گفتگو درباره سریال ها (قوانین پست اول خوانده شود)

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
خیلی زور میگه بشینی پنج فصل یه سریال رو ببینی بعد ازش زده شی:|
الان من حالُ حوصله ی فصل 6 واکینگ دد رو ندارم اصلا سه چهار قسمتش رو هنوز ندیدم نیمه ی دومش هم که شروع شد
ماشالا همیشه هم مسخره ترین قسمت هاش ریت بالایی میگیرن:|من نمیدونم این همه سریال خوب دارن ینی واکینگ دد تا این حد خوبه؟!:-/
براشون از این سریال بهتر و قویتر و جذابتر وجود نداره!!!
دقیقاً منم همچین وضعیتی دارم :|
6 فصل سریال رو دیدم، با اینکه میدونم هر قسمت نسبت به قبلی آشغالتره بازم میبینمش، وسطای فصل که میرسه یه کار خفن میکنن که مثلاً از تکراری بودن درش بیارن... لامصبا تمومشم نمیکنن. خو بسه دیگه، آخه تا کی میخان این روند مسخره رو طی کنن؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
به نظرم اپیزود آخر واکینگ دد یه جورایی حالت B-movie داشت، مخصوصا از اون B-movie های زامبی قدیمی. شخصا همینش خیلی برام جذاب بود، اما در کل B-movie ها توی ایران هیچوقت طرفدار چندانی نداشتن :D

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
293
6 فصل سریال رو دیدم، با اینکه میدونم هر قسمت نسبت به قبلی آشغالتره بازم میبینمش، وسطای فصل که میرسه یه کار خفن میکنن که مثلاً از تکراری بودن درش بیارن... لامصبا تمومشم نمیکنن. خو بسه دیگه، آخه تا کی میخان این روند مسخره رو طی کنن؟
من هم این سیزن جدید رو نگاه نکردم و هرگز هم نگاه نمیکنم! حیف وقتی که پای این سریال رفت! این دو سیزن آخر فقط وقتکشی بود!
مگه سریال قحطه؟! این همه سریال خوب، برید اونا رو نگاه کنید و لذت ببرید!

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
من هم این سیزن جدید رو نگاه نکردم و هرگز هم نگاه نمیکنم! حیف وقتی که پای این سریال رفت! این دو سیزن آخر فقط وقتکشی بود!
مگه سریال قحطه؟! این همه سریال خوب، برید اونا رو نگاه کنید و لذت ببرید!
آخه 6 فصل دیدم، زورم میاد ولش کنم :d
بقیه سریالا رو هم نگاه میکنم عزیز، برا من این TWD از اون مضخرفاس:d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
558
نام
Mehrdad
آخه تا کی اینا میخوان نقدای مثبت بدن برا هر قسمت تا کی میخوان برن رای بدن ریت قسمت ها بیاد بالا:|
ینی تو سریال چه چیز خاصی وجود داره که مثلا ماها متوجه ش نمیشیم8-|:-/

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
677
نام
پارسا
آخه تا کی اینا میخوان نقدای مثبت بدن برا هر قسمت تا کی میخوان برن رای بدن ریت قسمت ها بیاد بالا:|
ینی تو سریال چه چیز خاصی وجود داره که مثلا ماها متوجه ش نمیشیم8-|:-/

انتظارتون از سریالی که ماهیتش بقا و زنده موندنه چیه دقیقن؟ این‌که همیشه یه جا ثابت کنار هم خوش و خرم زندگی کنن و خطری تهدیدشون نکنه؟
سریال پُر دیالوگ می‌شه، می‌گین چرا اینطوریه و اینقد خسته کننده‌ست و اکشن نداره. اکشن می‌شه، می‌گین اومدن برا تنوع اینکارو بکنن و آبکیه و داستان رو جلو نبرد. تکلیفتون رو معلوم کنید دیگه. :D
ضمن این‌که به نظرم نیم فصل اول غیر از چهار قسمت اول خوب نبود، ولی این قسمت آخری به نظرم خوب بود، هر چند هنوز با فصل اول و پنجم فاصله داره. من خودم به هیچ وجه نمی‌گم واکینگ دد جزو بهتریناست، ولی این اظهار انزجاری که اینجا بهش می‌شه واقعن بی‌انصافیه و در مقایسه با خیلی از سریالای فعلی جزو خوباست به نظرم و سرگرم‌کننده‌ست حداقل.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
2,856
نام
سپهر
TWD S06EP9

و از نظر روایت و به خصوص دیالوگ ، یکی از ضعیف ترین قسمت های این فصل بود، البته باید بگم که دیالوگ های واکینگ دد بعد از فصل 4 به بعد، خیلی کلیشه ای شد ، Shocking های خوبی داشت و صحنه درگیری با واکرها خیلی اغراق کرده بودن...

Better Call Saul S01 Ep01

بلافاصله بعد از تموم برکینگ بد به سراغ این اسپین اف رفتم ، به هیجانی برکینگ بد نبود اما فضای شاد و کمدی و به خصوص سال گودمن خوشم اومد!

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
293
انتظارتون از سریالی که ماهیتش بقا و زنده موندنه چیه دقیقن؟ این‌که همیشه یه جا ثابت کنار هم خوش و خرم زندگی کنن و خطری تهدیدشون نکنه؟
سریال پُر دیالوگ می‌شه، می‌گین چرا اینطوریه و اینقد خسته کننده‌ست و اکشن نداره. اکشن می‌شه، می‌گین اومدن برا تنوع اینکارو بکنن و آبکیه و داستان رو جلو نبرد. تکلیفتون رو معلوم کنید دیگه. :D
ضمن این‌که به نظرم نیم فصل اول غیر از چهار قسمت اول خوب نبود، ولی این قسمت آخری به نظرم خوب بود، هر چند هنوز با فصل اول و پنجم فاصله داره. من خودم به هیچ وجه نمی‌گم واکینگ دد جزو بهتریناست، ولی این اظهار انزجاری که اینجا بهش می‌شه واقعن بی‌انصافیه و در مقایسه با خیلی از سریالای فعلی جزو خوباست به نظرم و سرگرم‌کننده‌ست حداقل.

اصولا واکینگ دد مثل کشیه که دارن میکشنش:d اینقدر میکشنش تا پاره بشه:d
حالا برای یکی این کش سیزن دو پاره میشه، برای یکی سیزن 3 و برای یکی دیگه سیزن شش و یا...
کلا دیر و زود داره! ولی سوخت و سوز نداره!:d
مگه کسی حرف از سریالای دیگه زد؟!!! بحث واکینگ دد بود، هرکسی نظرش رو گفت!
به شخصه فقط سریالایی که مطرح هستن و نفرات زیادی اون رو پیشنهاد میکنن، نگاه میکنم! و نظر من هم اینه که بین این سریالای اسم و رسم دار، برای من دیگه ارزش دیدن نداره! سیزن قبلش رو هم اشتباه کردم دیدم!

giant level

کاربر سایت
Sep 21, 2013
105
حالا برای یکی این کش سیزن دو پاره میشه، برای یکی سیزن 3 و برای یکی دیگه سیزن شش و یا...
به شخصه فقط سریالایی که مطرح هستن و نفرات زیادی اون رو پیشنهاد میکنن، نگاه میکنم! و نظر من هم اینه که بین این سریالای اسم و رسم دار، برای من دیگه ارزش دیدن نداره! سیزن قبلش رو هم اشتباه کردم دیدم!

کج سلیقگی حد و مرز نداره:d این همه کاربر که امتیاز دادن نمیفهمن بده فقط تو میفهمی

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,415
نام
Masoud

باید طلا گرفت :d
برا من که سیزن 2 پاره شد :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,503
شروع خوبی داشت کلا از این اسپین آف خوشم میاد و همش با BB مقایسش نمیکنم بعنوان یه داستان جذا و جمع و جور حال میکنم باهاش.کارای ساول جالبه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
کج سلیقگی حد و مرز نداره:d این همه کاربر که امتیاز دادن نمیفهمن بده فقط تو میفهمی

هرچی مورد استقبال عموم مردم باشه یعنی حتما خوبه؟ پس لابد twilight از بهترین فیلمای تاریخ سینما و جاستین بیبر بهترین خواننده ی زمان ماست.

این اظهار انزجاری که اینجا بهش می‌شه واقعن بی‌انصافیه و در مقایسه با خیلی از سریالای فعلی جزو خوباست به نظرم و سرگرم‌کننده‌ست حداقل.
والا این همه فیلم و سریال خوب که ماهیتشون بقا و زنده موندنه، هیچکدوم تا این حد خسته کننده و cheesy نیستن :d
دلیلی که این همه حس تنفر بهش زیاده اینه که اون ور ملت یه عالمه سریال بهتر رو ول کردن که دونه دونه کنسل بشن بعد چسبیدن به این :d که البته تا بوده همین بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر