Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
دوستان قسمت 00 گاتام چی داره اونم بگیرم؟:-/

من همین امروز صبح قبل مدرسه زدم دی ال شد، به صورت اسکیپ فوروارد زدم جلو دیدم صحبت های کارگردان و تهیه کننده و ... هست.
الانم قسمت 1 رو دارم 720p میگیرم :d :p

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
قسمت اول گاتام خیلی خوب بود :D بعنوان کسی که کمیک های بتمن رو شخم زدم تایید میکنم که انتخاب کاراکتر ها و بازیگر ها و بیس داستانی خیلی خوبه :D البته برای یه سری بازیگر ها انتخاب های خیلی بهتری وجود داشت ولی خود جیمز گوردون خیلی خوبه :D گری اولدمن رو تو بازیگر میبینم :D

راضی هستیم اقا :D

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
آخرین ویرایش:

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
يه اسپويل كلي از نيكيتاست
چرا اين نيكيتا اينطوريه هميشه نيكيتا برنده است اونم در مقابل اين به اصطلاح واحد به اين بزرگي يه جورايي خيلي مسخره است من تا قسمت 8 فصل اول ديدم دوستاني كه تا آخر ديدند بگند ارزش داره ادامش رو ببينم يا بقيه ي قسمت هاش هم همينطوره

منم به خاطر همین مسخره گی وسط های فصل 3 سریال رو دراپ کردم و موندم هر موقع که سریال تمام فصل هاش پخش و کلا خاتمه پیدا کرد بشینم دور سریع ادامش رو ببینم

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
Gotham خیلی خوب بود قسمت اولش. فضای مجرمانه و فاسد گاتهام رو خیلی خوب نشون داد. گوردون و هاروی خیلی شخصیتشون خیلی خوب در اومده, بقشه شخصیت ها هم خوب بودن, از پنگوئن گرفته تا همون تک صحنه نیگما :d
فقط آلفردشو دوس داشتم :d خبری از اون آلفرد مودب و با وقار نبود :d هر چی دلش می خواست می گفت :d

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
من از داستان این گاتهام خبر ندارم زیاد فقط میدونم به بتمن ربط داره
اقا یکی فقط به من بگه امکانش هست جوکر هم اضافه بشه به سریال یا نه؟!:D
اگه اره که شروع کنم به دانلود:D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
هولی مولی :D
قسمت اول گاتهام بشدت از سطح انتظاراتم بالاتر بود :D منتظرش بودم ولی گفتم نهایت یک سریالیه که داستانای گاتهام رو به صورت خیلی معمولی روایت میکنه ولی از سطح انتظاراتم بالاتر بود این قسمت
خیلی حال کردم!

محیطو عالی در اورده بودن و اون حس جرم و جنایت مثل توی فیلمش به بهترین نحو وجود داشت و همینطور انتخاب بازیگرا هم خیلی خوب بودن و بیشترین شباهت رو به شخصیتای اصلی دارن! کارگردانیش هم خیلی خوب بود در کل یک سریال بشدت سطح بالا و خوب هست و قطعا جز بهترین سریالای امسال میشه :x

از همین الان در انتظار اپیزود دوم :D
------
The Big Bang Theory هم شروع خیلی خوبی داشت و خیلی فان بود :D

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
Vince Vaughn تو true detective !!!؟ چه ربطی داره ! هرچی انتخاب بازیگری تو فصل اول عالی بود تو این فصل بنظرم مضحک میاد !
انتخاب justin lin هم از انتخاب بازیگرها ضایعتره ! اصلا با عقل جور در نمیاد این انتخابها .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر