wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
فکر نکنم به این زودی چون قسمت 4 پخش شده چطوری تا قسمت 12 داستان و ... اینا :d
مگه اخرش که خلاصه ی قسمت بعد رو نشون میده رو ندیدی ؟؟
نشون میده که میره سراغ تراویس
yahoo_19.gif
حالا شاید نکشتش اما بهش میرسه
yahoo_15.gif

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

Beavis & B*utt-Head بعد از 14 سال دوباره به تلویزیون برگشتن و پریمیر اش از لحاظ امار فوق العاده بود ( 3.2 میلیون ) و پر بیننده ترین سریال پنجشنبه شد.
امشب قراره انیمیشن جدیده جونا هیل یعنی Allen Gregory هم پخش بشه که پیش بینی می شه خیلی چرت باشه.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا

Beavis & B*utt-Head بعد از 14 سال دوباره به تلویزیون برگشتن و پریمیر اش از لحاظ امار فوق العاده بود ( 3.2 میلیون ) و پر بیننده ترین سریال پنجشنبه شد.
امشب قراره انیمیشن جدیده جونا هیل یعنی Allen Gregory هم پخش بشه که پیش بینی می شه خیلی چرت باشه.
اینا چقدر قیافشون آشنائه!؟:-/ هر چی فکر میکنم یادم نمیاد کجا دیدمشون لعنتی!:D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اینا چقدر قیافشون آشنائه!؟:-/ هر چی فکر میکنم یادم نمیاد کجا دیدمشون لعنتی!:biggrin1:

MTV یه زمانی خیلی اینارو نشون میداد. بقیه ی کانال ها هم همینطور. یه جور برند تبلیغاتی هم هستن.از سال 1993 که پخشش شروع شد، رو خیلی از وسائل و اشیا و فیلم ها و سریال های مختلف یه نشونی ازشون بوده.
مثل The Muppets می مونن. کم تر کسی دیدتش ولی همه می شناسنشون :d

====

احتمالا از بین Unforgettable و Person Of Interest یکی شون کنسل میشه. شانس Unforgettable البته بیشتره.
Community هم شاید از این لحاظ شانس بیاره که امسال NBC سریال چرت و پرت زیاد داره و تا اخره سال زیاد کنسلی میده. شاید تو این بین Community تمدید بشه.
البته کاملا معلومه اگه کنسل بشه ، جزو این سریال هایی میشه که چند سال بعد مردم دادشون در میاد که چرا کنسل شد و دوباره باید پخشش کنن

فصل سوم Misfits هم شروع شد. واقعا فوق العادست این سریال.

آخرین ویرایش:

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا

فصل سوم Misfits خیلی فوق العاده شروع شد.یعنی فکم افتاد :d ... آدم Misfits که می بینه انگار افتاده وسط یه کامیک بوک :d یکی از بهترین و در عین حال بی سر و صدا ترین سریال های تلویزیون هست.
ادم به پلاتش که نگاه می کنه به نظر خیلی معمولی میاد. ولی فقط کافیه اپیزود اول رو نگاه کنید تا متوجه شید با چه سریال فوق العاده ای طرفید.یکم محاله ازش خوشتون نیاد.
فیلمنامه اش عالیه. و مهم تر از همه ، از معدود سریال های در حال پخشه که به شعور بیننده توهین نمی کنه.
بیش از پیش عاشق "British "telly شدم :d

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
خوب داستانش چیه؟

سریال misfits در مورد ۵ جوون بزهکار هستش که با حکم دادگاه مجبور میشن در بخش خدمات شهری کار کنن و ساختمون فرسوده ای رو تمیز کنن در این میون طوفانی شروع میشه و با اصابت رعد و برق به این جوون ها هر کدوم قدرت ویژه ای رو دارا میشن ......

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
skins meets heroes... and not in a good way :d

من که زیاد خوشم نیومد! البته تو بیکاری شاید انتخاب خیلی بدی نباشه ولی کلا کرکتر های نچسب -به غیر پسر مو فرفریه :D-، داستان تکراری و...
البته فصل دومش ریت و نمره ایناش رفته بالاتر ولی دیگه خودم وقتی خوندم همین یدونه کرکتر خوبه هم قرار از سریال بره بیخیالش شدم کامل.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
من که زیاد خوشم نیومد! البته تو بیکاری شاید انتخاب خیلی بدی نباشه ولی کلا کرکتر های نچسب -به غیر پسر مو فرفریه :biggrin1:-، داستان تکراری و...

تو که کلاً همه سریالا رو از وسطشون ول می کنی :d لابد منتالیست خوبه پس ؟ :d

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
والا همین 2 هفته پیش خودتم هندونه زیر بقل پتریک جین میزاشتی نمیدونم چرا یه بار میای میگی حیفه حجم یه بار میشه یکی از لذت بخش ترین سریالای تلویزیون :D
بعدم لابد هیروز و سکینز خوبن پس ؟:D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
وااا من کی گفتم منتالیست خوبه :d اخره فصل سه یه بار گفتم خوبه ولی دیگه فکر نمی کردم انقد اشغال شه.... بشینیم ببینیم دوباره کی رد جان میاد :)) الان فیلم آندوسکوپی ــه معده ی من از منتالیست قشنگ تره.
برو آقا جون شما رو دیگه همه شناختن :d یادمه به House هم بد می گفتی. ولی یهو توبه کردی و برگشتی :d
بعدم لابد هیروز و سکینز خوبن پس ؟
اره جرسی شور هم عالیه :d
===
فصل دوم American Horror Story تمدید شد

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
ایپزود جدید دکستر فوق العاده بد.داستان داره به شدت پیچیده می شه...تا اینجای کار برای من به اندازه ی سیزن 4 و 2 قشنگ بوده...
بریم تو کار WD جدید....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر