InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
خوب خیالم راحت شد. این نرم افزار TvShow Time نوشته سیزن 2 کلا 11 قسمته،واسه همین یه لحظه نگران شدم نکنه تموم شده باشه:d

یه مسئله ی دیگه. تعداد بیننده های این سریال خیلی افت کرده.معمولا زیر چند میلیون رو کنسل میکنند ؟:d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
یکم درباره ی این leftover توضیح بدین ببینیم چجوریه اصلا داستانش چیه تخیلیه یا نه؟

تخیلی نیست ، نمیشه بهش گفت تخیلی بیشتر سورئاله ..

یه بحث خیلی سنگینی شروع کرده و واقعا خوب پیش میره ...

- - -ویرایش - - -

How To Get Away With Murder

56024ffdc341a.jpg

سبک سریال : جنایی | درام | معمایی
Imdb :
8.3/10
محصول شبکه :
ABC

خلاصه سریال :
گروهی از دانشجویان جاه طلب و باهوش رشته حقوق به همراه یکی از اساتید که وکیل مدافع پرونده های جنایی است درگیر یک ماجرای قتل میشوند که به طور کلی مسیر زندگی آنها را عوض میکند...

نظر شخصی :

درام جنایی معمایی
فوق هیجانی
وایولا دیویس برنده امی و اسکار بازیگر اصلیشه
داستانش درباره یه وکیل و دانشجو هاشه ک این دانشجوها مرتکب قتل میشن و مسائل خیلی پیچیده ای ب شکل پازل پیش میره و..
هیجانی ترین سریالی ک دیدم
دو فصل اومده تا الان
فصل یک 15 قسمت
فصل دو درحال پخشه و 9 قسمت تا الان اومده

با تشکر .

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
ash evil dead یه کمدی قشنگ با تم زامبی و آخرالزمانی

Sopranos رو صد در صد پیشنهاد می کنم ببینید .. یکی از شاهکار های شبکه HBO ... ایتالیایی اصیل ( حتما برای اونایی که از پدرخوانده خوششون اومده پیشنهاد میشه ) ... با بازی مرحوم جیمز گاندولفینی ...
واقعا ash evil dead رو یه کمدی قشنگ میدونید؟! برای من یه چیزی ورای افتضاح بود:d کاملا مسخره بود حتی نتونستم قسمت اول رو نگاه کنم از همون شروع معلوم بود با چه چیز فجیعی طرفیم البته هر کسی نظری داره ولی میخواستم بدونم چی باعث شده این سریال رو خوب بدونید؟! اصلا جنبه مثبتی نداشت به نظر من
نمیتونم هیچ جمله ای که لایقش باشه رو بگم زبان قاصره

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
وقتی وحید نظر میده ---> -_- :D ... @Red V :|

--

من زیاد نمیام طرفداری کنم :D
ولی خب اکثر سریالاهارو دنبال می کنم ،

اومدم یه مینی سریال معرفی کنم شاید خوشتون بیاد ببیندش همش هم هفت قسمته

544caaea53c81.jpg

نام سریال : Generation Kill
محصول شبکه : HBO
سبک : درام / جنگی
سال ساخت : 2008
Imdb : 8.7/10

خلاصه داستان : این سریال بر اساس داستان کتابی نوشته ایوان رایت نوشته شده است. داستان فیلم درباره حمله آمریکا به عراق در سال 2003 میلادی را به تصویر می‌کشد. با توجه به توضیحات فیلم میتوان آن را به علاقه‌مندان سریال دسته برادران پیشنهاد کرد...

نظر شخصی : سریال خیلی خوش ساختیه تا الان که من دیدم ، طوری که نه تو جنگ آمریکایی ها رو فرشته نشون داده نه اعراب رو وحشی ( پس شاهد هیچ گونه Racist بودن نیستیم ) ( به جز دیالوگ های ارتشی ها که اگر با فیلم جنگی آشنا باشید صد در صد می دونید چی به چیه )

و محصول شبکه HBO ـه دوستان آشنا هستند با این شبکه و محصولاتش

با تشکر !

من Band of Bros رو دیدم . جذابیت خاصی نداشت . ولی از نظر تاریخی و اطلاعاتی مفید واقع شد :d اینم همینطوریه ؟

با توجه به خوش ساخت بودن و کیفیت بالای سریال های جدید نمیدونم آیا نگاه کردن به سریال های قبل تر هم میتونه لذت بخش باشه یا نه !
مثلا سریال های sopranos - merlin - OZ - the wire و ...
من این هفته اپیزود یک ـه sopranos رو دیدم . خوشم اومد ولی بخاطر قدیمی بودن فعلا ادامش نمیدم . سریالای حال حاضر خیلی باکیفیت هستن و دیدن سریالای قدیمی هم میتونه لذت بخش باشه ولی بنظرم سریال روز ارجح هست .

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
واقعا ash evil dead رو یه کمدی قشنگ میدونید؟! برای من یه چیزی ورای افتضاح بود:d کاملا مسخره بود حتی نتونستم قسمت اول رو نگاه کنم از همون شروع معلوم بود با چه چیز فجیعی طرفیم البته هر کسی نظری داره ولی میخواستم بدونم چی باعث شده این سریال رو خوب بدونید؟! اصلا جنبه مثبتی نداشت به نظر من

سلام علی جان

من از زبان خودم نگفتم چون اصلا به " درجه سنی " خودمم نمی خوره .. و نمی پسندم

نگاه عامه گفتم .. نمی خواستم احساسات شخصیمو بگم

من Band of Bros رو دیدم . جذابیت خاصی نداشت . ولی از نظر تاریخی و اطلاعاتی مفید واقع شد :d اینم همینطوریه ؟

Band Of Brothers خیلی آموزندست هنوز ندیدمش .. ما قراره اطلاعات از جنگ یاد بگیریم .. جذابیت و اکشن ؟ خب تو فیلما زیاده قرار نیست تو همه سریال جنگی بکش بکش باشه .. ولی خب اون جنگ جهانی بود این مدرن تره ..

- - -ویرایش - - -

این sopranos ، کیفیت 720 پی هم ارایه شده ؟ فصل های آخرش چی ؟!!

به به آقا مهدی گل ـه گلاب .. نیستی آقا استیم فیض ببریم از وجودت :x

هستش مهدی ولی خیلی سخت پیدا میشه عزیزم ... تو سایتای ایرانی اکثرا تنبل هستند

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
Band Of Brothers خیلی آموزندست هنوز ندیدمش .. ما قراره اطلاعات از جنگ یاد بگیریم .. جذابیت و اکشن ؟ خب تو فیلما زیاده قرار نیست تو همه سریال جنگی بکش بکش باشه .. ولی خب اون جنگ جهانی بود این مدرن تره ..

این how to get away with murder که معرفی کردی بنظر خیلی جالب میاد . چقدر امید هست کنسل نشه :d
ضمنا banshee رو دیدی ؟

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
یکی از حماقت های من این بود که با توجه به ایده داستانی The Last man of Earth، چندین ساعت وقتم رو پاش گذاشتم تا بلکه سریال کمی به خودش بیاد
یه مشت داستان چرت، کوتاه، طنز های مزخرف که به کل درون مایه داستان(تنها انسان باقی مانده روی زمین) رو به فنا دادن. در کل اصلاً پیشهاد نمی کنم:d

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
Ash VS Evil Dead همون چیزیه که باید باشه .
یه کمدی ترسناک کاملاً سطح بالا با کارگردانی و بازی های فوق العاده و در ادامه فیلم قدیمی خودش .
شما فیلمای قدیمیش رو دیدی ؟
البته کلاً سبک فیلم همه پسند نیست و اینکه خیلی ها نپسندش چیز عجیب یا بدی نیست .
ولی تو چیزی که میخواد ارائه بده کاملاً موفقه به نظر من .

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
من از Band of Brothers خیلی خوشم اومد.
موضوع اصلی در مورد ارتش نیروی هوایی امریکا ( AirBorn ) یک band هست که از زمان تمرینات جنگی قبل از اعزام به خطوط مقدم تا انتهای جنگ جهانی دوم رو به تصویر می کشه.در هر قسمت یک داستان و ماموریتی که این گروه انجام داده رو نشون میده.
band of brothers رو شاید با فاصله چندین ساله از فیلم Saving Private Rayan دیدم.فکر نمی کردم چیزی بعد از این فیلم باز هم حس خوبی در مورد جنگ اون دوره بهم بده.کاری به راست یا دروغ بودن داستانش ندارم.
=======================================================
خیلی دوست دارم Better Call Saul رو نگاه کنم ( کلا از این وکیله حوشم میاد ) + تم بریکینگ بد هم که داره.ولی وقتی فکر می کنم بعد از 10 قسمت دیگه چیزی برای دیدن نیست حیفم میاد ...

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
به به آقا مهدی گل ـه گلاب .. نیستی آقا استیم فیض ببریم از وجودت :x

هستش مهدی ولی خیلی سخت پیدا میشه عزیزم ... تو سایتای ایرانی اکثرا تنبل هستند

چاکرم ، بعد 7 ماه دوباره هر از گاهی بازی میکنم ولی نووب شدم :D ایندفعه دیدم سرور روسا پینگش پایینه ، گول خوردم رفتم :D

من تورنت هم باشه و با سید خوب راضیم . حوصله این بروبچ ایرانی رو ندارم ، همشون 480 گذاشتن . واقعا زورم میاد زیر 720 ببینم :D

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
11 قسمت نیست 22 قسمته، گرچه گاتهام قرار بود 10-11 قسمت باشه هر فصلش که دیدن خیلی بیننده پیدا کرد زیادش کردن که فصل اولش نصف دومش خیلی افت کرد، این فصلش که طوفانی شده روند داستان خداکنه نیمه دومو خراب نکنن :|

- - -ویرایش - - -

نه خداروشکر این سریال تاخیر نیم فصل نداره پشت سر هم قراره تا آخر هر هفته پخش بشه.
:d

95519838601767911685.png

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
این how to get away with murder که معرفی کردی بنظر خیلی جالب میاد . چقدر امید هست کنسل نشه :d
ضمنا banshee رو دیدی ؟

ABC کنسل نمی کنه زیاد فک کنم :D ... سریال جالبیه :D حتما ببین خیلی هیجانیه

من فعلا سرم با Kill Generation گرمه ...

یه صحنه با M-40 تیر اندازی کرد ... واقعا طبیعی / زیبا .. اصلا عالی .. داستان جنگی .. خرافه و یکی همه رو بزنه رو هم نمی بینم .. خیلی خوشم میاد اینطوری ..

Banshee رو نه تیزرش رو دیدم .. سریال خیلی تو لیسته :D !

چاکرم ، بعد 7 ماه دوباره هر از گاهی بازی میکنم ولی نووب شدم :biggrin1: ایندفعه دیدم سرور روسا پینگش پایینه ، گول خوردم رفتم :biggrin1:

من تورنت هم باشه و با سید خوب راضیم . حوصله این بروبچ ایرانی رو ندارم ، همشون 480 گذاشتن . واقعا زورم میاد زیر 720 ببینم :biggrin1:

تورنت هست :D خواستن توانستن است .. :D !

@Rhodes

پیشنهاد می کنم مینی سریال Kill Generation رو ببین شاید روندش برات کند باشه .. ولی حرفهای خوبی زده میشه در مورد جنگ طی این سریال !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر