Sir Ryan Giggs

کاربر سایت
Oct 19, 2008
585
فصل چهارم شرلوک قسمت اول

شرلوک : خدا یه تصور خنده دار و مضحکه که آدم های نا لایق اون رو تصور کردن تا تمام مسئولیت رو بندازن گردن یه دوست نامرئی و جادویی

حداقل در حاضر به شدت با این جمله موافقم ، به قول یه دیالوگ فیلم مارمولک بهشت و جهنم همش کشکه تا ما رو خر کنن

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,654
نام
iMAN
دو فصل house of cards رو دیدم.فوق العاده است.نکته قابل توجه سریال این هست که نمیخواد با شوک های داستانی سریال رو پیش ببره.بلکه وقایع سریال بیشتر براساس نبوغ کارکترها و اتفاقات منطقی رخ میده.نت فلیکس عجب سریالهایی میسازه.دمش گرم
بنده خدا من کامل دیدم اینو...الان که وضعیت الانو تراممپ و اینا رو که میبینم احساس میکنم یه چیز تکراری اتفاق افتاده...انقد توپه این سریال.!!!!

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,147
نام
پویان
سلام
دوستان نظرتون درباره Taboo چیه؟!
من تا الان تا قسمت 4 دیدم و هنوز قسمت 5 رو ندیدم؛ تا اینجا نظرم اینه که سریال خوبیه. متوسط رو به خوب.
چیز خیلی خفنی نیست که من بعد از دیدن یک قسمتش بگم وای این چی بود!! (من بعد از دیدن قسمت اول گات, پیکی بلایندرز و HOC این جمله رو گفتم!!)
ولی سریالش یک تموم رازآلود و شبه ماورایی داره که جذابه و شخصیت اصلی جیمز دلینی هم همینطوره. تام هاردی هم که نقش این آدمای گولاخِ گنده لاتِ گردن کلفت رو خوب بازی میکنه و این نقش رو خوب در میاره.
فصل دومش هم تمدید شده انگار.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
تو سبک The Walking Dead چه فیلمایی رو پیشنهاد میدید ؟ منظورم زامبی نیس ..در کل فضای داستان و اینجور هر قسمتش مثلا یه هیجان خاصی داره و ادمو کنجکاو میکنه..
حالا این زیاد ترسناک نیس اما دوست دارم یه سریال باشه با جو و اتمسفر این ولی ترسناک تر :D هست همچین فیلمی ؟ :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,350
نام
Matthew
من چند وقته درگیر bojack horseman هستم. خیلی باحاله :))
من سیزن 2 رو همین دو سه روز پیش تموم کردم. فکر میکنم وحید بود که بهم این جملرو گفته بود که بوجک رو نباید بخاطر کمدیش دید بلکه باید عمیق تر دید.
الان میفهمم. واقعا این سریال در نوع خودش عالیه. بعضی وقتها انقدر میشه با شخصیت اصلی ارتباط برقرار کرد که آدم خودشو جای اون حس میکنه :D
چیز جالبیه.

• Like
Reactions: kimsungbabak

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,502
نام
سپهر
سلام
دوستان نظرتون درباره Taboo چیه؟!
من تا الان تا قسمت 4 دیدم و هنوز قسمت 5 رو ندیدم؛ تا اینجا نظرم اینه که سریال خوبیه. متوسط رو به خوب.
چیز خیلی خفنی نیست که من بعد از دیدن یک قسمتش بگم وای این چی بود!! (من بعد از دیدن قسمت اول گات, پیکی بلایندرز و HOC این جمله رو گفتم!!)
ولی سریالش یک تموم رازآلود و شبه ماورایی داره که جذابه و شخصیت اصلی جیمز دلینی هم همینطوره. تام هاردی هم که نقش این آدمای گولاخِ گنده لاتِ گردن کلفت رو خوب بازی میکنه و این نقش رو خوب در میاره.
فصل دومش هم تمدید شده انگار.

مینی سریاله!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر