ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
قسمت سوم Freak Show هنوزم کند تر از حد معموله ولی قسمت به قسمت داره بهتر میشه.
پارت اول هالووین اسپشیال همونطور که قبل از شروع سیزن هم گفته شده بود داستان Edward Mordake هست. همون عجیب الخلقه ی معروف که یه صورت کوچیک و عجیب غریب پشت سرش داره که فقط یا میخنده یا جیغ میکشه.
بالاخره اولین نشونه های سوپرنچرال سیزن چهارم هم دیده شد. امیدوارم به سمت همین سوپرنچرال شدن بره چون داستان های قتل و شکنجه ی دلقک ها اصلا ترسناک نیست و از لحاظ خشونت هم چیزی نیست که قبلا ندیده باشیم.
ماجراهای اهالی سیرک یا "فریک شو" هم داره به سمت سوپ اپرا شدن پیش میره جوری که دلیل اصلی کند بودن سریال همین کاراکترای عجیب الخلقه هستن که هیچ کار مثبتی انجام نمیدن. احتمالا چون بیشترشون نابازیگرن نقش های جدی و مهم بهشون داده نشده و تا اخر سیزن فقط قراره تو پس زمینه باشن که مطمئن شیم داریم سریالی درمورد عجیب الخلقه ها میبینیم. حتی به نظرم جسیکا لنگ هم تا اینجا نقشش به خوبی سیزن های قبل نبوده و یخورده داره تکراری میشه.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
خداییش حال کردین پیشگویی رو ؟ :D دیدین گفتم با همین روش تزریق خون دین رو برمیگردونن ؟ ولی به نظرم باید بیشتر دین شیطانی رو ادامه میداد . خیلی راحت و زود از بین بردش . از نظرم که میتونست تا اواسط فصل با دین شیطانی داستان رو پیش ببره .
حس میکنم دین هنوز اون دین قبلی و 100 درصد خالص نیست . احتمالا بخاطر نشان قابیله .
سریال که خیلی خوب شده . منتظرم ببینم این زنیکه که اخر قسمت 3 نشونش دادن کیه ؟ بعد هدف این فصلشون چیه ؟ کشتن چیزی یا ....

نمیدونم چرا حس میکنم سریال میخواد تکراری بشه . اصلا مبارزاتش جذابتی نداره . خیلی الکی باس فایت هاشو رد میکنه . داستانش بد نیست ولی خب به نظرم نسبت به شروعش جالب پیش نمیره . امیدوارم درست بشه . مثل فصل اول ARROW نباشه .

amirrobin76

کاربر سایت
Sep 20, 2012
47
نام
amirhossein
عجب چیزی شده بود دین..خیلی عالیه این بشر..کس هم که برگشت..
خیلی جذابه این سریال بهترین موردشم انتخاب صحیح شخصیتشه
فعلا ندیدم
صحنه هایی که بروسو نشون میده باحاله
دانلود کردم منتظر زیرنویسم اما آخرشو دیدم خیلی جالبه..دیمنم که <3
دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
"It's been fifteen years, Damon. Can't we just give it a rest?"
TVD S01E01
بعد 5 سیزن بالاخره...!
TVD به طرز عجیبی داره بهتر میشه این سیزن...به شدت حس و حال قدیماشو داره.
مثبت:
1.کای. دلیلشم واضحه: "You can survive without a spleen!" این بشر به شدت منو یاد دیمن سیزن 1 میندازه...و به شدت انسان روانی ای میزنه. He's big bad material.
2. دیمن و بانی. خدایی نویسنده ها تازه به فکرشون رسید این دو تا بزارن کنار هم؟ صحنه هاشون با کای خیلی فان بود. داستان این دو تا فعلا از بقیه خیلی جالب تره.
3.فلشبکها. چه قدر دلم برای دیمن سیزن 1 تنگ شده بود. -.-
4. کاراکترای جدید خوب. سارا دختر زکه؟ بازیگرش خیلی آشغاله ولی به داستان کاراکترش علاقه مندم. تریپ هم خوبه. به مت که در حالت عادی جزو دکور سریاله یه storyline جدیدی داده.
5.الاریک. طبق معمول. الاریک همیشه جزو چیزای مثبت سریاله.
6. استفن (و ماشین دیمن...:d ). دلم براش میسوزه بدبخت.:| . الینا هرجا میره دم این بشره...کرولاینم اصولا فقط سرش نق میزنه...-.-

منفی:
1.الینا. و هرچیزی مربوط به الینا.
2.جرمی. این بازیگرش داره از نظر عرضی گنده و گنده تر میشه و اصولا فقط تو سریال وجود داره و پول میگیره. بکشینش باو.
3.آیوی تبدیل شد به خوناشام؟ حدس میزدم.

TO و Arrow هردو عالی بودن این هفته...چیز خاصی ندارم بگم...دارن بهتر میشن با هر اپیزود.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
داره کم کم بهتر میشه! این اپیزود خیلی خوب بود و از اپیزود قبلی بهتر بود.
معمولا همیشه اوایل شروع طوفانی نداره و با ورود ویلین هایی مثل Deathstroke جذاب میشه! الانم هر اپیزود نسبت به قبل بهتر داره میشه!
این اپیزود خیلی خوب بود و اکشن خیلی خوبی هم داشت در کل جذاب بود!
فقط یک تیکه فوق العاده مسخره داشت یعنی تیکه آخرش که تیا اومد نشست کنار الیور و اون پیرمرده که داره قهوه میخوره بعد قهوه میریزنه رو دستش خیلی ریلکس تمیز میکنه دستشو :| یعنی زمین و زمان دارن همکاری میکنن تا الیور به تیا شک کنه :| این جور صحنه ها بنظرم اصلا نباید وجود داشته باشه و فقط توی سریالای ایرانی دیده میشه :| توی فصل قبلم یک بار همچین صحنه ای دیدم خیلی دلخور شدم :D

"It's been fifteen years, Damon. Can't we just give it a rest?"
TVD S01E01
بعد 5 سیزن بالاخره...!
TVD به طرز عجیبی داره بهتر میشه این سیزن...به شدت حس و حال قدیماشو داره.
دقیقا!

بعد از آخرین قسمتای فصل 3 که برمیگرده به دو سال پیش تا الان یک بار نشده بود که منتظر اپیزود بعدی باشم ولی این فصل واقعا شروع خوبی داشت و تا اینجا کاری کرده که انتظار بکشم برا بعدیا! یک جوری حس سیزنای اولو میده و خیلی خوبه! امیدوارم تا آخر همینطوری بمونه و افت نکنه!

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
Honey Boo Boo هم بعد از جریان Child Molester کنسل شد. اصلا همین که این چند ساله هم پخش می شد عمق فاجعه تلوزیون آمریکا رو نشون می داد.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
این قسمت هم بدی نبود و کم کم داره جون میگیره.متاسفانه شیوه روایت داستان تو این سیزن مثل فصل 1 شده و امیدوارم مثل اون ادامه پیدا نکنه.

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
آقایون سریال the blacklist چطوریاست؟!!
قشنگه؟!!:d
اگر انتظار یه اکشن ناب و پر زد خورد یا یه داستان خیلی هیجانی و جلوه های ویژه آنچنانی داری باید یه چیز دیگه انتخاب کنی اگر این جور چیزا خیلی برات مهم نیست ببینش چون با تمام کاستی هاش سریال خوبیه

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
اگر انتظار یه اکشن ناب و پر زد خورد یا یه داستان خیلی هیجانی و جلوه های ویژه آنچنانی داری باید یه چیز دیگه انتخاب کنی اگر این جور چیزا خیلی برات مهم نیست ببینش چون با تمام کاستی هاش سریال خوبیه

اکشن ناب ؟ :| اصن سریال اکشن ناب داریم !؟ :D (البته جز ۲۴ :D)
اگه از سریال فرینچ خوشتون اومده باشه و بخش تخیلی و ماوریاییش رو بزاری کنار دقیقا میشه BlackList
بیشتر تو سبک جنایی لایت و معمایی هست

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
آقایون سریال the blacklist چطوریاست؟!!
قشنگه؟!!:d

به نظر من که حتما ارزش داره ببینی .شاید مثل هر سریال دیگه اولاش یخورده خسته کننده باشه ولی بعد خوب میشه .

فقط روی صحنه های اکشنش خیلی خوب کار نکردنb-)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این قسمتشم جالب بود!
در کل از اون حالت Boring کامل در اومده ولی هنوز حس میشه دارن با خاطرات زمانو زیاد میکنن ولی داستان به جاهای جالبی کشیده شده!

فقط الان من نفهمیدم اونجا که دیمن و بانی گیر افتادن Hell ـه اون پسرس که جادوگرا واسش ساختن بعد چجوری دیمن و بانی از اینجا سر در آوردن؟
--
دکتر هو رو هم فصل 7 ـش تموم کردم دوستانی که ندیدن بسیار در اشتباه هستن :bighug: عالیه سریال:D
--

Constantin قسمت اولش اومد دوستانی که دیدن نظرشون چیه! ارزش داره شروع کنیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر