majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
عاقا من از Better Call Saul یه انتظار دیگه ایی داشتم :|
روند داستانیش خیلی کندـه و عملا اتفاق خاصی هم نمی افته اصلا
ینی صرفا بخاطر BB دارم میبینم :|
BB یکم انتظاراتو زیادی بالا برده، چون اسپین آف از اون هست همه انتظار دارن شروعش یک چیزی باشه در حد فصلای آخر BB + اینکه فک میکنن الان والتر وایتو جسی قراره پیداشون بشه.
فصلای اول BB رو هم نگاه کنی اوایل همینطوری هیچ اتفاق خاصی توش نمیوفتاد و روند بشدت آروم بود، اتفاقا بنظر من فصل اول بتر کال سال خیلی جذاب تر شروع شد نسبت به فصل اول BB بود اما خوب شخصیتا اونا نمیشن، ولی به طرفم بستگی داره که با موضوع سریال حال کنه یا نه، من که خیلی دوس دارم.
این فصلم تا اینجا اتفاق خاصی نیوفتاده بنظرم ضعیف تر از فصل قبل بوده ولی با توجه به نقدای خیلی مثبتی که گرفته احتمالا اوج میگیره توی اپیزودای بعدی، مثل فارگو.
این rick and morty هم چیز باحالی هستش. شخصیت rick هم صداش فکر کنم خود ترور فیلیس باشه :d
هر دو شخصیت رو جاستین رویلند حرف میزنه و تا جایی که فهمیدم شخصیتای فرعی و ... هم با خودشه :D کلا عالیه این بشر :D

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
عاقا من از Better Call Saul یه انتظار دیگه ایی داشتم :|
روند داستانیش خیلی کندـه و عملا اتفاق خاصی هم نمی افته اصلا
ینی صرفا بخاطر BB دارم میبینم :|

پارسال هم دقیقا همین حرفا رو من و خیلی های دیگه بعد از تموم شدن فصل اول زدیم
روندش بدجوری کنده اتفاقاتی که در سریال می افته خیلی هاش صرفا برای کش دادن سریال ساخته شده
مثلا قضیه اون یارو که جیمی و دوست دخترش سر کار گذاشتنش کلی مشروب گرون مجانی خوردن
کلا منم از این سریال انتظار دیگه ای داشتم الان هم اگه دنبال می کنم فقط به خاطر همون بریکینگ بد و احتمال حضور شخصیت های بریکینگ بد مثل گاس تو سریال هست

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
به نظر من مشکل اصلی کارهای سوپر هیرویی شبکه cw بازیگرای نچسب و بد هستن . که مشکلات دیگه ی کار رو بدجور پررنگ می کنند . مثلا بازیگر نقش هاوک گرل - قناری سفید -فایر استورم جدید - و در راسشون هاوکمن واقعا مزخرف اند و حال آدم رو بهم می زنند . من که صرفا به خاطر حضور کاراکتر های آشنا تو کامیک و .... می شینم پای این کارها . ولی بخوام بگم فلش یک سر و گردن از ارو و به خصوص لجندز آو تومارو بهتره .

ولی خب کارهای نتفلیکسی مارول یک چیز دیگه اند . دوستان چند روز مونده تا این دیر دویل لعنتی بیاد . بدجور منتظرم جو برنتال رو تو نقش پانیشر ببینم . به نظر میرسه بلاخره بهترین فرانک کسل ممکن رو قراره ببینیم

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
Better Call Saul S02E04
خداا بود این اپیزود من که کلا با این اسپین آف دارم هر هفته زندگی میکنم اما این اپیزود مشخص بود یه لول از اپیزود های قبلی این فصل بالاتره ، خلاصه این که دِمت گرم گلیگان D : یه جا خوندم BCS اسپین آفی نبود که طرفدارا میخواستن اما اونی که بهش نیاز داشتن ، من که منظورشو نمیفهمم اما گفتم اینو ذکر کنم واسه کسایی که با این سریال زیاد حال نمیکنن

saeed_mpg

کاربر سایت
Mar 1, 2007
80
House of cards به همراه کوین اسپیسی عزیز هم اومد فصل 4ام ... فعلا باید به کیفیت 480p بسنده کنیم

انشاالله که این فصل هم مملو از دیالوگ های کوین با دیوار چهارم ( رو به دوربین ) باشه

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
امدم بگم سریال آبکی می خوای واکینگ دد :D
ولی چه کنیم که دلمون پیشش گیر کرده :D

چرا نیگان نمیاااااااااااااااااااااااااااااد؟

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
BB یکم انتظاراتو زیادی بالا برده، چون اسپین آف از اون هست همه انتظار دارن شروعش یک چیزی باشه در حد فصلای آخر BB + اینکه فک میکنن الان والتر وایتو جسی قراره پیداشون بشه.
فصلای اول BB رو هم نگاه کنی اوایل همینطوری هیچ اتفاق خاصی توش نمیوفتاد و روند بشدت آروم بود، اتفاقا بنظر من فصل اول بتر کال سال خیلی جذاب تر شروع شد نسبت به فصل اول BB بود اما خوب شخصیتا اونا نمیشن، ولی به طرفم بستگی داره که با موضوع سریال حال کنه یا نه، من که خیلی دوس دارم.
این فصلم تا اینجا اتفاق خاصی نیوفتاده بنظرم ضعیف تر از فصل قبل بوده ولی با توجه به نقدای خیلی مثبتی که گرفته احتمالا اوج میگیره توی اپیزودای بعدی، مثل فارگو.

مسلما انتظار نداشتم یه چیزی در سطح BB باشه و اگه اشتباه نکنم قبلا خودشون هم اعلام کرده بودن
خبری از والتر و جسی تو این سریال نیس ولی واقعا بنظرم تا اینجا هیچ چیزـه خاصی واسه عَرضه نداشته :|
فصل اول BB هم تا اونجایی که من یادمه والتر حداقل از یه معلم شیمی به یه پرودوسر:d تبدیل شد
بازیگراش هم خیلی نچسبن :d از کیم وکسلر بگیر تا اَخویش :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
مسلما انتظار نداشتم یه چیزی در سطح BB باشه و اگه اشتباه نکنم قبلا خودشون هم اعلام کرده بودن
خبری از والتر و جسی تو این سریال نیس ولی واقعا بنظرم تا اینجا هیچ چیزـه خاصی واسه عَرضه نداشته :|
فصل اول BB هم تا اونجایی که من یادمه والتر حداقل از یه معلم شیمی به یه پرودوسر:d تبدیل شد
بازیگراش هم خیلی نچسبن :d از کیم وکسلر بگیر تا اَخویش :d
والا هر کسی سلیقه ای داره، اینکه داستانش کند پیش میره رو خودمم قبول دارم ولی برا من یکی همه جوره جذابه، هم دیالوگا هم اتفاقایی که میوفته، البته فصل دوم تا قسمت سوم چیز خاصی نداشته ولی فصل اول بنظرم جز بهترین سریالای سال بود برام که برا Emmy هم نامزد بود :D
فصل اول بریکینگ بد کل اتفاقاتی که افتاد شروع به کارش بود، از معلم تبدیل شد به تولید کننده شد ولی هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد دقیقا مثل بتر کال سال که از یک وکیل درپیت تبدیل داره میشه به یک وکیل قدرتمند که کم کم کارای خلاف وارد کارش میشه.
فصل اول بریکینگ بدم اگه یادتون باشه خیلیا شروع میکردن میگفتن چقدر روندش کنده و اتفاق خاصی نمیوفته و چقد الکی هایپ میکنن و ... که حتی اگه از نظر نمرات مردم و نقدایی که گرفته با فصل اول بتر کال سال مقایسه کنی بتر کال سال قوی تر بود :D

کستشم فقط همین باب ادنکیرک و جاناتان بنکس کل سریالو میکشن بالا :D حتی وقتی بریکینگ بدم در حال پخش بود باب ادنکیرک جز بهترین بازیگرای سریال محسوب میشد مایکم که روانیه :D
این قسمت 4 هنوز وقت نکردم ببینم ولی IGN نمره 9.2 Amazing داده بهش، بنظر میاد داره اوج میگیره.
من شخصا با همون فصل اول BB هم حال کردم ، کلا به نظرم شیفتگان این سریال باید با همه ی این شاهکار حال کنند D :
خودمم با فصل اول BB خیلی حال کردم بر خلاف خیلیا ولی خوب هر دوتاشون اوایل روندشون کند بود اینو قبول دارم :D
دوستانی که American Crime Story رو ندیدن، شما ها دارید اشتباه بزرگی رو مرتکب میشید ، دیدن سریال برای هر خوره سریالی واجبه
دقیقا :x واقعا عالیه این سریال، به بهترین نحو ممکن یک داستان واقعی رو روایت کردن :x تا اینجا خیلی خوب پیش رفته.

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
والا هر کسی سلیقه ای داره، اینکه داستانش کند پیش میره رو خودمم قبول دارم ولی برا من یکی همه جوره جذابه، هم دیالوگا هم اتفاقایی که میوفته، البته فصل دوم تا قسمت سوم چیز خاصی نداشته ولی فصل اول بنظرم جز بهترین سریالای سال بود برام که برا Emmy هم نامزد بود :D
فصل اول بریکینگ بد کل اتفاقاتی که افتاد شروع به کارش بود، از معلم تبدیل شد به تولید کننده شد ولی هیچ اتفاق خاصی نیوفتاد دقیقا مثل بتر کال سال که از یک وکیل درپیت تبدیل داره میشه به یک وکیل قدرتمند که کم کم کارای خلاف وارد کارش میشه.
فصل اول بریکینگ بدم اگه یادتون باشه خیلیا شروع میکردن میگفتن چقدر روندش کنده و اتفاق خاصی نمیوفته و چقد الکی هایپ میکنن و ... که حتی اگه از نظر نمرات مردم و نقدایی که گرفته با فصل اول بتر کال سال مقایسه کنی بتر کال سال قوی تر بود :D

کستشم فقط همین باب ادنکیرک و جاناتان بنکس کل سریالو میکشن بالا :D حتی وقتی بریکینگ بدم در حال پخش بود باب ادنکیرک جز بهترین بازیگرای سریال محسوب میشد مایکم که روانیه :D
این قسمت 4 هنوز وقت نکردم ببینم ولی IGN نمره 9.2 Amazing داده بهش، بنظر میاد داره اوج میگیره.

من شخصا با همون فصل اول BB هم حال کردم ، کلا به نظرم شیفتگان این سریال باید با همه ی این شاهکار حال کنند D :
---
دوستانی که American Crime Story رو ندیدن، شما ها دارید اشتباه بزرگی رو مرتکب میشید ، دیدن سریال برای هر خوره سریالی واجبه ، مخصوصا با این آخرین قسمتی که هفته پیش پخش شد The Race Card که اصن مغزمو پاشووند

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
House of cards به همراه کوین اسپیسی عزیز هم اومد فصل 4ام ... فعلا باید به کیفیت 480p بسنده کنیم

انشاالله که این فصل هم مملو از دیالوگ های کوین با دیوار چهارم ( رو به دوربین ) باشه

کیفیت های 720p و 1080p هم موجوده.تازه چون سریال Netflix هست احتمالا نسخه های 4k هم به زودی تو تورنت میاد.
من که تا آخر قسمت پنج رو دیدم فکر کنم فقط یه بار این اتفاق افتاد

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
فصل 4 House Of Cards بر خلاف فصل 3 ( افتضاح! ) داری خیلی عالی و خوب پیش میره، کلا فصل قبل فقط یه Filler بود که خودشون هم نفهمیدن چی دادن بیرون، بهرحال تو این فصل خیلی خوب بود جمع کردن فصل قبل رو.

تا قسمت 8 دیدم و بنظرم خیلی خوب بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر