گرونی به نظر شما بازی در اینده تا چه حد افزایش یا کاهش قیمت پیدا میکند؟

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
سلام به دوستان عزیز
همه میدونیم که ما الان داخل گرونی تشریف داریم به طوری که پسته و اجیل عید برای همه شده ارزو
بازی ها هم که هی داره گرون تر میشه من تو کار قیمت بای های PS3 و pc نیستم ولی ایکس باکس داخل شیراز قبلا 2000 تومن بود الان 5000 تومن تازه این قیمت مال دیسک 97% است
یه زمانی برنرمکس 10000 تومن بود ولی الان 6000 تومنه والا ایران اینطوریه که اول قیمت هارو تا حد مرگ بالا میبره بعد به خورده پایین میاره و ما باید به همین قیمت دلخوش شیم
از بین دوستان یه شخص که از قیمت بازی های PS3 خبر داره قیمت رو بگه همینطور یه دوست عزیز که از قیمت PC خبر داره لطفا استان زندگیشون هم بگن چون من با یه تهرانی مقایسه کردم برنرمکس اونجا 9000 تومن!
حالا به نظر شما بازی ممکنه تا چه حد افزایش قیمت پیدا کنه یا اصلا به نظر شما قیمت ممکنه کاهش بیابه؟من که فک نمیکنم

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
کنسولهای نسل بعد ممکن است کپی خور نشوند. اگه اینطور بشود و قیمت دلار هم بالاتر برود، به نظرم قیمت هر بازی ۲۰۰۰۰۰ تومان میشود، که به جز بعضی‌ از بچه ها، بیشتر بچه‌ها قادر به خرید بازیها نخواهند بود.
به امید روزی که تو ایران همه چی‌ ارزون بشه و به امید اینکه مشکله همهٔ مردم ایران حل بشه و مردم مجبور نباشند بازیهای کپی بخرند.:x

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
به امید روزی که تو ایران همه چی‌ ارزون بشه و مشکلات مردم حل شه.:x
هه تو فک کن یه درصد والا ما میترسیم بالا نره چه برسه پایین بیاد ولی باید به رویا هام اضاف کنم اگه بشه چی مشه:x

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
باید ببینیم این مذاکرات چی میشه
خدا کنه که ارزون بشه بابا آخه من پول ندارم 270 پول بازی های Wii U بدم:((

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
برنرمکس من میشناسم 5500 با قاب اوریجینال و کیفیت بالا
برای یه سایت آنلاینه به نام هیرکان گیم
خودم یه سالی هست که ازش خرید میکنم ... برای کل ایرانم میفرسته
...

درمورد قیمت ها هم به نظر در این مذاکرات 5+1 با ایران که تو آلمآتی قزاقستان صورت گرفت .. طرف غربی گفته شد که حاضریم ایران انرژی هسته ای داشته باشه ولی بمب هسته ای بگذاره کنار کلیه تحریم ها رو از طرف امریکا و اروپا به طور کامل لغو میکنن
که این پیشنهاد حتی مورد استقبال سران ایرانی قرار گرفت و تاکید کردن که پذیرش این پیشنهاد از حقوق ایران کم نمیکنه
...

پس به احتمال 90% تا مذاکرات بعدی که در اردیبهشت هست این پیشنهاد پذیرفته میشه و قیمت دلار بعد از حدود 1 یا 2 ماه به قیمت سابق 1100 تومان برمیگرده
...

پسسس یه کاهش قیمت اساسی رو در انتظار داریم

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
برنرمکس من میشناسم 5500 با قاب اوریجینال و کیفیت بالا
برای یه سایت آنلاینه به نام هیرکان گیم
خودم یه سالی هست که ازش خرید میکنم ... برای کل ایرانم میفرسته
...

درمورد قیمت ها هم به نظر در این مذاکرات 5+1 با ایران که تو آلمآتی قزاقستان صورت گرفت .. طرف غربی گفته شد که حاضریم ایران انرژی هسته ای داشته باشه ولی بمب هسته ای بگذاره کنار کلیه تحریم ها رو از طرف امریکا و اروپا به طور کامل لغو میکنن
که این پیشنهاد حتی مورد استقبال سران ایرانی قرار گرفت و تاکید کردن که پذیرش این پیشنهاد از حقوق ایران کم نمیکنه
...

پس به احتمال 90% تا مذاکرات بعدی که در اردیبهشت هست این پیشنهاد پذیرفته میشه و قیمت دلار بعد از حدود 1 یا 2 ماه به قیمت سابق 1100 تومان برمیگرده
...

پسسس یه کاهش قیمت اساسی رو در انتظار داریم

اووو!اگه اینجوری بشه چی میشه!:excited::o:drooling:

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
به نظر من که هیچ تغییری نمیکنه دوستی که میگه دلار میشه ۱۱۰۰ فکر کنم خیلی خوشبین هستن ... وقتی خوده دولت داره ۲۵۰۰ میده دیگه باید خواب ۱۱۰۰ را ببینیم چون ارزش پولمون کاهش پیدا کرده و تازه تورم هست بعد از عید هم که فاز دوم هدفمندی
ما از خدامونه بشه عین قدیم بتونیم پی اس ۴ بخریم ولی ... یادش بخیر ایکس باکسمو ۴۴۰ خریدم تازه الایت

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
عمرا بابا بدتر میشه ولی بهتر نمیشه.
هردفعه موقع مذاکرات الکی به مردم امید میدن بعد میگن هیچی نشد
اینا الکی فقط برای خریدن وقت دارن مذاکره میکنن.

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
دوستان من فکر نکنم چیزی ارزون بشه.یعنی حداقل تا بوده همین بوده تو مملکت ما.تو این چند سال شما یادتون میاد چیزی گرون بشه بعد برگرده به قیمت سابق.قیمت ها حسابی میره بالا وقتی یه مدت بگذره 3-4 درصد ارزون میشه اونم برا اینکه مردم فکر کنن قیمت ها شکسته شده.مثلا پراید که واقعا حیفه اسم ماشین روش بزاریم از 5 میلیون رسیده به 25 میلیون . ps3 یه موقع 300 -400 تومن بود.الان دارن حرف از یک 1.500.000 میزنن.در ضمن الان که نزدیک عیده قیمتا خود به خود بالا میره بعد عید هم به خاطر نزدیکی به انتخابات تحریم ها بیشتر هم خواهد شد تا بیشتر به مردم فشار بیارن.ارزش پولمون هم به شدت اومده پایین.حتی بی ارزش تر از پول افغانستان شده.فروشنده ها هم که خدای انصاف و درستکارین.دیگه چی بگم والا:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر