اختصاص داده و اولین تصاویر رسمی از این سریال را منتشر کرده است.

در این تصاویر شاهد شخصیت‌های اصلی این سریال از جمله دردویل، آیرون فیست، لوک کیج و جسیکا جونز هستیم.

سریال The Defenders قرار است در سال 2017 منتشر شود، با این حال، هنوز تاریخ دقیق و رسمی برای پخش آن اعلام نشده است.

آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,052
نام
Pouya

مجله اینترتیمنت ویکلی شماره جدید خود را به سریال The Defenders اختصاص داده و اولین تصاویر رسمی از این سریال را منتشر کرده است.

در این تصاویر شاهد شخصیت‌های اصلی این سریال از جمله دردویل، آیرون فیست، لوک کیج و جسیکا جونز هستیم.

سریال The Defenders قرار است در سال 2017 منتشر شود، با این حال، هنوز تاریخ دقیق و رسمی برای پخش آن اعلام نشده است.
خود Iron Fist قرار نیست به صورت یه سریال جدا باشه ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,876
نام
nucky thompson

همه رو برگردوندن جز اصل مطلب . عزیز دل پانیشر. خداییش فصل دو دیردویل کیفیت اش از بقیه سریال های مارول بالاتر بود به نظرم و به خاطر حضور پانیشر بود . امیدوارم یکی دو قسمت بیاد

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
982
نام
احسان
چه قد بچه های بد شانس خوبه.خدا پدر نتفلیکسو بیامورزه هر چند به نظرم میتونست هر کتابو سه تا اپیزود کنه

• Like
Reactions: leonk13

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 7)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟