Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
قسمت 5 و 6 Knick واقعا عالی بود :D کلایو اون خیلی خوبه خیلی :D البته یکم کاراکترش بصورت کلی اشنا هست و تکراری ولی خب مهم نیست :D

داستان سریال و روابط کاراکتر ها هر قسمت داره بهتر و بهتر میشه . البته خود سازنده ها هم گفته بودند که سریال تازه از قسمت 4 به بعد جون میگیره . جز کاراکتر جان تاکری که خب عالیه بقیه کاراکتر ها هم خیلی جذابن ! بخصوص کاراکتر ادواردز و راز درونی و مشکل شخصیتی که داره .

یا Sister یه کلیسا که کار خلاف ائین اش انجام میده و خیلی Bad arse هست :D

آخرین ویرایش:

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
قسمت اول Gotham واقعا عالی بود:x
با کرکترها خیلی حال کردم بخصوص بولک و مخصوصا خود گوردن با اون شخصیت دل رحم و شجاعش.:x شخصیت پست و موله پنگوئن :D رو هم خیلی خوب در آورده بودن.:x
امیدوارم قسمت های بعدی هم همینطور مارو شگفت زده کنه.

جهت اطلاع به دوستانی هم که سریال Person of Intrests رو میدیدن بگم که قسمت اول فصل چهار امروز لینکاش اومد:x
:xb-)Mr. Reese is back

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
فصل 9 سریال 24:
کسایی که این سریالو ندیدن باید بهشون بگم دو سوم عمرشون به فنا رفته.
فصل بعدیم در کاره یا نه؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
فصل 9 سریال 24:
فصل بعدیم در کاره یا نه؟
هنوز به صورت رسمی رد یا تایید نشده و چیزی نگفتن!
ولی با این مدلی که تموم شد به احتمال خیلی زیاد سیزن بعدیی هم در کار هست چون نمیشه یک سریال طولانی و خفن به این راحتیا و با این پایان تموم شه بره :D

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
فصل 9 سریال 24:
فصل بعدیم در کاره یا نه؟
اقا اگر ادم بخواد طبق این یک سوم و دو سوم و نیمه عمرش بر فناهای این تاپیک پیش بره ،یا باید 10 هزار ساعت سریال و فیلم ببینه یا عمرش عبث بوده :d

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
Vince Vaughn تو true detective !!!؟ چه ربطی داره ! هرچی انتخاب بازیگری تو فصل اول عالی بود تو این فصل بنظرم مضحک میاد !
انتخاب justin lin هم از انتخاب بازیگرها ضایعتره ! اصلا با عقل جور در نمیاد این انتخابها .

واقعا خدا رحم کنه به فصل دوم!
انتخاب بازیگر که خیلی نا امید کرد منو همین اول کار!
صحبت این بود بردپیتی کسی بیاد نمیدونم colin farrell و vince vaughn کی بودن آخه! :|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
وای چه اشتباهی کردم من، دیروز Gotham رو دی ال کردم، گذاشته بودم امروز ببینم به این کل یادم رفتش :|
عب نداره فردا ناشتا میبینم :| :d.

این 24 میشه فقط سیزن آخرش رو دید دیگه ؟ :d حداقل 1/3 از اون 2/3 عمرم که قراره فنا بشه جبران بشه :d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
ساعت تازه 9 هست همین الان ببین خو :|
:wallbash: الان کتابامو جلد می کنم و دفاتر را مرتب می نمایم :| :d
چون ناشتا و صبح پنج شنبه و تعطیل، اصلا حس و حال کتابامو جلد بکنم و دفاتر را مرتب نمایم، نیست :| :d

GodΩWar

کاربر سایت
Dec 30, 2009
509
نام
حمید
50915633878220392116.jpg

Right in the feels.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
True Detective فصل 1 رو دیدم، واقعاً خوب بود. بازی Matthew Mcconaughey عالی بود! خوبیش اینه که فصول به هم مرتبط نیستن میشه از یه فصلی کات کرد:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
این 24 میشه فقط سیزن آخرش رو دید دیگه ؟ :d حداقل 1/3 از اون 2/3 عمرم که قراره فنا بشه جبران بشه :d
کلا فصلاش هیچ ربطی به هم دیگه ندارن و هر فصل یک داستان جدید داره! تنها چیزی که آدم نمیدونه پیشینه شخصیتا هست که اونم توی فصل 9 کامل بهش اشاره میشه و آدم خیلی از اتفاقاتی که برای کارکترا توی فصلای قبل افتاده رو متوجه میشه! کلا انگار جوری ساخته شده که هر کسی از هر سیزنی شروع کرده از سریال لذت ببره:D
من خودم قبلیا رو ندیده بودم ولی با فصل 9 بشدت حال کردم واقعا عالی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر