گزارش: Horizon: Zero Dawn در سال جاری میلادی از طریق Steam و Epic Games Store به PC خواهد آمد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
797864.jpg

منابعی مورد اعتماد به وبسایت Kotaku اعلام کرده اند که ساخته تحسین شده استودیو Guerrilla Games برای PlayStation 4 یعنی Horizon: Zero Dawn امسال به کامپیوترهای شحصی خواهد آمد.
به گفته 3 منبع آگاه به برنامه های Sony، این شرکت در حرکتی بی سابقه عنوان Horizon: Zero Dawn را به PC خواهد آورد تا به سنت عرضه انحصاری ساخته های استودیوهای داخلی خود بر روی کنسول های PlayStation پایان داده و آینده عناوین اختصاصی خود را طور دیگری رقم بزند. اکنون سه سال از عرضه Horizon می گذرد و این بازی برای اولین بار به پلتفرم دیگری خواهد آمد. منابع Kotaku از عرضه همزمان این بازی بر روی Steam و Epic Games Store خبر داده اند (البته این مسئله هنوز نهایی نشده است). از زمان تصاحب استودیو Guerrilla در سال 2005 توسط Sony...

Continue reading...

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
یک مدت PS fan ها ریج میزنن بعدش عادت میکنن و یک مدت بعد هم کلا این قضیه عادی میشه. به هرحال بعد از فراگیری سرویس های استریم دیگه انحصار سخت افزاری در آینده نزدیک خیلی معنی نخواهد داشت. همه شرکتها هم تدریجا میرن به این سمت. سونی هم داره راه ماکروسافت نسل هفت را میره الان.

منکه به شخصه خوشحال شدم . بازی را روی PS جویدم و به شدت عاشقش شدم و بعیده روی PC بازی بکنم ولی خب افراد بیشتری بتونن بازی بکنن به من ضرری نمیرسونه. برای آینده هم سیو میشه شاید بعد 7-8 سال خواستیم برگردیم دوباره بازی کنیم به PS دسترسی نداشتیم.

ویرایش : کاش نینتندو هم این انحصار را بشکنه حداقل بعد سه چهار سال بازیهاش را بده برای PC. خدا میدونه چه جواهرهایی روی Wii U برای مثال عرضه شد و کلی آدم نتونستن بازی کنن. دو قلم Super Mario 3D World و Bayonetta 2 را بازی کردم از 90 درصد بازی های نسل بهترن.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
هنوز تایید نشده ولی به نظر قطعی هست. فقط اون دوستانی که برای هر بار مطالبشون طومار مینوشتن و میگفتند سیاست سونی اینه و محاله تغییر کنه. به دو ماه نرسید که مثل اینکه تغییر کرده.

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
حالا آب و صابون بیاریم؟
مایکروسافت ۴ ساله می گه PC و کنسول اصولا مارکت جدایی هستند، اساتید اینجا هر دلقک بازی خواستن در آوردن این مدت. سونی استور داشت رو pc عرضه همزمان رو هم می دیدیم.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
یعنی اگه بازیهای فرست پارتی PS2 رو هم واسه PC بده بازم خــیــــــلی سود میکنه. قشنگ میتونه شروع کنه از بازیهای دهه‌ی 2000 هر 6 ماه یکی (یا یک مجموعه) رو منتشر کنه تااااا برسه به PS3 و PS4.....به اندازه فروش کل بازیهاش رو PS4 سود میکنه.

#برد_برد

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
هنوز تایید نشده ولی به نظر قطعی هست. فقط اون دوستانی که برای هر بار مطالبشون طومار مینوشتن و میگفتند سیاست سونی اینه و محاله تغییر کنه. به دو ماه نرسید که مثل اینکه تغییر کرده.

پ.ن: اسپایدرمن هم بشدت منطقی میزنه برای پیسی بیاد.

• Like
Reactions: g4mer

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من فقط دارم به این فکر میکنم که اگر شایعه پشتیبانی xbox x Series از استور های استیم و اپیک درست باشه....
:D
هله لویا

جز کوردن این شایعه رو رد کرد (هر چند اونقدر اعتبار خفنی مثل شرایر نداره)

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
جیسن شرایر به اندازه کافی با تجربه هست که خبر به این بزرگی و احتمالا بزرگترین Leak دوران کاریش رو با در نظر گرفتن همه جوانب بذاره. تنها چیزی که میتونه این خبر رو رد کنه، تغییر تصمیم سونی تو ماه های آینده هست که بعید به نظر میرسه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر