کنفرانس X11 ماکروسافت

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,015
نام
محمد امین
k6geqzvrk7mrhdin5d.jpg

Major Nelson مدیر برنامه ریزی Xbox Live تایید کرد که ماکروسافت پنج شنبه این هفته کنفرانسی را در سن فرانسیسکو ترتیب خواهد داد که به احتمال زیاد مثل x10 سال پیش به صورت غیر عمومی برگزار میشه و فقط نماینده های رسانه ها و مهمانان ویژه در آن حضور دارن ولی امید می رود که اخبار این مراسم مثل قبل به صورت آنلاین بر روی وب سایت ها قرار بگیرند..
به نظر میرسد امسال ماکروسافت برنامه ویژه ای را برای این کنفرانس ترتیب داده و با توجه به صحبتهای افراد مسئول در روز های اخیر احتمال موفقیت این مراسم خیلی زیاد است..

از این رو بازار شایعات قبل از X11 بسیار داغ است و همه نوع احتمال در این مراسم وجود دارد که 7 برنامه برای موفقیت این کنفرانس پیش بینی میکنیم که شما در ادامه با ما موافق خواهید بود..

1- Gears of War 3 : مهم ترین عنوان انحصاری XBOX 360 در امسال این بازی است که بعد از سه سال نسخه سوم آن منتشر خواهد شد احتمال اینکه یک نمایش از این بازی داشته باشیم خیلی بالاست تا موارد تازه ای از بازی را برای ما به نمایش بگزراند..(داستان،مولتی پلیر، جلوهای گرافیکی یا معرفی کارکتر)

2- Halo: Combat Evolved : به نظر آرزو ها دارد به حقیقت می پیوند و بعد از شایعات گسترده ، معرفی بازنگری کامل این بازی اصلا دور از ذهن نیست و بهترین مکان برای معرفی او همین X11 است تا فن ها دوباره بتونند یکی از بهترین FPS های تاریخ رو با گرفیک و فریم بالاتر در این نسل تجربه کنند.

3- Avatar Kinect : شاید وجود اواتارها یکی از نکات هیجان انگیز شبکه LIVE باشد و حالا بعد از عرضه کینکت این آواتار ها میتوانن نقش بسیار مهمی را در رابطه بین کاربری ایفا کنن. ماکروسافت هم این رو به خوبی درک کرده و باید منتظر معرفی نقش تازه آواتار ها در این مراسم باشیم..

4- New Halo : هیچ بازی به اندازه Halo برای ماکروسافت پول ساز نیست و فن های این بازی هر سال منتظر عنوانی جدید از این سری هستن به نظر این کنفرانس بهترین زمان برای معرفی Halo Wars 2 هست که شاید بتوان به عنوان یک بازی استراتژیک آن را با کینکت هماهنگ کرد..

5- Forza Motorsport 4: بعد از عرضه GT5 و معلوم شدن ارزش کاری سازنده های Forza 3 حالا انتظار ها از نسخه چهارم این بازی بالا رفته ، این بازی که در E3 پارسال معرفی شد فقط یک نمایش از قابلیت های کینکت را به نمایش گذاشت و حالا باید منتظر اطلاعات زیادی از این بازی در X11 باشیم..

6- Gears Of War Kinect : کینکت یک انقلاب در ساختار گیم ایجاد کرد و تعجبی ندارد که سازندها به سمت این وسیله کنترلی بیایند و ایدهای خود را بر پایه کینکت به نمایش بگزارند ، حالا هم نوبت به Epic رسیده که دست به معرفی بهترین بازی خودش بر پایه کینکت بزنه که اصلا دور از ذهن نیست.

7. New IP : امسال کمبود عنواین انحصاری XBOX 360 در مقابل PS3 واقعا احساس می شود و هیچ بعید نیست که ماکروسافت یک عنوان تازه را برای جنگ در سال 2011 اماده کرده باشد.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
یه Alan Wake 2 هم فکر میکنم باشه.

ولی با مورد 7 شدیدا موافقم، با رفتن ME دیگه واقعا یه عنوان توپ نیاز داره مایکروسافت این بازی جدید Crytek هم فکر میکنم نمایش داده بشه.

ولی یه بازی جدید اگر معرفی بشه خیلی خوب میشه.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
دیگه دو تا halo با هم فکر نکنم تو یه بازه زمانی عرضه یا معرفی بشه.......مورد 4 رو باید با یکی از بازیهای کینکت مثه بازی suda 51 یا project darco عوض کرد...... .

بقیه موارد به احتمال زیاد اتفاق خواهند افتاد و میشه گفت تاحد زیادی درسته

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,015
نام
محمد امین
یه Alan Wake 2 هم فکر میکنم باشه.

ولی با مورد 7 شدیدا موافقم، با رفتن ME دیگه واقعا یه عنوان توپ نیاز داره مایکروسافت این بازی جدید Crytek هم فکر میکنم نمایش داده بشه.

ولی یه بازی جدید اگر معرفی بشه خیلی خوب میشه.
AW2 به احتمال میوفته برای E3 چون اینها چوب زورد معرفی کردن AW1 رو خوردن و میدونن این REMEDY لاکپشتی بیش نیست..

دیگه دو تا halo با هم فکر نکنم تو یه بازی زمانی عرضه یا معرفی بشه.......مورد 4 رو باید با یکی از بازیهای کینکت مثه بازی suda 51 یا project darco عوض کرد...... .

بقیه موارد به احتمال زیاد اتفاق خواهند افتاد و میشه گفت تاحد زیادی درسته
Halo Wars یک جورایی از سری هالو جداست و اگر بخوان Halo 4 رو تو e3 معرفی کنن دیگه جای برای HW2 نیست..

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
Halo Wars 2ـی دیگه در کار نیست. همون قبلی هم برای این ساخته شد که هیلو یه پتانسیلی تو سبک استراتژی داشت (اولا هم قرار بود Strategy باشه). ضمنا الان دیگه Ensembleـی هم در کار نیست که بخواد HW2 بسازه:D

اینا همون هیلو ریمیک هم بسازن کلی هنر کردن، Halo Wars نخواستیم.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
احتمال بسیار زیاد مایکرو تو نمایشگاه یه IP جدید معرفی می کنه، چون من خودم امسال بجز GeoW 3 به عنوان انحصاریه شاخ واسه 360 ندیدم.
البته اگه Halo Wars 2 هم معرفی بشه که واسه بر و بچس 360 باز نور علی نوره، بخصوص که کینکت هم داشته باشه.:biggrin1:

JJ-Thomson

کاربر سایت
Feb 4, 2011
99
نام
جی جی
من خیلی امیدی ندارم برای مایکرو دوستان :-s

و فکر میکنم که آبی ازشون گرم نشود برایتان /:) ولی با این وجود برای حفظ چارچوبهایی که مؤسسین سایت در قوانین ابتدای ثبت نام سایت درج نمودند می خوام که فعلاً چیزی نگم :-b و شما هم چیزی نگین و وقتی کنفرانسشون تمام شد و ما چیزی جدیدی ندیدیم دوستان اونوقت من شروع میکنم به دادن نظرات تخصصیم :>

حرفهایم را جدی بگیرید دوستان /:)

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
Gears of War 3 رو فکر کنم همه منتظرش باشن :D
Forza Motorsport 4 رو هم از همین الان خواهش میکنم که هایپ نکنین :D

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
Halo Wars 2ـی دیگه در کار نیست. همون قبلی هم برای این ساخته شد که هیلو یه پتانسیلی تو سبک استراتژی داشت (اولا هم قرار بود Strategy باشه). ضمنا الان دیگه Ensembleـی هم در کار نیست که بخواد HW2 بسازه:biggrin1:

اینا همون هیلو ریمیک هم بسازن کلی هنر کردن، Halo Wars نخواستیم.
مگه اعضای ensemble نرفتن توی یه استدیوی دیگه؟ یادمه میگفتن مایکروسافت با یه سری از اعضاش یه استدیو جدید زده.

AW2 به احتمال میوفته برای E3 چون اینها چوب زورد معرفی کردن AW1 رو خوردن و میدونن این REMEDY لاکپشتی بیش نیست..
نه آخه اون موقع فرق میکرد، بازی رو تقریبا از نو ساختن بعدش هم موتور بازی تا یه شیش ماه قبل از عرضه کامل نشده بود. الان دیگه همه چیزشون کامل هست.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
قضیه این x- engine چیه دیگه ؟؟:-/
هیچی بابا ...
یک انجین هست که ماکروسافت داره می سازه , و قراره به سازنده های بازی بده تا برای ساخت بازی انحصاری ازش استفاده کنند ...
یک سری افکت های نسل بعدی هم به صورت خفیف تو این انجین هست و به صورت کامل 3D ساپورت می کنه . همون تیمی که برنامه نویسی ویندوز7 برعهده داشته داره روی این انجین کار می کنه .
در کل من فکر نکنم این انجین حالا حالا آماده بشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر