the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
لاست که خب باید قیول کنین انقلاابی حداقل تو ایران بود :d سریال های دیگه ار این نظر بهش نمیرسن.اما از نظر جذابیت و دیدن ، فرینج چیز دیگریست.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
والا چند نفر اینجا گفتن می تونی از فصل پنج شروع کنی، یا از فصل دو شروع کنی یا فصل یک.
شما الان از فصل چهار شروع کردی، فصل پنجم که Rebootـه هم بی خیال شدی رفتی فصل شیش.

می شه بپرسم فازتون چیه؟ :-/
تا فصل 4 رو از TV دیده بودم!
اکثر قسمت های فصل 4 رو هم دیده بودم فقط یه چند قسمت جا افتاده بود برای همین از 4 شروع کردم!
فصل 5 رو دیدم که رفتم 6 :D یهو پرش که نمی کنم!!

پ.ن: با دکتر قبلی بیشتر حال می کردم تا این یکی

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
نظرتون رو به لینک زیرجلب میکنم:
Lost | پاسخ به معماهای سریال از زبان نویسنده
جالبه . تو همین لینک هم جناب نویسنده پاسخ قانع کننده ای برای اکثر سوألها نداشته بده .
مجسمه رو کیا ساختن ؟ مصریها جواب کوتاه و شاید مصریها جواب بلند !
مادر جیکوب کی بود و تو جزیره چکار میکرد ؟ به جزیره آورده شده بود !
در نهایت هم خودش رو برای منشاء جزیره راحت کرده و گفته جواب همه چیز " جادو " ئه !!!
اینا سرکار گذاشتن ملته . حالا بعضی مثل شما میخوان به خودشون تلقین کنن که بیشتر از بقیه میفهمن و انکار میکنن این موضوع رو . اشکالی نداره .
برای خود من 3 سیزن اول Lost فوق العاده بود. روزهایی که این 3 تا سیزن رو پشت سر هم دیدم جزو لذت بخش ترین لحظات عمرم بود. ولی از سیزن 4 به بعد به نظرم افت پیدا کرد و آخرش هم که حرفی نزنم بهتره.
دقیقاً .
همین الانشم 3 فصل اول لاست برای من جزء بهترین کاراییه که دیدم ولی فصول بعدی و بخصوص فصل آخر بدجوری گند زدن به خاطرات خوشم با سریال .

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
سلام

جالبه . تو همین لینک هم جناب نویسنده پاسخ قانع کننده ای برای اکثر سوألها نداشته بده .
مجسمه رو کیا ساختن ؟ مصریها جواب کوتاه و شاید مصریها جواب بلند !
مادر جیکوب کی بود و تو جزیره چکار میکرد ؟ به جزیره آورده شده بود !
در نهایت هم خودش رو برای منشاء جزیره راحت کرده و گفته جواب همه چیز " جادو " ئه !!!
اینا سرکار گذاشتن ملته . حالا بعضی مثل شما میخوان به خودشون تلقین کنن که بیشتر از بقیه میفهمن و انکار میکنن این موضوع رو . اشکالی نداره .

دقیقاً .
همین الانشم 3 فصل اول لاست برای من جزء بهترین کاراییه که دیدم ولی فصول بعدی و بخصوص فصل آخر بدجوری گند زدن به خاطرات خوشم با سریال .

شما راس میگی:|

با اینکه Fringe رو ندیدم ولی با توجه به اینکه Lost رو دیدم و زجر هاش رو هم کشیدم خیلی راحت :

Fringe>>>>>>> Lost

جوری Lost اخراش مسخره و مضحک و مفتضح شد که کلا دلم رو از این نوع روایت ها و داستان ها زده کرد ! الانم که The Leftovers !! دقیقا همون بوشت هست با همون سازنده ها !

بااینکه فرینج رو ندیدی داری میگی از LOST بهتره؟؟ دیگه نوبره این مدل کامنت دادن

به نظر منم هرکی از سریالایی که من خوشم میاد خوشش نیاد، سریال رو نفهمیده و بهتره درکش رو ببره بالا.
من به Fringe توهین نکردم و نظرشخصیمو گفتم...بنظرم Lost نه تنها از فرینج بلکه ازخیلی سریالهای دیگه بهتره..!! یکی میاد میگه Arrow:-& از هردوتاشون بهتره...نظر نظره دیگه..!!

بی خیال! :D سلیقه چیزی نیست که براش تعیین تکلیف کنیم. ممکنه یه نفر از بهترین فیلم یا سریال تاریخ هم خوشش نیاد، چه برسه به Lost که بهترین هم نیست.
کلاً Lost یکی از عامه پسندترین سریال هایی بود که توی سال های اخیر اومده. (مطمئناً عامه پسند بودن هیچ تضادی با کیفیت نداره و کیفیت کلی Lost هم بالا بود) گذشته از محبوبیت بالاش توی خارج، توی همین ایران هم یکی از سریال هایی بود که موج "سریال بینی" رو راه انداخت. حالا اینکه سریال حالت معمایی داشته دلیل نمیشه هرکی خوشش نیاد، یعنی متوجه نشده!
برای خود من 3 سیزن اول Lost فوق العاده بود. روزهایی که این 3 تا سیزن رو پشت سر هم دیدم جزو لذت بخش ترین لحظات عمرم بود. ولی از سیزن 4 به بعد به نظرم افت پیدا کرد و آخرش هم که حرفی نزنم بهتره. اون ماجراهای جالب سیزن های اول، کاراکترهای فوق العاده، حالت پر راز و رمز و کلاً همه چیز 3 سیزن اول واقعاً یه چیز دیگه ای بود.

دلیل اینکه خوشتون نیومده چی بوده مثلا؟؟ سریال شخصیت پردازی قوی،لوکیشن قوی،دیالوگ و داستان قوی ، بازیگرای خوب و... داره..دلیلی واسه بد بودنش نیست.

پ.ن: درمورد فیلم و سریالها دیگه تو بازیسنتر نظرنمیدم..نظراتم رو تو انجمن های تخصصی فیلم و سریال مطرح میکنم!!

یاعلی.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
با اینکه Fringe رو ندیدم ولی با توجه به اینکه Lost رو دیدم و زجر هاش رو هم کشیدم خیلی راحت :

Fringe>>>>>>> Lost

جوری Lost اخراش مسخره و مضحک و مفتضح شد که کلا دلم رو از این نوع روایت ها و داستان ها زده کرد ! الانم که The Leftovers !! دقیقا همون بوشت هست با همون سازنده ها !

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش

Fringe>>>>>>> Lost

وحید سازنده های فرینجم همونن،دلیل نمیشه که!
ض

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف

Fringe>>>>>>> Lost

خداییش با مقایسه ی Lost و The Leftovers نامردی رو در حق TL تموم کردی :d اگه The Leftovers رو Gears Of War حساب کنیم Lost میشه Quantum Theory :d شخصیت پردازی, موزیک و بازی بازیگرا چند کلاس بالاتر از لاسته. چون The Leftovers اصلا اکشن نیست مثل Rectify برای خیلیا ممکنه حوصله سر بر باشه ولی بین سریالایی که توی چند سال اخیر دیدم The Leftovers از هر نظر جزو بهتریناس...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
پ.ن: درمورد فیلم و سریالها دیگه تو بازیسنتر نظرنمیدم..نظراتم رو تو انجمن های تخصصی فیلم و سریال مطرح میکنم!!
لطف میفرمائید .
-----
پ.ن : ادعای نظر شخصی و فهم و بحث منطقی میکنید ولی هرکی رو که نظرش خلاف نظر شماست متهم به نفهمیدن میکنید و خیلی راحت سریالی رو که احتمالاً برای یه نفر دیگه به اندازه لاست برای شما ارزش داره با یه شکلک :-& به گند میکشید . پس لطف میکنید که نظراتتون رو میبرید به فروم های تخصصی فیلم و سریال .

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من به Fringe توهین نکردم و نظرشخصیمو گفتم...بنظرم Lost نه تنها از فرینج بلکه ازخیلی سریالهای دیگه بهتره..!! یکی میاد میگه Arrow:-& از هردوتاشون بهتره...نظر نظره دیگه..!!
خوب عزیز خودت داری از نظر شخصی و ... حرف میزنی بعد هنوز یکی میاد میگه لاست از 3 به بعد خراب شده یا ... حمله میکنی بهش و کلا هر کی هم که خوشش نیومده از سریال رو میگی نفهمیده که خوشش نیومده!
سلیقه هم چیز خوبیه ها :D

یک نگاه به پست اولت بنداز ببین این بحث از کجا راه افتاد از اونجایی که به پست یکی از دوستان گیر داده بودی که گفته بود" به نظرم از Lost هم بهتر بود "

اینجا خیلی راحت میشه در مورد هر سریالی نظر داد بدون اینکه هیچ بحث الکیی راه نیوفته!!! مطمئن باش توی همون انجمن تخصصی هم همین پستارو بدی همینقدر بحث الکی پشتش راه میوفته شایدم بیشتر!

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
سلام

لطف میفرمائید .
-----
پ.ن : ادعای نظر شخصی و فهم و بحث منطقی میکنید ولی هرکی رو که نظرش خلاف نظر شماست متهم به نفهمیدن میکنید و خیلی راحت سریالی رو که احتمالاً برای یه نفر دیگه به اندازه لاست برای شما ارزش داره با یه شکلک :-& به گند میکشید . پس لطف میکنید که نظراتتون رو میبرید به فروم های تخصصی فیلم و سریال .

ببین پسره خوب من نمیدونم حرف حسابت چیه..بنده ادعای هیچی نکردم محض اطلاعت...کسی رو هم متهم به نفهم بودن نکردم..ازشون بابت دوست نداشتن سریال سوال کردم ..نظرم درمورده Arrow همون شکلکه..نظره منه دیگه..یه نفر هم پیدا میشه میگه Lost شایسته ی اون شکلکه..من واسه خوب بودنه Lost دلیل دارم،اگه طرف مقابل هم دلیل داشت بنده قبول میکنم...!!

آقای مدیر:>

خوب عزیز خودت داری از نظر شخصی و ... حرف میزنی بعد هنوز یکی میاد میگه لاست از 3 به بعد خراب شده یا ... حمله میکنی بهش و کلا هر کی هم که خوشش نیومده از سریال رو میگی نفهمیده که خوشش نیومده!
سلیقه هم چیز خوبیه ها :D

یک نگاه به پست اولت بنداز ببین این بحث از کجا راه افتاد از اونجایی که به پست یکی از دوستان گیر داده بودی که گفته بود" به نظرم از Lost هم بهتر بود "

اینجا خیلی راحت میشه در مورد هر سریالی نظر داد بدون اینکه هیچ بحث الکیی راه نیوفته!!! مطمئن باش توی همون انجمن تخصصی هم همین پستارو بدی همینقدر بحث الکی پشتش راه میوفته شایدم بیشتر!

مطمئن باش تو انجمنهای تخصصی به Lost چپ چپ نگاه کنی از سایت اخراجت میکنن مجید جان;)مثل این میمونه که من بیام بگم مثلا TLOU چرت ترین بازیه تاریخه..!! نظر دادن درمورد سریال رو = گیر دادن میدونی برای خودت میدونی..!!

نظره آقای مدیر و بقیه ی کسایی که میگن Fringe از Lost‌بهتره رو به منتقدین جلب میکنم؛ قضاوت با خودتون..!!

9n3j3atpidegvbmarrv0.jpg
7klorwpf58czi5b75ojk.jpg

ebus3rzdaeou8q31zx75.jpg

zahajklh9ofxeqw7ucua.jpg

موفق و پیروز به تماشای سریالهاتون بپردازید...;)

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
کسی رو هم متهم به نفهم بودن نکردم..ازشون بابت دوست نداشتن سریال سوال کردم
تو 2 تا پستتون به صراحت گفتید که هرکسی از آخر سریال خوشش نیومده مشکل خودشه که نفهمیده ( متوجه نشده ) فلسفه پشت داستان چی بوده . در واقع به جای جواب منطقی به ایرادی که وارد کرده بودیم به سریال جوابمون رو با اینکه نفهمیدیم دادید .
بعدش هم که یه لینک دادید که گفتید سوأل و جواب با نویسنده سریال بوده ولی خیلی خودجوش از پست بعدی من در نقد چندتا از جوابهای نویسنده گذشتید و اصلاً اشاره ای نکردید .
و در آخر ، نمیتونید هرچی که دلتون خواست بگید و آخرشم یه نظر شخصی بچسبونید بهش . لحن زننده ، لحن زنندست . چه نظر شخصی باشه و چه نباشه . بعصی اوقات بهتره محفوظ بمونه پیش صاحب نظر .

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
خداییش با مقایسه ی Lost و The Leftovers نامردی رو در حق TL تموم کردی :d اگه The Leftovers رو Gears Of War حساب کنیم Lost میشه Quantum Theory :d شخصیت پردازی, موزیک و بازی بازیگرا چند کلاس بالاتر از لاسته. چون The Leftovers اصلا اکشن نیست مثل Rectify برای خیلیا ممکنه حوصله سر بر باشه ولی بین سریالایی که توی چند سال اخیر دیدم The Leftovers از هر نظر جزو بهتریناس...

فصل های ابتدایی Lost هم خیلی خوب بودند عارف و به شخصه وقتی دیدمش برام یه چیز یونیک و خیلی شیک و باحالی بود ولی بعد که سیاست سازنده دستم اومد کلا فهمیدم چجوری دارن سریال رو میچرخونند !
نمیدونم تو Reddit خوندم یا جای دیگه ای بود که تعداد سوالی های بی جواب Lost رو گذاشته بود ! تعدادش عجیب بود اصلا ! حلا اگه شد پیداش میکنم !
The Leftovers هم دقیقا داره این سیاست رو میره جلو ! طول فصل رو تا دلتون بخواد سوال ایجاد میکنه اخرم با یه قسمت اخر کیلیف هنگر و کول و خفن بیننده رو میزاره تو کف تا ایشالا فصل های 8 و 9 و ...
خدا رو شکر اکثر بچه های اینجا با سلیقه من اشنا هستند و میدونند علاقه من سریال های دیالوگ محور تمام عیار هست در نتیجه این گزینه ای که میگی خسته کننده هست اصلا وجود نداره !

البته کس هایی که سریال رو بهش علاقه نشون دادن درک میکنم ولی خب برای خودم قابل تحمل نیست .

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
سلام

تو 2 تا پستتون به صراحت گفتید که هرکسی از آخر سریال خوشش نیومده مشکل خودشه که نفهمیده ( متوجه نشده ) فلسفه پشت داستان چی بوده . در واقع به جای جواب منطقی به ایرادی که وارد کرده بودیم به سریال جوابمون رو با اینکه نفهمیدیم دادید .
بعدش هم که یه لینک دادید که گفتید سوأل و جواب با نویسنده سریال بوده ولی خیلی خودجوش از پست بعدی من در نقد چندتا از جوابهای نویسنده گذشتید و اصلاً اشاره ای نکردید .
و در آخر ، نمیتونید هرچی که دلتون خواست بگید و آخرشم یه نظر شخصی بچسبونید بهش . لحن زننده ، لحن زنندست . چه نظر شخصی باشه و چه نباشه . بعصی اوقات بهتره محفوظ بمونه پیش صاحب نظر .

بنده از شما و بقیه ی کسانی که تو این بحث شرکت کردند معذرت خواهی میکنم اگر لحنم باعث رنجش خاطر شده...سریال میسازن واسه سرگرمی..یکی با سریال کنسلی حال میکنه یکی با Breaking Bad هم راضی نمیشه..درکل این رفاقته که نباید از بین بره..!!

یاعلی..!!:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر