کوجیما هم اکنون در حال کار بر روی اسکریپت بازی «Death Stranding» است

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
اخیرا کوجیما صحبتی کرده است، در مورد اینکه روند توسعه عنوان «Death Stranding» الان در کجا قرار دارد.

death-stranding-2.png
ما از زمان معرفی Death Stranding اطلاعات کمی از آن شنیده‌ایم، هنوز ما تاریخ انتشار بازی را نمی‌دانیم؛ اما بی‌صبرانه منتظریم که دست‌پخت جدید کوجیما و تیم او را بچشیم.

این عاملی است که باعث می‌شود، نسبت به شنیدن اطلاعات جدید برای این عنوان هیجان‌زده باشیم. با توجه به توییت جدید کوجیما، ظاهرا وی در حال نوشتن اسکریپت این بازی است.

همچنین کوجیما جزئیات دیگری منتشر نکرد، بازی هنوز بدون تاریخ انتشار است، اما انتظار داریم که دو سال از انتشار آن فاصله داشته باشیم.

منبع

Read the whole post here.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
اقا اگر هیت ورزیدن به سری متالگیر انقدر کلاس داره تا از این به بعد ماهم هیت بورزیم:-??:D

این تریپ ها دوره داره و باید با جریان هماهنگ شی.

یه مدت میشه طرفدار ایندی باشی یدوره میشه فقط فن نینتندو باشی یدوره میره رو کوبیدن کیج.
یدوره مد میشه میکامی رو بزنی و حالا هم مد افتاده رو کوجیما.

کلن نگاه ایرانی جماعت همینه یا از یه اثر یا شخص اینقدر خوشمون میاد که طرفو اینقدر بالا میبریم که نشه دید موقع کوبیدن هم ته زمین فشارش بدیم حس میکنیم کمه.

من خودم بشخصه توقع خودمو از هیچکس اونقدر تخیلی بالا نمیبرم که این توهم واسم بوجود بیاد که این ادم باید تا ابد فقط شاهکار بسازه و با کوچکترین ضعفی بخوام حس گولاخ پنداری ور دارم و شروع کنم به ایراد گرفتن.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
اخه کی دیده ادم شیش لول تو دستش بچرخونه باهاش زنبور بکشه اونم زنبور قده یه کف دست یه نیشم نخور خوب من این دردمو به کی بگممممم یارو از رو کوه افتاده ده جای بدنش شیکسته میاد خودشو آتل بندی میکنه با چند جلسه فیزیوتراپی و لیز خو ای درست؟این انسانیت؟که ما پول اینجور بازی هارو بدیم

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
اخه کی دیده ادم شیش لول تو دستش بچرخونه باهاش زنبور بکشه اونم زنبور قده یه کف دست یه نیشم نخور خوب من این دردمو به کی بگممممم یارو از رو کوه افتاده ده جای بدنش شیکسته میاد خودشو آتل بندی میکنه با چند جلسه فیزیوتراپی و لیز خو ای درست؟این انسانیت؟که ما پول اینجور بازی هارو بدیم
اگه قراره همه چیز بازی منطقی باشه که نمیشه :D خوب متالگیر یه سری نکات فانتزی همیشه داشته مثل مخفی شدن توی جعبه ها :D یا مثلا مجلات خاک بر سری و عکس های خاک بر سری که توجه دشمنا رو جلب میکنه :D
نیازی نیست یه بازی حتما منطقی باشه
این که توی یه سری شوتر ها کارکتر یه خشاب تیر روش خالی میشه و با کاور گرفتن سلامتش کامل میشه هم پس باید یه ایراد بزرگ باشه :D
یا اینکه تو یه سری بازیا راکتی که به سمت هلیکوپتر داره میاد رو با برتا میزنن میترکونن باید یه ایراد باشه :D
اینکه نیتن عین اسپایدرمن از همه جا تاب میخوره و دیوار راست رو میره بالا باید ایراد باشه
اینکه توی بازیای ریسینگ ماشین هزار بار میره تو دیوار ولی هیچ آسیبی نمیبینه باید ایراد باشه
اینکه تو سری هیتمن هیچکس متوجه بارکد پس کله نشه باید ایراد باشه
و همه ی بازی ها با نکات غیر منطقی ای که دارن

صرفا کوبیدن یک بازی هدف نباشه :D خیلی بازی ها خیلی نکات بی معنی و غیر منطقی دارن

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,116
نام
Melkor
:|:|:|...:|

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
کلا فلسفه بازی های کامپیوتری رو بردی زیر سوال:|
خب برو مستند نگاه کن همه چیش واقعیه

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
شما هر بازی ای رو نگاه کنی از این اغراق‌ها توش هست. مثلا تو تمام بازی شوتینگ، کاراکتر شما با خوردن یک تیر نمیمیره و وقتی هم زیاد تیر خورد و مرد، دوباره زنده میشه تا بتونی باهاش بازی کنی.

• Like
Reactions: gamer1998y

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
اگه از نظر شما بخوایم نگاه کنیم که کلا بازیهای ویدیویی زیر سوال میرن
مثلا بیایم بگیم تو فلان بازی یه خشاب تیر میخوری،بعد30ثانیه پشت دیوار قایم میشی به اذن خدا سلامتت بازیابی میشه
بازیها اگه قرار بود همه چیشون طبق واقعیت باشه که اصلا بازی نمیشه مثلا یه بار بمیری تو بازی کلا بازی واسه همیشه تموم شه تیتراژم مراسم ختم نشون بدن؟

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
تبریک به خودم که اینقدر خوب ترول مثبت کردم که هیچ کس نفهمید و 4.5تا از بچه ها جدی گرفتن
بابا یکی از بیاد موندنی ترین باس فایتا متال گیر همون اسلاته و اون زنبورا خودم اونجا و اول کار که اسلات اون سربازارو با شیش لولاش میزنه و اونجای که دختره با متور از اسلات بالا میره جای لاستیکا روی صورتش میمونه عاشق اسلات شماره 3 شدم یعنی شماره 3 تمام کات سین هاش خاطر و افسانه هست وگیمرا تشنه اینجور بازی و داستانی هستن بعد بعضی ها میکن کارای نداره دیگه
حالا دای با اون همه نشونه که گذاشتم چطور باز نفهمیدید که دارم ترول میکنم:)):))B-)

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
متال گیر سالید بازی هست که باعث میشه کنترلر به دست آدم سنگینی کنه! همش با خودت میگی بزارمش زمین کاربردی که نداره بشینم فیلممو ببینم. :D

باز کاش b movie بود. بنظر من بیشتر از فیلم هندی و بالیوود الهام گرفته. شما ببینید چقدر روابط احساسی بین پدر و پسر، برادر و برادر، عاشق و معشوق، صحنه های تخیلی درگیری، یه تنه 200 نفرو زدن و ... روی این بازی سواره. :D
have some cookie for being so cool:*

linkorn90

کاربر سایت
Aug 3, 2010
775
نام
ارش
متال گیر سالید بازی هست که باعث میشه کنترلر به دست آدم سنگینی کنه! همش با خودت میگی بزارمش زمین کاربردی که نداره بشینم فیلممو ببینم. :D

باز کاش b movie بود. بنظر من بیشتر از فیلم هندی و بالیوود الهام گرفته. شما ببینید چقدر روابط احساسی بین پدر و پسر، برادر و برادر، عاشق و معشوق، صحنه های تخیلی درگیری، یه تنه 200 نفرو زدن و ... روی این بازی سواره. :D
!!!good game well played

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب

شما یک کار کن وری ایزی نرو بازی رو

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
Dr. Ariamaxمیخواستم آف تاپیک شه​
یعنی اگه دو سه روز از ارسال آخرین پست بگذره از نظر شما آف تاپیک حساب میشه؟! :o:| افراط و تفریط تو هیچ چیزی خوب نیست دوست من.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر