کوجیما ازساخته شدن نسخه ای از MGS با شخصیت The Boss صحبت کرد

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
20120903_metal_gear_solid_the_boss.jpg

سلام!

کوجیما سازنده افسانه ای بازی Metal Gear Solid از ساخته شدن Spin-offــهای دیگر برای بازی MGS استقبال کرد.
Dave Cook از VG247 در ملاقاتی که با کوجیما داشت تایید کرد که وی از ساخته شدن نسخه فرعی از این سری بر مبنای شخصیت The Boss صحبت میکرد.

کوجیما گفت: "ممکن است نسخه ی فرعی از سری MGS با محوریت شخصیت The Boss بسازم، هر چند دوست ندارم این کار تبدیل به یک عادت شود". (منظور ساختن Spin-off های دیگه برای این سری است).

با توجه به این صحبت ها به نظر شما کدام استودیو این نسخه را خواهد ساخت؟

منبع

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اگه اینجوری هست، از تک تک شخصیت‌های Bioshock یا Half Life و ... میتونن یک سری بسازن!

تنها شخصیت خوب سری بای بایوشاک فقط همون Andrew Ryan بود ... شخصیت قابل تامل دیگه ای نداشت ...
شخصیت برتر هاف لایف به جر اون دکتر کر و لال ،اون دختره Alyx هستش که بسیار دست و پا چلفتیه و یه پدر پیر علیل داشت که مُرد ... یه شخصیت دیگه ای هم داشت که یه کارمولک زرد رنگی برقی بود که قیافش برای ساخت بازی های فان و شرکت تو مبارزات Playstation Heroes میخوره...

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
تنها شخصیت خوب سری بای بایوشاک فقط همون Andrew Ryan بود ... شخصیت قابل تامل دیگه ای نداشت ...

معلوم میشه شما چقدر Bioshock بازی کردید...

حرفش اینه نه اونی که شما میگی

:))
تو HL به غیر از خود دُکتر از کدومشون میشه سری ساخت!؟:-/ نه خداییش این رو جواب بده :biggrin1:
دیگه گیر دادن به داستان و شخصیت پردازی MGS و خار کردنش تُف سر بالاس ;;)

Morgan Freeman
Wallace Breen
The-G man
...
حدود 25 سال میگذره هنوز IP جدیدی ندیدیم... فکر کنم جای ما به اینجور افراد بگن تک بعدی

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,132
نام
حامد
معلوم میشه شما چقدر Bioshock بازی کردید...

شما خودت معلوم کردی چقدر متال گیر بازی کردی.؟ کلا میدونی اسنیک کدوم شخصیته این سری هستش؟
برو سراغ ویکی پدیا ، فقط نگو میدونم که هر دو مون میدونیم بازی نکردی پس شمشیر از جلو نبند لطفا خودت بازی بکن بعد بیا برا تجربه دیگران گیر بده : دی

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
Morgan Freeman
Wallace Breen
The-G man

حدود 25 سال میگذره هنوز IP جدیدی ندیدیم... فکر کنم جای ما به اینجور افراد بگن تک بعدی

الآن جدی جدی میشه با این ها یه سری ساخت!؟!؟ اگه اینجوریه که کلاً الآن یکی از بچه ها میگه میشه کلاً با کاراکترهای Mass Effect یه صنعت گیم جدید ساخت یکی دیگه هم میگه با کاراکترهای فلان بازی یه کشور ساخت :|
حدود 25 سال هم نمیگذره و شد 26 سال ، اگه کوجیما تک بعدی به حساب میاد که دیگه من نمیدونم چی باید بگم :-< شاید هم تک بعدی از نظر شما یه معنا دیگه ای رو میده :)

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
الآن جدی جدی میشه با این ها یه سری ساخت!؟!؟ اگه اینجوریه که کلاً الآن یکی از بچه ها میگه میشه کلاً با کاراکترهای Mass Effect یه صنعت گیم جدید ساخت یکی دیگه هم میگه با کاراکترهای فلان بازی یه کشور ساخت :|
حدود 25 سال هم نمیگذره و شد 26 سال ، اگه کوجیما تک بعدی به حساب میاد که دیگه من نمیدونم چی باید بگم :-< شاید هم تک بعدی از نظر شما یه معنا دیگه ای رو میده :)

نه با اونا نمیشه بازی ساخت... فقط با شخصیت‌های MGS میشه. بله با یک سری از شخصیت‌های Mass Effect هم میشه ساخت، با خیلی از شخصیت‌های دنیای گیم میشه همین کار رو کرد، اما تنها کسی که داره اینکار رو میکنه Kojima هست، میخواد با همه شخصیت‌هاش یک بازی بسازه. نگو که شخصیت‌های MGS کلا از دنیای شخصیت پردازی جدا شدن و رفتن تو مقدسات!

شما خودت معلوم کردی چقدر متال گیر بازی کردی.؟ کلا میدونی اسنیک کدوم شخصیته این سری هستش؟
برو سراغ ویکی پدیا ، فقط نگو میدونم که هر دو مون میدونیم بازی نکردی پس شمشیر از جلو نبند لطفا خودت بازی بکن بعد بیا برا تجربه دیگران گیر بده : دی

چه ربطی داره؟ مگه من دارم میگم شخصیت پردازی MGS مشکل داره؟ اصلا مگه من از MGS ایراد گرفتم؟ دارم میگم ایشون 25 سال (همون26 سال :D) داره بازی میسازه و داستان نویسی میکنه، اما در یک بعد! فقط و فقط MGS میبینه. برا همینه هیچ نویسنده‌ای نمیاد از داستان این بازی کتاب و ... بنویسه. کسی که عدم توانایی خودش رو در ساختن بازی هنری، مشکل صنعت گیم میدونه، معلومه دیگه چی هست.

شاید برای تو مقدسات یک تعریف دیگه داره و برای من و امثال من یک تعریف دیگه
این که میگی کجا رفتن و چی شدن برمیگرده به طرفداران بازی و نحوه برداشت اونها ممکنه کسی براش نره بین مقدساتش و برای کسی بره
موضوع اینه که شما خودت میای میگی تک بعدی هستش و غیره ... بعد وقتی نظراتی رو میبینی مخالف این برداشت رو میگی

بعد در مورد صحبت دومت ربط داره خیلی هم داره
biggrin1.gif
اما خود تو میای اول حرفت میای بحث رو باز می کنی که پس بایوشاک و فلان هم بیان این کار رو بکنن و بعد به شخص دیگه میگی در مورد تجربش از بازی میگی خب این میشه ربط دادن من به حرف تو
biggrin1.gif

اما خب بحث بی فایدست چون اخر صحبتت رو به بیراهه کشوندی و چشماتو بستی و در مورد یک شخصیت که اظهار نظر کردی که تجربه ای از عناوینش نداری و به چند تا خبر و حرف اکتفا کردی
پس کلا من می کشم کنار تو ادامه بده
biggrin1.gif

من حوصله دیدن یک ربع فیلم هندی و صحنه آهسته وسط بازی ندارم. این بازی اگه فیلمش درست شه (که احتملا بالیوود در موردش اقدام میکنه) کله فیلم صحنه آهسته میشه :D در ضمن همون یک و نیم نسخه‌ای که بازی کردم برا هفت پشتم بس بود.

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,132
نام
حامد
نه با اونا نمیشه بازی ساخت... فقط با شخصیت‌های MGS میشه. بله با یک سری از شخصیت‌های Mass Effect هم میشه ساخت، با خیلی از شخصیت‌های دنیای گیم میشه همین کار رو کرد، اما تنها کسی که داره اینکار رو میکنه Kojima هست، میخواد با همه شخصیت‌هاش یک بازی بسازه. نگو که شخصیت‌های MGS کلا از دنیای شخصیت پردازی جدا شدن و رفتن تو مقدسات!

چه ربطی داره؟ مگه من دارم میگم شخصیت پردازی MGS مشکل داره؟ اصلا مگه من از MGS ایراد گرفتم؟ دارم میگم ایشون 25 سال (همون26 سال :D) داره بازی میسازه و داستان نویسی میکنه، اما در یک بعد! فقط و فقط MGS میبینه. برا همینه هیچ نویسنده‌ای نمیاد از داستان این بازی کتاب و ... بنویسه. کسی که عدم توانایی خودش رو در ساختن بازی هنری، مشکل صنعت گیم میدونه، معلومه دیگه چی هست.

شاید برای تو مقدسات یک تعریف دیگه داره و برای من و امثال من یک تعریف دیگه
این که میگی کجا رفتن و چی شدن برمیگرده به طرفداران بازی و نحوه برداشت اونها ممکنه کسی براش نره بین مقدساتش و برای کسی بره
موضوع اینه که شما خودت میای میگی تک بعدی هستش و غیره ... بعد وقتی نظراتی رو میبینی مخالف این برداشت رو میگی

بعد در مورد صحبت دومت ربط داره خیلی هم داره :D اما خود تو میای اول حرفت میای بحث رو باز می کنی که پس بایوشاک و فلان هم بیان این کار رو بکنن و بعد به شخص دیگه میگی در مورد تجربش از بازی میگی خب این میشه ربط دادن من به حرف تو :D

اما خب بحث بی فایدست چون اخر صحبتت رو به بیراهه کشوندی و چشماتو بستی و در مورد یک شخصیت که اظهار نظر کردی که تجربه ای از عناوینش نداری و به چند تا خبر و حرف اکتفا کردی
پس کلا من می کشم کنار تو ادامه بده :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
میخواد با همه شخصیت‌هاش یک بازی بسازه. نگو که شخصیت‌های MGS کلا از دنیای شخصیت پردازی جدا شدن و رفتن تو مقدسات!

مقدسات کدوم این حرف ها چیه؟!!؟!!
مشکلش چیه!؟ الآن Gears of War اومده با سایر شخصیت هاش بازی ساخته مشکلش چیه!؟ داستان و شخصیت پرداز این 2 تا هم که اصلاً قابل قیاس نیستن;;)
من حوصله دیدن یک ربع فیلم هندی و صحنه آهسته وسط بازی ندارم. این بازی اگه فیلمش درست شه (که احتملا بالیوود در موردش اقدام میکنه) کله فیلم صحنه آهسته میشه :biggrin1: در ضمن همون یک و نیم نسخه‌ای که بازی کردم برا هفت پشتم بس بود.

این حرفت نشون میده :
1)داری ترول میکنی که متاسفانه ترولر خوبی هم نیستی :))
2) چیزی از جاپون نَمیدانی :D پس اگه اینه چطور میخوای گیر بدی!؟:-?
3)1.5 نسخه بازی کردی پس نمیتونی در مورد کاراکترها چیزی بگی :D :D

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
مقدسات کدوم این حرف ها چیه؟!!؟!!
مشکلش چیه!؟ الآن Gears of War اومده با سایر شخصیت هاش بازی ساخته مشکلش چیه!؟ داستان و شخصیت پرداز این 2 تا هم که اصلاً قابل قیاس نیستن;;)

این حرفت نشون میده :
1)داری ترول میکنی که متاسفانه ترولر خوبی هم نیستی :))
2) چیزی از جاپون نَمیدانی :D پس اگه اینه چطور میخوای گیر بدی!؟:-?
3)1.5 نسخه بازی کردی پس نمیتونی در مورد کاراکترها چیزی بگی :D :D

Epic که میاد Gears of War رو میده، 10 تا IP دیگه بیرون داده، مسئله اینکه ایشون اینجا مقدس هستند (و هستند و همه هم میدونن) ولی فقط توی یک بعد فعالیت کردن، اینجا پسوند استاد و همه چی هم بهش میزنن. پس فردا COD 2 تا نسخه میده میگن تکراری و ... در حالیکه کیفیتش آنچنان افتی هم نکرده. ایشون که کلا از محدوده‌ی خودش خارج نمیشن.

نسخه‌ای که بازی کردم MGS3 بود و از لحاظ داستانی هم اولین نسخه‌ی این سری حساب میشه و شخصیتشم یک شخصیت هست (MGS:PW رو فاکتور میگیریم) و این خبر هم مربوط به همین نسخه هست، پس میتونم در موردش نظر بدم. در مورد Japan هم به اندازه‌ی کافی JRPG زدم و خبر دارم، اما Cut Sceneهای ایشون کلا فیلم هندی و صحنه آهسته هست و با یک Cut Scene یک بازی‌ای مثل FF فرق داره. حتی CG هم نیست آدم لذتشو ببره! ایشون خواستن هم تو غرب باشن و هم تو شرق !‌(یک دستش رفته غرب یکیش رفته شرق) و معروفیت آنچنانی هم تو ژاپن نداره (از لیست Famitsu معلومه) پس نمیشه با بقیه‌ی بازی‌های ژاپنی که از سر و روش شلوغی و عدد و فانتزی‌های عجیب غریب میباره مقایسه کرد.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
من حوصله دیدن یک ربع فیلم هندی و صحنه آهسته وسط بازی ندارم. این بازی اگه فیلمش درست شه (که احتملا بالیوود در موردش اقدام میکنه) کله فیلم صحنه آهسته میشه :biggrin1: در ضمن همون یک و نیم نسخه‌ای که بازی کردم برا هفت پشتم بس بود.
اونوقت Geow فیلم هندی نیست؟چهارتا غول بیابونی ضد ضربه که همش فحش میدنو یه بازوشون از هیکل منو تو گنده تره،کل بیس لوکاست ها نابود میکنن انگار نه انگار!خراشم ور نمیدارن!

بالا بری،پایین بیای نمی تونی به متال گیر وصله پیله بچسبونی;).این سری خیلی بزرگتر از این حرفاس که بهش هندی بگن.

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دوست ندارم اینطور باشه ! PG رو در حد KP نمی بینم ! البته زندگی رایدن زیاد مهم نیست !
اما The Boss فقط و فقط باید زیر نظر کوجیما ساخته بشه !
دوست ندارم سرنوشت این سری مثل بعضی از سری های دیگه بشه ! این سری تنها سری که زیر نظر یک نفر کار میشه و این خیلی مهمه !
هر کاری می کنی کوجیما Boss رو دست کسی نده ! اسطوره MGS رو نباید داد به کسی دیگه ای ! نباید !

MGS یکی از مقدسات منه ! و دوست ندارم لطمه ای بهش بخوره.

آخرین ویرایش:

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
دوست ندارم اینطور باشه ! PG رو در حد KP نمی بینم ! البته زندگی رایدن زیاد مهم نیست !
اما The Boss فقط و فقط باید زیر نظر کوجیما ساخته بشه !
دوست ندارم سرنوشت این سری مثل بعضی از سری های دیگه بشه ! این سری تنها سری که زیر نظر یک نفر کار میشه و این خیلی مهمه !
هر کاری می کنی کوجیما Boss رو دست کسی نده ! اسطوره MGS رو نباید داد به کسی دیگه ای ! نباید !

MGS یکی از مقدسات منه ! و دوست ندارم لطمه ای بهش بخوره.

Rising رو هم داشت خودش می ساخت دیگه! بعد رفت زیر دست PG. =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر