کپی خور به اورجینال

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
این تاپیکو زدم واسه این که کسی که میدونه چطور میشه یه دستگاه کپی خور شده 360 رو به حالت اول یا همون ارجینال اولش بر گردونه ؟ کمک کنه
دلیلش هم اینه که کسایی مثل خودم که دستگاهم کپی خوره دوست دارم برم یه خورده بازی کلاسیک یا تم و به خصوص بازی آنلاین انجام بدم ولی میترسم بن بشم واسه همین میخوام برش گردونم حالت اول

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
خب واسه بن نشدن هم راه هست;)
فریم ویر extereme رو بریز حله دیگه!
اگه برگردونی به حالت اول دیگه باید بازی ها رو هم اوریجنال بخری....;)

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
راستش من 6 روزه 360 گرفتم یه عادت دارم تا یه چیزی میگیرم باید خوب بهش وارد شم سوالمو در مورد این ixtream پرسیدم (تو تاپیکه خودش) ولی کسی جواب نداد
اگه این ixtream رو نصب کنم واقعا دیگه مشکلی نیست (یه چیز در مورد شانس خودم بگم : اگه برم یه 360 از دسته خوده بیل گیتس بگریم وصل شم اینترنت با هاش رد خور نداره که بن نشم امید وارم درک کرده باشی تا چه حد بد شانسم) در ضمن میشه خوب راجع به این ixtream و نحوه نصب و........ خوب توضیح بدین کسی هست که ixtream داشته باشه و با این وجود بن شه

اگه بخوام برش گردونم حالت اول بازی هاش چه قیمت هست

خواهشن کامل توضیح بیدن چون تاپیکش خیلی گنگ و پراکندس

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
سلام
من در مورد نصب کردن این extereme چیزی نمیدونم ولی این extereme به طور 100% هم کار نمیکنه یعنی ممکنه بازم بن بشی ولی خب احتمالش کمه طوری که من ندیدم تو سایت خودمون با این فریم ویر بن بشه;)

این رو تو سایت nextgen.ir دیدم:

NextGen News
در پي مسائل پيش آمده در محيط Live و بن شدن تعداد زيادي از كاربران اين سرويس، هكرها دست بكار شده و فرمور جديدي براي درايوهاي مختلف كنسول XBOX 360 منتشر كرده اند كه تا حد زيادي امكان جلوگيري از شناسايي ديسكهاي كپي را در محيط Live، فراهم مي كند.
اين فرمور با نام iXtreme 1.2 در حال حاضر براي هر دو درايو توشيبا/سامسونگ و هيتاچي / الجي در دسترس است.

البته بن شدن در محيط Live فقط بخاطر استفاده از ديسك كپي نبوده و ظاهراً عوامل ديگري نيز در اين مسئله نقش داشته اند.

در هر صورت به نظر من کنسول رو به حالت اوریجنال بر نگردون و این Extereme رو بریز در قبلش مطمئن باش بازیهات stealth هست این طوری:

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=5640

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
راستش من 6 روزه 360 گرفتم یه عادت دارم تا یه چیزی میگیرم باید خوب بهش وارد شم سوالمو در مورد این ixtream پرسیدم (تو تاپیکه خودش) ولی کسی جواب نداد
اگه این ixtream رو نصب کنم واقعا دیگه مشکلی نیست (یه چیز در مورد شانس خودم بگم : اگه برم یه 360 از دسته خوده بیل گیتس بگریم وصل شم اینترنت با هاش رد خور نداره که بن نشم امید وارم درک کرده باشی تا چه حد بد شانسم) در ضمن میشه خوب راجع به این ixtream و نحوه نصب و........ خوب توضیح بدین کسی هست که ixtream داشته باشه و با این وجود بن شه

اگه بخوام برش گردونم حالت اول بازی هاش چه قیمت هست

خواهشن کامل توضیح بیدن چون تاپیکش خیلی گنگ و پراکندس
1. نسب iXtream و هر نوع فيرمويري ساده نيست و با سي دي يا دي وي دي صورت نمي گيره...بايد كنسول رو باز كني , درايو كنسول رو با كابل SATA به مادر بورد كامپيوتر وصل كني و با برنامه هاي مختلفي كه حجمشون از 1مگ تا 50مگ هست درايو كنسول رو كپي خور كنيد و iXtreame رو بريزيد. پس همون طور كه از شانس شما پيداس اين كار خيلي ريسكش بالاس ... پس ميدي NextGen برات با 15.000 تومان اين كارو ميكنه.
2. تا حالا نشده كسي با iXtreame 1.2 بن بشه ... مثله اينكه ماكرو كم آورده :laughing:

موفق باشيد...;)

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
این تاپیکو زدم واسه این که کسی که میدونه چطور میشه یه دستگاه کپی خور شده 360 رو به حالت اول یا همون ارجینال اولش بر گردونه ؟ کمک کنه
دلیلش هم اینه که کسایی مثل خودم که دستگاهم کپی خوره دوست دارم برم یه خورده بازی کلاسیک یا تم و به خصوص بازی آنلاین انجام بدم ولی میترسم بن بشم واسه همین میخوام برش گردونم حالت اول

سلام.
همونجوری که کنسول اوریجینال و دست نخورده رو بقول شما کپی خور میکنن دقیقا همونجورم کنسول کپی خورشده رو بحالت اول درمیارن. فقط فرقش اینه که تو حالت اول شما بجای فیرمور اوریجینال کنسول، فیرمور هک شده میذاری ولی در حالت دوم بجای فیرمور هک شده فیرمور اوریجینال.
اگه بلد باشی چجوری فیرمور کنسولتو عوض کنی بقیش حله چون این دو تا کار دقیقا مثل هم هستن.

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
1. نسب iXtream و هر نوع فيرمويري ساده نيست و با سي دي يا دي وي دي صورت نمي گيره...بايد كنسول رو باز كني , درايو كنسول رو با كابل SATA به مادر بورد كامپيوتر وصل كني و با برنامه هاي مختلفي كه حجمشون از 1مگ تا 50مگ هست درايو كنسول رو كپي خور كنيد و iXtreame رو بريزيد. پس همون طور كه از شانس شما پيداس اين كار خيلي ريسكش بالاس ... پس ميدي NextGen برات با 15.000 تومان اين كارو ميكنه.
2. تا حالا نشده كسي با iXtreame 1.2 بن بشه ... مثله اينكه ماكرو كم آورده :laughing:

موفق باشيد...;)

اولا هستم کرمانشاه برام مغدور نیست بفرستم تهران دوما من خودم خوره همین کارام psp داشتم به بار واسه دانگرید و آپگرید نبردمش جایی
دوما :
خواهشن شما لینک برنامه ixtream و نحوه کار و.................
در کل هر کاری که بشه از بن شدنم جلوگیری کنه توضیح بیدین ممنون میشم

بلدم کنسول 360 رو باز کنم درایو دستگاهم سامسونگ - توشیباست ولی 25 یا 28 باشه نمیدونم

ممنون میشم نحوه کا رو بگین در ضمن لینکه بهترین برنامرو واسه این کار بدین
(ولی خداییش مطمئن هستین که با ixtream بن نمیشیم )

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
اولا هستم کرمانشاه برام مغدور نیست بفرستم تهران دوما من خودم خوره همین کارام psp داشتم به بار واسه دانگرید و آپگرید نبردمش جایی
دوما :
خواهشن شما لینک برنامه ixtream و نحوه کار و.................
در کل هر کاری که بشه از بن شدنم جلوگیری کنه توضیح بیدین ممنون میشم

بلدم کنسول 360 رو باز کنم درایو دستگاهم سامسونگ - توشیباست ولی 25 یا 28 باشه نمیدونم

ممنون میشم نحوه کا رو بگین در ضمن لینکه بهترین برنامرو واسه این کار بدین
(ولی خداییش مطمئن هستین که با ixtream بن نمیشیم )

آقا جواب همه سوالات. لینک دانلود و ....تو این تاپیک هست چرا کار خودتو سخت میکنی برادر من....

نحوه کپی خور کردن و آپدیت Firmware

بعدشم هم من هم دوستمون هم تو این انجمن 1000 بار گفتن هیچ ضمانتی برای بن نشدن نیست تا وقتی دستگاهت کپی خوره.

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
:love:عزیز چرا عصبانی میشه

اینم از آخر عاقبته این که به رده بندی ESRB توجه نداری و بازی مناسب سنتو بازی نمیکنی تاثیر گداشته رو اعصابت :-"
(البته شوخی بود بیشتر هم واسه پند دادن بود که به ESRB توجه کنن)

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
:love:عزیز چرا عصبانی میشه

اینم از آخر عاقبته این که به رده بندی ESRB توجه نداری و بازی مناسب سنتو بازی نمیکنی تاثیر گداشته رو اعصابت :-"
(البته شوخی بود بیشتر هم واسه پند دادن بود که به ESRB توجه کنن)

والا من که دیگه تو رده پیرمردهام این حرفها از ما گذشته. گفتم تاپیک هست فقط یه کم حس میخواد بخونیش. فقط قبل اینکه تصمیم به عوض کردن فیرمورت بگیری مطمئن شو همه چیزو خوب بلدی. از psp قلقش بیشتره. باید حتما بک-آپ بگیری. Cd-key تو از دست ندی. خلاصه کنسولتو یا درایوشو نفرستی اون دنیا.
موفق باشی.

S.W.A.T

کاربر سایت
Dec 26, 2006
80
نام
sajad
شما راست میگید ولی تاپیک ها کل سوا هارو جواب نمبده اهفاقا همین کارم کردم تمام تاپیک هارو سیو کرئم و هموشون چند بار خوندم ولی یا آی کیو ما جواب نمبده یا تاپیک ها خیلی تخصصی نیستش ولی بازم ممنون از راهنمایت همین که به فکر هستین خودش خیلیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر