.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
علاوه بر 11.22.63 که دوستان معرفی کردن درام جدید HBO یعنی Vinyl رو اصلا از دست ندین ، فوق العاده خوش ساخته ، میک جگر و اسکورسیزی + HBO + موسیقی یه چیز خفنی شده اصلا! فقط سریال ممکن اوایل یکم(کمی بیشتر از یکم ) گنگ باشه اما ارزششو داره که ادامش بدین ، واسه فصل دوم هم تمدید شده...

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
علاوه بر 11.22.63 که دوستان معرفی کردن درام جدید HBO یعنی Vinyl رو اصلا از دست ندین ، فوق العاده خوش ساخته ، میک جگر و اسکورسیزی + HBO + موسیقی یه چیز خفنی شده اصلا! فقط سریال ممکن اوایل یکم(کمی بیشتر از یکم ) گنگ باشه اما ارزششو داره که ادامش بدین ، واسه فصل دوم هم تمدید شده...

البته میک جگر و اسکورسیزی فقط تهیه کننده های اجرایی سریال هستن و همه کاره این سریال ترنس وینتر دوست داشتنی هست ( سازنده Boardwalk Empire ) و ضمن اینکه Pilot سریال رو فقط اسکورسیزی کارگردانی کرده.

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
البته میک جگر و اسکورسیزی فقط تهیه کننده های اجرایی سریال هستن و همه کاره این سریال ترنس وینتر دوست داشتنی هست ( سازنده Boardwalk Empire ) و ضمن اینکه Pilot سریال رو فقط اسکورسیزی کارگردانی کرده.

بله بله
اما گفتم واسه معرفی این اسامی رو نام ببرم ملت هایپ شن.
اسکوسیزی گفته واسه چند قسمت دیگه برمیگرده واسه کارگردانی ، کلا خیلی حال کرده با سریال...

Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
این Vinyl واقعا سریال دوست داشتنی و خوبی از آب در اومده، اما محتوایی که داره ممکنه برای هرکسی جذاب نباشه و همین الان هم براساس آمار بیننده ها و نظر برخی منتقدها میشه حدس زد که سریال فقط یک سری طرفدار خاص پیدا کنه نه بیشتر.
حتی به شخصه فکر میکنم از Bordwalk Empire هم کمتر بیننده داشته باشه 8-|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خیلی دوست داشتم vinyl رو ببینم ولی متاسفانه زیرنویس اش رو پیدا نکردم . کلا کارهای وینتر عالی اند . اسکورسیزی هم که هست دیگه بهتر . بابی کاناواله هم که باشه کلا باید رو هوا زد . تو بوردواک خیلی خوب بود

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
medium-clean.jpg

:d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
همین الان فصل سوم شرلوک رو تموم کردم و باید بگم اینطوریم:-o یعنی فوق العاده بود فوق العاده بدون شک رفت جز بهترین سریال هایی که تا حالا دیدم کل فصل سه یه طرف صحنه آخر قسمت سوم هم یه طرف اصلا روانی این یاروئم
did you miss me:x

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
همین الان فصل سوم شرلوک رو تموم کردم و باید بگم اینطوریم:-o یعنی فوق العاده بود فوق العاده بدون شک رفت جز بهترین سریال هایی که تا حالا دیدم کل فصل سه یه طرف صحنه آخر قسمت سوم هم یه طرف اصلا روانی این یاروئم
did you miss me:x
قسمت ویژه سال نو رو هم ببین حتما:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
Aaron Paul یا همـون جسیـ پینکمن خودمون :d
hinted that he could cameo during the Better Call Saul second season

I’m such a huge fan of Better Call Saul
? So , who knows
:d ? maybe I already shot it
it might be airing this season ? I don’t know
Well , actually , I do know , but you’ll have to watch and see

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان یه توضیحی در مورد قسمت عروس نفرت انگیز شرلوک می دید
آخرش موریارتی مرده یا زندس ؟؟؟ چون طبق این قسمت موریارتی هم مثل اون زنه خودش رو قربانی یه هدف بزرگتر کرده آخرش متوجه نشدم دقیقا موریارتی مرده یا زندس

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
اونجا که ناچو به مایک می گه میخوام شَر یکی رو کم کنم، بنظرتون کی رو میگه؟ :D
من فک میکنم توکو باشه :d
چقد امیدوار بودم این یارو که مایک رو میخاست گاس باشه :(

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
هر کی اول در دیدن The Leftovers دچار تردید شد و با تعریف ها الان عاشقش شده پیشنهاد میکنم دوباره به ما اعتماد کنه و بره Vinyl رو ببینه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر