Geralt Witcher

کاربر سایت
May 13, 2010
510
نام
محمد
اگه با معراجی ها هم موج سریال دیدن تو ایران راه میفتاد خیلی ها میگفتن بهترین سریال دنیاست

به نظر من هم سه فصل اولش فوق العاده اما بعدش خیلی افت کرد

در راستای عکس دوستمون که عکسش ماله فصل یک هست بهتره به امتیازهای فصل های بعدی یه نگاهی بندازیم

تو همون ساین متا کریتک

فصل یک 87
فصل دو -
فصل سه -
فصل چهار 87
فصل پنج 78
فصل شش -
فصل هفت -

و user score فصل هفت 7.3 بوده

پس امتیاز ها هم نشون میده سریال فصل های پایانیش افت داشته ، تمام حرف بچه ها همینه

user score فرینج همیشه بالای 8 بوده

CrashBandicoot

کاربر سایت
Sep 18, 2014
7
نام
Milad

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
DCE_Supergirl_lr_541c4e84123d55.23417656.0.0_cinema_1200.0.jpg

خوب بالاخره مشخص شد از چه شبکه ای قراره پخش بشه :D

Supergirl TV Series Coming to CBS

از طرف سازنده Arrow و Flash هست بنظر میاد جالب بشه :D

mohammad-ys

کاربر سایت
Sep 15, 2010
316
نام
محمد
دوستان باور بفرمایید اگه میدونستم این جوری میشه هیچی در مورد لاست نمی گفتم
یه صلوات بفرستین بابا
اما همینکه یک سریال حتی چهار سال پس از اتمامش می تونه یک همچین موج بحث و جدلی راه بندازه خودش دنیایی از حرف هست. به نظرم خیلی سرنوشت خوبی و انتخاب های خوبی داشتیم;)( اشارم به دیالوگ های سریاله) که تونستیم این سریال رو ببینیم

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
واقعا نمیدونم ملت چطور انقدر خوششون میاد از این سوپر هیروهای آبکی :D
Arrow رو هفتگی دنبال کردم، ولی اصلا علاقه خاصی بهش ندارم، زیادم منتظر فصل 3 نیستم.
.. این بشر که اصلا زور نداره، هی کتک میخوره!! :D و منطق حل مشکلاتی هم که تو سریال پیش میاد خیلی بچه گونس (توهین نباشه البته، به نظر من اینطوره!)
خلاصه که برام خیلی جالبه این همه طرفدار :D

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
سر DC از نظر سریال خیلی شلوغه.:D
الان شش تا سریال داره. دوتاشون پخش شون نزدیکه بقیه هم یا تاییدی هستن یا تو مراحل ساخت.
تاریخای شروع پخش هاشون هم که به احتمال زیاد مثل همیشه ضدحال خواهد بود.:D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
جدیدا به سریال های بریتیش علاقه ی بیشتری پیدا کردم !
بیشتر هم بخاطر لوکیشن ها و تم های جالبی هست که میبینم .
یعنی این utopia منو غرق لندن کرد :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
واقعا نمیدونم ملت چطور انقدر خوششون میاد از این سوپر هیروهای آبکی :D
Arrow رو هفتگی دنبال کردم، ولی اصلا علاقه خاصی بهش ندارم، زیادم منتظر فصل 3 نیستم.
.. این بشر که اصلا زور نداره، هی کتک میخوره!! :D و منطق حل مشکلاتی هم که تو سریال پیش میاد خیلی بچه گونس (توهین نباشه البته، به نظر من اینطوره!)
خلاصه که برام خیلی جالبه این همه طرفدار :D
خوب بنظر تو آبکیه :D دلیل نمیشه ما هم بدمون بیاد :D
من شاید زیاد منتظر فصل دومش نبودم ولی منتظر فصل سومش بشدت هستم و The Flash که خیلی زیاد :D در کل باید عشق سوپر هیرو باشی تا با اینا ها خیلی حال کنی!

الان Gotham هم که تو راهه :x Supergirl ـم که میخواد بیاد ولی معلوم نیست چی بشه ولی در کل بشدت از اومدن DC توی کار سریال حمایت میشه :D

آخرین ویرایش:

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
دوستان من یک سوال دارم . میشه تفاوت نظر شخصی و فکت رو بگید ؟ در حوزه فیلم و سریال و این مسائل سلیقه ای و بدون مرجع قانونی میگم . مثلا خب اینکه تهران جزئی از ایرانه فکته چون طبق قانون اساسی مثلا یا مرزبندی سیاسی یا سازمان ملل جز ایران حساب شده . مثلا من اگه بگم به نظر من امریکا از نظر اقتصادی ضعیف تر از لبنانه ، یه اماری از سازمان اقتصاد جهانی با بانک جهانی که ثبت شده و بر اساس کمیت هستش رو میکوبنن تو صورتم که زر نزن بابا :d مثلا پیکان از پرادو بهتر نیست یک فکته. چون صفر تا صد ،حجم موتور قدرت موتور دیفرانسیل و... ش رو بذاری کناره هم همینو میگه. اما در حوزه فیلم چی ؟! نظر یه منتقد یا حتی 100 تا منتقد ، چطور میشه فکت ؟! این صدتا نظر ، متر عینی و کمی که نداشتن ؟! نظر شخصیه همونا بودن ! سرانه ی تولید ناخالص ملی که براش نداریم ، یه سازمان نظامی یا قانونی که ثبتش نکرده ؟! میان مثلا میگن اگر میگین فلان فیلم بهترین فیلم یه کارگردانه ، نظر شخصیتونه و فکت نیست! مگه فکت داریم اصلا ؟! کله کره زمین هم بگن نیست ، بازم طبق تعریف نمیشه فکت ! :d چه برسه به مثلا سایت imdb.پس من در همین لجظه با ارائه مدارک کافی فکت رو در زمینه فیلم و سریال رد کردم .:d مگر انجایی که شما اسکار رو مثلا متر تعیین بکنید. یا جوایزو متر بکنید . که این لازمش اینه که جوایزو قبول داشته باشید که اکثرا ندارن. تازه بازم نمیشه گفت این فیلم بهتره چون جایزه بیشتر برده . مثلا مسی از مارادونا بیشتر جایزه برده یا از رونالدو اما عمرا بتونی ثابت کنی بهتر از اوناس!
تو مبحث فیلم (حالا کاری با مثلا موسیقی یا هنر و اینا ندارم اینجا) چیزی به اسم فکت وجود نداره . حتی میتونین بگین ارباب حلقه ها از اینسپشن کلی بیشتر جایزه گرفت فکت ! اما نمیتونین بگین ارباب حلقه ها بهتر از اینسپشنه فکت !حالا نمیدونم حال دارین به من بحث کنین یا نه اما چون چندین بار دیدم که بحث از فکت و نظر شخصی تو این حوزه میشه ، گفتم این نظرمو بگم.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
تو مبحث فیلم (حالا کاری با مثلا موسیقی یا هنر و اینا ندارم اینجا) چیزی به اسم فکت وجود نداره . حتی میتونین بگین ارباب حلقه ها از اینسپشن کلی بیشتر جایزه گرفت فکت ! اما نمیتونین بگین ارباب حلقه ها بهتر از اینسپشنه فکت !حالا نمیدونم حال دارین به من بحث کنین یا نه اما چون چندین بار دیدم که بحث از فکت و نظر شخصی تو این حوزه میشه ، گفتم این نظرمو بگم.
مقایسۀ دو تا فیلم خوب با هم و نتیجه گرفتن که یکیش از دیگری بهتره کار عبثیه، حالا فکت یا توهم. تنها حالتی که این مقایسه منطقیه اینه که یه کارگردان با همون ترکیب، یه فیلم رو دوبار بسازه. اصلاً قدم گذاشتن تو مسئلۀ انتخاب مثلاً یک عدد یا ده عدد به عنوان آثار برتر تاریخ سینما واسه مخاطب عام کار بی موردیه. بیشتر سایتها لیست تاپ10 میدن چون این لیستها آمار بازدید سایتشون رو بالاتر میبره و مسئلۀ ارزشگذاری هنر چندان مطرح نیست براشون. به همون دلیلی که طرفدارای کنسولهای مختلف همدیگه رو آسفالت می‌کنن تا به هم ثابت کنن یکی از کنسولها از کنسولهای دیگه بهتره در حالیکه راه عاقلانه برای کسی که بازیها رو دوست داره داشتن تمام کنسولهاست، به جای دعوا سر اینکه کدوم فیلم از کدوم فیلم بهتره، میشه فیلمهای خوبی که هنوز ندیدیم رو ببینیم (و از دیدن فیلمهای بد به شدت بپرهیزیم)
گفتن اینکه "فیلم X خوبه بدلیل اینکه من خوشم میاد" میشه نظر شخصی اما گفتن اینکه "فیلم X بدلایل 1 و 2 و 3" فیلم خوبیه میشه نقد فنی به شرطی که دلایل از توی هوا خلق نشده باشن مثلاً چون غذایی که همراه فیلم میخوردم خوشمزه بود، دلیل خوب بودن فیلم نمیشه.
گفتن اینکه بازی دی لوئیس توی There Will Be Blood بده و خود فیلم بی معنی و بی دلیل طولانی بود دیگه کاری به فکت و اینا نداره، کسی که اینجوری میگه مشکل از خودشه، اینجا دیگه بحث سلیقه مطرح نیست و طرف وارد بحث فنی شده و نظر داده (چون از لحاظ سنی یا سوادی نمیتونه یه فیلم رو درک کنه یا اصلاً از دی لوئیس بدش میاد یا هرچی) و یک چنین نظر غلطی رو قرار نیست که محترم شمرد و در عین حال قرار نیست طرف رو متقاعد کرد که اشتباه فکر میکنه چون زندگی کوتاهتر از اونیه که آدم بخواد با هر عنصر نامطلوبی که میشه به سادگی ازش عبور کرد، سر و کله بزنه.
از طرفی، خوب دونستن یه فیلم ، وقتی تو حوزۀ نقد هستیم، فقط به خاطر اینکه داستان جالبی داره هم غلطه چون فیلم باید اجزای مختلفش تو یه سطحی باشن که بشه به کلیتش گفت خوب و اینکه فیلم با رمان فرق میکنه.
یا مثلاً "عین فیلم هندیها بود" دقیقاً به چه بخشی از یه فیلم ایراد وارد میکنه که بشه نقطه ضعف اون فیلم؟
یا کسی که، به هر دلیلی، از فیلمهای سوپرهیرویی خوشش نمیاد و میاد به از بالا تا پایین اینجور فیلمها ایراد میگیره، چقدر میشه به نظرش اهمیت داد؟
افرادی هستن که میتونن هزار صفحه از یه فیلم تعریف کنن یا هزار صفحه ازش بد بگن اما واقعاً چیزی در مورد اون فیلم نگفته باشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر