majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,372
نام
Majid
خوشم میاد صنعت سریال و بازی با هم تو تابستون به کل تعطیل میشن :D واقعا هم نمیدونم چرا :D هیچ سریال یا بازی تاپی این فصل عرضه نمیشه :D

برعکس پاییز که زمان شروع عرضه بازی ها و سریال هاس :D
آره دقیقا :D
انگار همشون گیر میکنن یک جایی بعد پاییز سرازیر میشن یک دفعه شونصد تا سریال شروع میشه بازی هم که ماشالله پاییز توی یک ماه 10 تا بازی مهم عرضه میشه :D
در صورتی که الان نه بازی نه سریالی داریم :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سریال house of cards هم خیلی خوبه.البته سیزنه دو دیگه‌تکرتری میشه ولی بازم از خیلی سریالا بهتره .

این یعنی دقیقاً برعکس چیزی هست که HoC هست. سیزن 1 شدیداً تکراریه:D سیزن 2 هیجان رو واردش میکنه و کلی اتفاقات جالب:D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
آره دقیقا :D
انگار همشون گیر میکنن یک جایی بعد پاییز سرازیر میشن یک دفعه شونصد تا سریال شروع میشه بازی هم که ماشالله پاییز توی یک ماه 10 تا بازی مهم عرضه میشه :D
در صورتی که الان نه بازی نه سریالی داریم :D
البته همون طور که یکی از بچه ها قبلا گفت فرصت خیلی خیلی خوبی هست برای سریال های طولانی که قبلا ندیدید :D

برای بازی هم صدق میکنه :D

من الان خودم چند ساله دارم سریال هایی که ندیدم ولی تموم شدن رو تابستون شروع میکنم :D یکیش همین House :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
من تو این تابستون زدم تو کار بازیهای قدیمی و سریال قدیمی تر....... اوایل تابستون هم Sopranos رو تموم کردم و هنوز دهنم باز مونده:dالان هم زدم تو کار Boardwalk Empire و بزودی هم Justified

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان Arrested Development رو کی دیده؟:D خوبه؟

فوق العادست :D یکی از بهترین کمدی های چند سال اخیر هست :D البته بزار از قبل بهت بگم که شاید تو کل سریال یبار هم قهقه یا خنده طولانی نکنی دقیقا مثل Orange Is The New Black ولی بجاش خنده هایی میکنی که معنی دارند :D اگه بفهمی چی میگم :D

یکی از قویترین و بهترین گروه بازیگری هم بین سریال ها داره :D

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
تابستون خیلیم بد نیستش ها .
برکینگ بد و لویی ماله این ماهن فکر کنم .
فوق العادست :D یکی از بهترین کمدی های چند سال اخیر هست :D البته بزار از قبل بهت بگم که شاید تو کل سریال یبار هم قهقه یا خنده طولانی نکنی دقیقا مثل Orange Is The New Black ولی بجاش خنده هایی میکنی که معنی دارند :D اگه بفهمی چی میگم :D

یکی از قویترین و بهترین گروه بازیگری هم بین سریال ها داره :D
تو سره orange خندیدی؟ :| لابد سره تایتانیک به رقص و پایکوبی مشغول بودی؟ :d

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظرم بهترین فصل 24 فصل 4 و 5 ـش بود.

Breaking Bad هم کامل دیدم، به نظرم سیزن آخر با یه اختلاف فضایی بهترین سیزن بود:D تا سیزن 4 از انتظارم پایین تر بود ولی سیزن آخر خیلی خوب بود:D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,353
نام
Matthew
درود.
شروع کردم دارم Arrow رو میبینم. همون سالی که شروع پخشش بود، من گرفته بودم، ولی همون قسمت اول یذره که دیدم بیخیال شدم به کل زدم پاکیدمش :d :|.
الان به اصرار یکی که اسمشو نبر،:d دارم میبینم، تا الان هم 5 قسمتش رو دیدم. خیلی خوب بوده :x.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر