کوهنورد قهرمان

p12-_Action-Pose_Stand.jpg

درود
یکی از بهترین و قشنگ ترین بازی های ایرانی عرضه شد

داستان بازی از این قرار هست دکتر فاد مردی خود ساخته و ماجراجو است که برای کسب مقام و گرفتن گواهی امدادگر کوهستان در مسابقه بین المللی "کوهنورد شایسته" شرکت می‌کند و در این مسابقه سخت و خطرناک، با پشت سرگذاشتن بیش از ده مرحله شایستگی‌های خود را به اثبات می‌رساند.

یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین قسمتی که این بازی را خاصی و جدا از بقیه بازی ها کرده گرافیک بی نطیر بازی هستکه بسیار خوب ظاهر شده و از نظر طراحی هنری نمایش خوبی از خود ارائه کرده است. سازندگان این بازی توانسته اند طرح های خوبی را برای این عنوان خلق کنند و فضای زیبایی را در بازی به وجود بیاورند. طراحی شخصیت بازی نیز در نوع خود بسیار جالب است و جذابیت خاص خودش را دارد. او نمادی از یک مرد با تجربه و باهوش است که سازندگان با طراحی آن این حس را به خوبی به بازیکنان انتقال می دهند. رنگ آمیزی های خوب از دیگر قسمت های قابل توجه به حساب می آید. سازندگان تنوع خوبی از رنگ ها را در مناطق کوهستانی بازی به کار برده اند که باعث شده محیط بازی زیبا و دلپذیر باش

یکی از جالب ترین قسمت های بازی وجود کوله پشتی دکتر فاد هست که درود ان از دارو و غذا گرفته یا ایتم های که در ادامه بازی مثل طناب و انواع کفش ها که در طول بازی به دست می اورید هست
گیم پلی بازی به هیچ عنوان کسل کننده نیست دکتر فاد با تیشه ای که در دست دارد باید از صخر های سخت یا دیوار های عمودی بالا برود یا نجات حادثه دیدگان در کوه و زدن غول های اخر هر مرحله یا جنگیدن با خلافکاران همچنین ثبت بهترین زمان برای تمام کردن مرحله هست بر هیجان بازی افزوده هست
همچنین صدا گذاری بازی خیلی عالی روش کارشده و زدن موسیقی دلنشین و جذاب یکی دیگر از نکات +بازی هست

ناشر :وی یو
سبک :دوبعدی
سازنده :موسسه تبیان
تاریخ انتشار:همکنون موجود هست

تصاویر بازی

image_10.jpg
image_09.jpg
image_06.jpg
image_02.jpg
image_03.jpg

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یکی از بهترین بازیها توی نمایشگاه تهران همین کوهنورد بود
نکته جالبش این بود که سازنده بازی برای اینکه کسی طرح بازی را سرقت نکنه شخصیت اول بازی را از روی چهره خودش طراحی کرده :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
یکی از بهترین بازیها توی نمایشگاه تهران همین کوهنورد بود
نکته جالبش این بود که سازنده بازی برای اینکه کسی طرح بازی را سرقت نکنه شخصیت اول بازی را از روی چهره خودش طراحی کرده :D
اصغر فرهادی سازندش بود یعنی :D؟

---

منم از تریلرش خوشم اومد سرش به تنش می ارزید حداقل!

• Like
Reactions: The Spectre

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
مرسی حسین جان واقعا محیط بازی طسیاست از رنگ امیزی خیلی قشنگی استفاده کردن البته شخصیتش یه جورایی شبیه کارکتر بازی RUN Away هستش :d

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
بازی به نظرم دارای موتور گرافیکی خفنی هست !

لذت ببرید و از سیستم قوی تون لذت ببرید !!!!!!

محیط بازی کاملا فانتری گونه و زیباست ! ادم باید اعتراف کنه که بهترین بازی تو نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران بود که همون زمان من به اتفاق حسین اونجا حضور داشتیم و با سازندگانش صحبت کردیم !

یکی از امیدهای بازی های ایرانی در مارکت خارج از ایران هستش !

امیدوارم تنظیمات گرافیکی خوبی هم داشته باشه !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
یکی از بهترین بازیها توی نمایشگاه تهران همین کوهنورد بود نکته جالبش این بود که سازنده بازی برای اینکه کسی طرح بازی را سرقت نکنه شخصیت اول بازی را از روی چهره خودش طراحی کرده :D
اره نوید تو نمایشگاه دیدیم یکی از بهترین ها هست
اصغر فرهادی سازندش بود یعنی :D؟ --- منم از تریلرش خوشم اومد سرش به تنش می ارزید حداقل!
می تونی تریلرشو بزاری شهاب
مرسی حسین جان واقعا محیط بازی سیاست از رنگ امیزی خیلی قشنگی استفاده کردن البته شخصیتش یه جورایی شبیه کارکتر بازی RUN Away هستش :d
دقیقا یاد همون می افتم RUN Away
بازی به نظرم دارای موتور گرافیکی خفنی هست ! لذت ببرید و از سیستم قوی تون لذت ببرید !!!!!! محیط بازی کاملا فانتری گونه و زیباست ! ادم باید اعتراف کنه که بهترین بازی تو نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران بود که همون زمان من به اتفاق حسین اونجا حضور داشتیم و با سازندگانش صحبت کردیم ! یکی از امیدهای بازی های ایرانی در مارکت خارج از ایران هستش ! امیدوارم تنظیمات گرافیکی خوبی هم داشته باشه !
اولین بازی هست که می گیرم رضا

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
اره نوید تو نمایشگاه دیدیم یکی از بهترین ها هست می تونی تریلرشو بزاری شهاب دقیقا یاد همون می افتم RUN Away اولین بازی هست که می گیرم رضا

منظورت از اولین بازی چیه !
فکر کنم منظورت اولین بازی ایرانی هست که در این یک ساله اومده !!!!

FATAL1TY

کاربر سایت
Jun 30, 2007
342
نام
كتاب زياد بخوني مي فهمي
بازی بسیار زیبایی هست و خوشحالم همچین عناوینی رو می بینم.

تنها مشکل اینه که تو 1920 نمی تونم تمام صفحه بازی کنم ، کسی راه حلی داره ؟ :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
سلام به دوستان
بازيش اكشن نداره ؟
به نظر فقط حالت ادونچر داره. يه كوچولو ديگه توضيح مي ديد درباره بازي .
فكر كنم اولين بازي ايراني باشه كه مي خوام بگيرم.

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
سلام به دوستان
بازيش اكشن نداره ؟
به نظر فقط حالت ادونچر داره. يه كوچولو ديگه توضيح مي ديد درباره بازي .
فكر كنم اولين بازي ايراني باشه كه مي خوام بگيرم.

به نظر من چیزی رو از دست نمیدی !
ما تو نمایشگاه از نزدیک بازی رو دیدیم و تست کردیم !
بازی ADVENTURE هست درسته ! اما نه در حدی که فکر میکنی ! خیلی فانتزی و خوش رنگ و لعابه !چ
دنبال چیزی نباید بگردی فقط باید به صورت خطی جلوبری و مرحله رو تموم کنی و غول آخرش رو نابود کنی ! ی چیزی تو مایه های سونیک ! البته نه در اون حد گیم پلی ! اما قابل قبوله !

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
بازی به نظرم دارای موتور گرافیکی خفنی هست ! لذت ببرید و از سیستم قوی تون لذت ببرید !!!!!!
عزیز باید بگم اینطور نیست و موتور بازی Game Maker هست! سازنده هاش واقعا گل کاشتند. ساخت همچین بازیی با !!!!Game Maker

حسین جون به خاطر مطلب عالیت ممنون.
البته GamePlay بازی خیلی عالی هست و به نظرم بهترین قسمتشه می ارزید راجبش بیشتر توضیح بدی!;)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا
سلام.بازی خیلی قشنگی هستش ولی نمیدونم چرا احساس میکنم که رنگ بندی بازی یجوری شبیه این بازی های کودکانه هستش.:dالبته شایدم من اشتباه میکنم و سبک بازی اینجوری هستش.ولی به هر حال بازی خوبی هستش.

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
بازی به نظرم دارای موتور گرافیکی خفنی هست !

لذت ببرید و از سیستم قوی تون لذت ببرید !!!!!!

محیط بازی کاملا فانتری گونه و زیباست ! ادم باید اعتراف کنه که بهترین بازی تو نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران بود که همون زمان من به اتفاق حسین اونجا حضور داشتیم و با سازندگانش صحبت کردیم !

یکی از امیدهای بازی های ایرانی در مارکت خارج از ایران هستش !

امیدوارم تنظیمات گرافیکی خوبی هم داشته باشه !
بازی با موتور گیم میکر ساخته شده ، مهم خلاقیت و مهارت سازنده بوده که از یک موتور یا انیجین کوچک بیشترین بهره رو برده.
در ضمن بازی دوبعدی رندر می شه ، دیگه خفن بودن موتور معنی نداره.
به شخصه خیلی جاهای بازی رو موندم چجوری با گیم میکر ساخته!

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
بازی خوش ساختی هست ولی یه ذره تم کارتونیش باعث میشه نشه زیاد باهاش خوب ارتباط برقرار کرد :>

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر