گزارش: Paper Mario ـی جدید، ریمستر بخش عظیمی از کاتالوگ بازی های اصلی سری ماریو و دیگر برنامه های نینتندو برای 35 سالگی فرنچایز Super Mario

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
134463

از اولین بازی سری عظیم سوپر ماریو که در سال 1985 منتشر شد، حال چیزی کمتر از 35 سال می گذرد. برنامه های نینتندو اما برای این مناسبت بزرگ چیست؟

به گزارش اختصاصی سایت VGC، نینتندو ظاهرا برنامه های بسیار عظیمی برای 35 سالگی فرنچایز Super Mario تدارک دیده و و قرار است در مراسمی مناسبتی از آن ها پرده برداری کند.
طبق این گزارش، نینتندو قصد دارد بخش عظیمی از کاتالوگ قدیمی بازی های اصلی ماریو (عکس بالا) را دوباره به صورت ریمستر شده در این سال برای نینتندو سوییچ عرضه کند.
علاوه بر این مورد، عناوین دیگری نیز از فرنچایز ماریو در سال 2020 عرضه خواهند شد، به عنوان جدید Paper Mario در این گزارش تاکید ویژه ای شده بود. شایعات پیرامون نسخه جدید این Spin-off دوست داشتنی از سری ماریو مدت هاست که در اینترنت جریان دارد و VGC به نوعی چهارمین منبع موثقی است که به این شایعات دامن می زند

خارج از این موارد نینتندو قصد دارد جزئیات بیشتری از پارک تفریحی اش، Super Nintendo World Theme park و انیمیشن سینمایی ماریو منتشر کند.

نینتندو همچنین مدتی پیش نیز از برنامه خود برای همکاری با کمپانی Lego برای ساخت یک اسباب بازی لگوی ویژه بر مبنای فرنچایز ماریو خبر داده بود

در ادامه این گزارش عنوان شده نینتندو قصد داشته این مراسم مناسبتی را به صورت یک ایونت حضوری در نمایشگاه E3 امسال برگزار کند، اما حال که E3 2020 به علت ویروس COVID-19 کنسل شده، نینتندو در حال سنجش شرایط برای نحوه برگزاری این مراسم است.

خارج از این گزارش نزدیک یک ماه پیش Emily Rogers یکی از اینسایدرهای صنعت نیز به وضوح گفته بود که "امسال سال فوق العاده ای برای لوله کش ها خواهد بود"

منبع: Nintendo has big plans for Super Mario Bros.’ 35th anniversary | VGC

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
@Z-fan
چه ربطی داره چقدر تعصب الکی داری Tlou2 یک بازی جدید بود مشکلشم نه قیمت و.. نبود یکسری جو الکی بود اونم دیدیم که بلاخره نه رو متاش نه تأثیر داشت نه رو فروشش اون بحثش متفاوتی
اینکه یک بازی بیست سال قبل بیای نه تازه ریمسترش یکم صیقل بدی بگی ملت ۶۰ دلار بدین پیش فروشش هم محدوده اینا هیچ ارتباطی با هم ندارند نیتندو تو بحث کلان مشتری مداری و سیاست هاش باید تجدید نظر کنه آنلاین و مولتی که حالا یک نسل دیگه کار داره اون هیچی ولی اینکه بازی های کهنه رو نباید آنقدر قیمت بزنه اینا چون مثل بنز میفروشن دستگاه هاش داره سو استفاده می‌کنه قشنگ

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
@Z-fan
چه ربطی داره چقدر تعصب الکی داری Tlou2 یک بازی جدید بود مشکلشم نه قیمت و.. نبود یکسری جو الکی بود اونم دیدیم که بلاخره نه رو متاش نه تأثیر داشت نه رو فروشش اون بحثش متفاوتی
اینکه یک بازی بیست سال قبل بیای نه تازه ریمسترش یکم صیقل بدی بگی ملت ۶۰ دلار بدین پیش فروشش هم محدوده اینا هیچ ارتباطی با هم ندارند نیتندو تو بحث کلان مشتری مداری و سیاست هاش باید تجدید نظر کنه آنلاین و مولتی که حالا یک نسل دیگه کار داره اون هیچی ولی اینکه بازی های کهنه رو نباید آنقدر قیمت بزنه اینا چون مثل بنز میفروشن دستگاه هاش داره سو استفاده می‌کنه قشنگ

خودتو زیاد ناراحت نکن حرص نخور
من خودم که به فن ۲ آتیشه نینتندو حسابی معروفم تو این فروم
و اصلا شغلم یه زمانی کنسول فروشی بود و کنسول ها نینتندو و لوازم جانبیش من پخش میکردم تو بازار
و آیدی قبلیم ehsanservat بود تو همین فروم

? چند ساله بیخیال نینتندو شدم
یعنی دیدم و فکر کردم
متوجه شدم خرید کنسول نینتندو و این جور بازیا دارم به شعور خودم توهین میکنم
و اجازه میدم ازم سو استفاده شه

خداروشکر کنسول ها نینتندو و همه چیزاش تو ایران گرونه
گرونتر از رقباش تو بازار ایرانه پس دلیل خرید ارزونی نیست

? اینایی هم که داری تو اینجا میبینی طرفداری الکی میکنن
همه اینا من میشناسم و الان تو گروه تلکرامی نینتندو فن فعالن
و جالب اینجاست فقط نینتندو ندارن در کنار نینتندو کنسول ها پلی استیشن و ایکس باکس دارن

⭐ چون تنها کنسول نینتندو داشتن جوابگو گیمر واقعی نیست

? تا میگی چرا نینتندو تو ضمیمه بازیا مولتی آنقدر ضعیفه؟ و ......؟
دسته جمعی میریزن سرت ترولت میکنن
یه شعار دارن میگن یا باید انحصاری انتخاب کنی ( نینتندو ) یا مولتی ( ایکس باکس و پلی استیشن )
اما خودشون کنارش کنسول ها پلی استیشن و ایکس باکس هم دارن

? چون تو یک نسل نمیشه فقط ۵ تا بازی انحصاری بازی کرد

من هیچ وقت متوجه حرفشون نشدم . متوجه شعارشون نشدم
مثلا پلی ۴ هم انحصاری ها تاپ داره هم مولتی ها تاپ
ایکس باکسم همینطور
حالا یا انحصاری انتخاب کن یا مولتی یعنی چی؟

⭐? حالا شما سال ها هی دلیل و منطق عقلانی و درست هم بیاری امکان نداره z-fan زیر بار بره و قول شرف میدم لحظه شماری داره می‌کنه برا همین پک ۳ گانه ماریو و بازی کنه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
@Z-fan
من مطمئنم شماها یه چیز دیگه دارید از حرفای من میخونید :D
احسان که کلا نمیخونه دیگه :D همون حرف های همیشگی خودشو میزنه :D (احسان تو بات نیستی؟ :D :-?)

من جدا درد شماها رو نمی فهمم
با نینتندو مشکل دارید خب نخرید :D مثل احسان. گیری نداریم با هم
با من مشکل دارید که دارم بازی رو میخرم؟ به شما چه؟ :| من خودم از قبل منتظر همچین کالکشنی بودم. آره از حد انتظارم پایین تره ولی نه اون قدر که کامل بیخیالش شم.
با این که میفروشه مشکل دارید؟ صفحه قبل توضیح دادم چرا میفروشه. :D فکر کنم نخوندید
مشکل تون اینه من چرا به دلست 2 گیر دادم؟ خودتون گیر دادید خو.:D من فقط مثال از بایکوت های شکست خورده زدم. (که احتمال زیاد اینم بره کنارشون) اگه فکر می کنید حق اون بازی بایکوت نبوده و به خاطر همون بایکوت اش شکست خورده خودتون نقاط رو این جا وصل کنید به هم ببینید به چه نتیجه ای می رسید در مورد فروش این بازی :D

فقط امیدوارم این وسط کسی با ماریو مشکلی نداشته باشه :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ظاهرا تو سایت 35 سالگی ماریو کنار یکی از چالش های ماریو میکر 2 تاریخ واسه آوریل امسال خورده
که نشون میده اینا انگار برنامه هاشون کامل 5 ماه عقب افتاده بوده ‌:D
1599417209413.png

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
احسان که کلا نمیخونه دیگه :D همون حرف های همیشگی خودشو میزنه :D (احسان تو بات نیستی؟ :D:-?)

با من مشکل دارید که دارم بازی رو میخرم؟ به شما چه؟ :| من خودم از قبل منتظر همچین کالکشنی بودم. آره از حد انتظارم پایین تره ولی نه اون قدر که کامل بیخیالش شم.
با این که میفروشه مشکل دارید؟ صفحه قبل توضیح دادم چرا میفروشه. :D فکر کنم نخوندید
مشکل تون اینه من چرا به دلست 2 گیر دادم؟ خودتون گیر دادید خو.:D من فقط مثال از بایکوت های شکست خورده زدم. (که احتمال زیاد اینم بره کنارشون) اگه فکر می کنید حق اون بازی بایکوت نبوده و به خاطر همون بایکوت اش شکست خورده خودتون نقاط رو این جا وصل کنید به هم ببینید به چه نتیجه ای می رسید در مورد فروش این بازی :D

احسان نوشته هاشو ذخیره کرده هر یکی دو هفته یا نینتندو رو میکوبه یا مشاوره خرید اندروید باکس و سیستم دسته دوم با گرافیک انبورد میخواد:D

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
احسان که کلا نمیخونه دیگه :D همون حرف های همیشگی خودشو میزنه :D (احسان تو بات نیستی؟ :D:-?)

بزرگ مردا گویی که :D
نیتندو این قدر خوبه که عیب ها شو می شوره می بره
که خیلی هم درسته :-"
و همین طور یه چیز خوب اما گرون بهتر از یه چیز بد اما ارزونه
حالا می گن یه چیز خوب اما ارزون بهتر تره
و بعضی حرف ها هم که خودش سردراز داره باید نشست و بحث کرد و طومار ها نوشت و این طوری هیچ طرفی قانع نمی شه
ولی کم بگم
نمی شه هم خدا داشت هم خرما رو
--------
حالا چرا آمپر می چسپونییییی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر