Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
سریال Arrow شری بیش نیست از اون سریال هایی هست که باید در جا از روی هارد پاکش کنی مسخره! جان خودم اگه امریکایی ها عشق کمیک بوک نبودن نمرش اینقدر بالا نمیرفت ... هرکی این سریال رو ببینه در تخیلات غرقه غرقه از قسمت 10 فصل یک تا فصل دو بچه ها هی میگن خوبتر شده ما هرچی میبینیم حالمون بیشتر بد میشه :-&

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
سریال Arrow شری بیش نیست از اون سریال هایی هست که باید در جا از روی هارد پاکش کنی مسخره! جان خودم اگه امریکایی ها عشق کمیک بوک نبودن نمرش اینقدر بالا نمیرفت ... هرکی این سریال رو ببینه در تخیلات غرقه غرقه از قسمت 10 فصل یک تا فصل دو بچه ها هی میگن خوبتر شده ما هرچی میبینیم حالمون بیشتر بد میشه :-&

ياد بگيريم وقتي از يه چيزي خوشمون نمياد به بقيه كه طرفدار اون چيز هستند توهين نكنيم.
خيلي راحت ميشه گفت"من از Arrow خوشم نمياد، ديگه نگاه نميكنم."

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
TWD S05E02
این اپیزودم بدنبود ولی مثل استارتش نبود ولی خوب آدمو منتظر اپیزوده بعد گذاشت

آخرین ویرایش:

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
Arrow جالب نبود... منم پیشنهاد می‌کنم نبینید. سریال خوش ساختی نیست به اضافه این که صحنه‌های کلیشه ای و ضعف داستان نویسی توش به وفور دیده میشه...

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
بد نبود...به نظرم نکته ای که گابریل داره مخفی می کنه یه همچین چیزیه که مثلا بعد شروع بحران واکر ها مردم رو تو کلیسا راه نداده یا یه همچین چیزی...منتظر یه اپیزود کامل درباره ی سرگذشت بث و بازگشتش به آغوش گروه هم باشید:D....ولی من به شخصه از لوکیشن جنگل خسته شدم.برن تو شهر ساکن بشن خیلی بهتره (AMC خصیص بازی در نیاره با این همه درآمد که سریال براشون داشته)...هر چه زود تر به سمت واشنگتن حرکت کنن به نظرم سریال قشنگ تر میشه.

امتیاز من به اپیزود قبلی:9.0
امتیاز من به این اپیزود:7.9

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,623
نام
Leo Fitz
Arrow جالب نبود... منم پیشنهاد می‌کنم نبینید. سریال خوش ساختی نیست به اضافه این که صحنه‌های کلیشه ای و ضعف داستان نویسی توش به وفور دیده میشه...
صحنه های درگیری های چند به تکش از فیلم TDKR الهام گرفته شده...:d
اگه نقش های فرعی منفی مثل نقش اصلی منفی مبارزه می کردند تو همون اپیزود اول سریال تموم میشد:d
طرف تا بن دندون مسلح از فاصله 10 متری میدوه سمت نقش اصلی...انگار اسلحه اش از فاصله 1 سانتی کار میکنه:d

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
من کلا اپیزودایی که شبیه کمیک هست رو خیلی دوست دارم.اینم یکی از همونا بود.خیلی خوب بود.هیجان قسمت اول رو نداشت ولی تعلیق خوبی داشت.

بد نبود...به نظرم نکته ای که گابریل داره مخفی می کنه یه همچین چیزیه که مثلا بعد شروع بحران واکر ها مردم رو تو کلیسا راه نداده یا یه همچین چیزی...منتظر یه اپیزود کامل درباره ی سرگذشت بث و بازگشتش به آغوش گروه هم باشید:D....ولی من به شخصه از لوکیشن جنگل خسته شدم.برن تو شهر ساکن بشن خیلی بهتره (AMC خصیص بازی در نیاره با این همه درآمد که سریال براشون داشته)...هر چه زود تر به سمت واشنگتن حرکت کنن به نظرم سریال قشنگ تر میشه.

امتیاز من به اپیزود قبلی:9.0
امتیاز من به این اپیزود:7.9

بالاخره هر چی باشه و نباشه دارن از رو کمیک سریال میسازن و نمی خوان خط اصلی رو عوض کنن.

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
واکینگ دد خیلی عالیه بغیر از 8 قسمت اول فصل4 بقیه قسمت ها تا این جا خوب پیشرفته...سریال حرف نداره:d
مثل این که فصل 6 هم تایید شده؟؟؟

~ MaMaSaN ~

کاربر سایت
Jul 8, 2013
1,525
نام
مـمـسـن
خب این قسمت رو هم دیدم و باید اعتراف کنم که خیلی خوب بود! :D کلا مثل اینکه از 4 قسمت اول فصل 4 درس گرفتن و دارن فصل 5 رو طوفانی شروع میکنن! :D چیزی که مشخص شد این بود که اون سیاه پوسته بیچاره هیچ بده بستونی با اون ادم خوارها نداره ولی ریک فکر میکنه دزدیده شدن ِ باب زیر نظر اونه که خب معلومه که اینطور نیست! :D اون ماشینی هم که ریک گذاشت دنبالش همون دار و دسته ی ادم خوارها بودن که بث رو دزدیدن و ممکنه بث هنوز توو همون ماشین باشه! :D در کل این قسمت چندین و چند علامت سوال توو ذهن همه ایجاد کرد. امیدوارم تا آخر فصل همینجوری هیجانی باشه! :D راستی اون سیاه پوسته یه چیزی رو داره مخفی میکنه :|

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
ياد بگيريم وقتي از يه چيزي خوشمون نمياد به بقيه كه طرفدار اون چيز هستند توهين نكنيم.
خيلي راحت ميشه گفت"من از Arrow خوشم نمياد، ديگه نگاه نميكنم."

سخن شما درست من کل حرفم رو شکافتم غرق بودن در تخیلات هم توهین نیست بیشتر خواستم یکمی فان مطلب رو بکوبونم رو صفحه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر