کپکام: Wii U امکان ساخت یک Resident Evil منحصر به فرد را به ما می‌دهد

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
resident_evil_revelations.jpg

کپکام تصور می‌کند که Wii U می‌تواند پلت‌فرم بزرگی برای فرانچایز Resident Evil باشد. کارگردان Resident Evil: Revelations آقای Koshi Nakanishi صحبت‌هایی در مورد احساس خود راجع به مناسب بودن کنسول Wii U برای این فرانچایز کرده است.

Nakanishi در مصاحبه با ONM گفت:

به نظر می‌رسد کنسول Wii U قادر است تا به سازندگان امکان پیاده سازی ایده‌های جدید در گیم‌پلی را بدهد. ایده‌های بسیاری وجود دارد که من مایل هستم روی این کنسول پیاده کنم. اگر من روی عنوانی برای Wii U کار می‌کردم، قطعاً چیزی می‌خواستم که امکان ساختش بر روی سخت‌افزارهای دیگر نباشد.

وی در ادامه گقت؛

صفحه نمایش جدا بر روی گیم پد Wii U امکانات فراوانی را فراهم کرده است و بازی کردن روی یک صفحه نمایش بزرگ (TV) تجربه‌ای را به ارمغان می‌آورد که در بازی با 3DS امکان پذیر نیست. احساس می‌کنم این کنسول اجازه ساخت یک Resident Evil منحصر به فرد و جالب را به ما می‌دهد.

این یک تأیید برای ساخت Resident Evil جدید نیست اما شما چه فکر می‌کنید؟ امکان دارد نسخه‌ای از این سری برای Wii U ساخته شود؟ شاید ریمیک‌های دیگر؟ ... .

منبع

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
ایده‌های بسیاری وجود دارد که من مایل هستم روی این کنسول پیاده کنم
همون ایده هایی که واسه Re6 پیاده کردی بسته =))

احساس می‌کنم این کنسول اجازه ساخت یک Resident Evil منحصر به فرد را به ما می‌دهد.

از همونایی که متای امتیازاتش 65 میشه ؟:>

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب پس منتظر یک اویل فوق العاده باید باشیم مثل نسخه 3DS

از همونایی که متای امتیازاتش 65 میشه ؟:>
نه از اونایی که روی 3DS مسازه و یک جماعت براش کف کردند

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
همون ایده هایی که واسه Re6 پیاده کردی بسته =))

آقای Nakanishi در ساخت RE6 دخالتی نداشتند، ایشون کارگردان نسخه موفق Revelations بودند.

امیدوارم یک وقت هوس نکنند ریمیک RE2 رو به صورت انحصاری برای U عرضه کنند :|

آخرین ویرایش:

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
صفحه نمایش جدا بر روی گیم پد Wii U امکانات فراوانی را فراهم کرده است و بازی کردن روی یک صفحه نمایش بزرگ تجربه‌ای را به ارمغان می‌آورد که در بازی با 3DS امکان پذیر نیست.
چه امکانات فراوانی ؟!:|
چه تجربه ای؟!:|
یعنی بازی که می خواین بسازین یه تجربه ای رو رویه کنسول نسل بعد نینتندو به ارمغان میاره که رویه یه کنسول دستی نسل حاضر امکان پذیر نیست؟!فقط به خاطر یه صفحه چند اینچ بزرگتر؟!

متوجه نمیشم :-b

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
چه امکانات فراوانی ؟!:|
چه تجربه ای؟!:|
یعنی بازی که می خواین بسازین یه تجربه ای رو رویه کنسول نسل بعد نینتندو به ارمغان میاره که رویه یه کنسول دستی نسل حاضر امکان پذیر نیست؟!فقط به خاطر یه صفحه چند اینچ بزرگتر؟!

متوجه نمیشم :-b
اتفاقا امکان پذیر نیست
شما باید Revelation رو بازی کرده باشید تا بفهمید اویل یعنی چی
من روی 3DS Xl بازی کردم تازه فهمیدم چقدر روی اولی کمبود داشته

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
به نظر من اگه مثل پارسال روی سه نسخه رزیدنت اویل کار کنن عالی میشه! پارسال رولیشنز عملیات راکون و 6 البته 6 که 3 ساله که دارن روش کار میکنن! چرا کپکام یه رزیدنت اویل انحصتری برای PC نمیسازه! رزیدنت اویل برای کنسول دستی که گفته بودند همراه با رزیدنت اویل 6 عرضه میشه چی شد پس؟!!! به نظر من رزیدنت اویل 2 ریمیک امکانش بیشتره تا ساخته بشه رزیدنت اویل 7 خیلی بعید میدونم به این زودیها کلید بخوره! چون از اون بازیهای بلند پروازانه ی کپکام هست باژ و میره واسه نسل بعد!

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
باز یه Resident Evil درست و حسابی انحصاری برای Nintendo! هر RE که روی کنسول های Nintendo اومدن شاهکار بودن (البته کم و بیش) و این آخری هم که RE Revelations بهترین RE چند سال اخیره! البته اگه بتونن از افتضاح RE6 در بیان!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
میتونه جالب باشه.مثلا در حین بازی تو صفحه ی تاچی آیتمها رو نشون بدن و با Drag کردن،آیتما و گیاها رو ترکیب بکنن و........ فقط جون مادرشون بیخیال همراه بشن.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
امیدوارم یک وقت هوس نکنند ریمیک RE2 رو به صورت انحصاری برای U عرضه کنند :|

اصلا بعید نیست همچین اتفاقی بیفته ! نینتندو که همیشه به فن های این سری حال داده ، اینم روش ! عنوانم باید انحصاری کنسولش باشه نوش جونش :D همونطور که زیرو و ریمیک بود !

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
خُب من فن اویل نیستم و زیاد هم نمی دونم در موردش فقط می دونم که متاش خیلی پایین بوده.
فکر کنم نتیجه این میشه که :

از عرش به فرش

مرگ تدریجی یک رویا..
انحصاری PS3 ----> مولتی -------> مولتی ---------> انحصاری Wii U

نمی دونم درست گفتم یا نه اما احساسم اینه !:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
100درصد یه شاهکار دیگه رو کنسول نینتندو رقم میخوره تو چند سال اخیر که پلتفرم های نینتندو مطمعن ترین جا واسه اویل بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر