کنسول های قدیمی و بازیها و کارتریج

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
478
نام
زهير
Rating - 100%
22   0   0
با سلام .
یکسری کنسول قدیمی واسه فروش گذاشتم که به قرار زیر هستند :
1 _ 5 عدد ps2 اسلیم که بر اساس سرحال بودن لنز دستگاه و تر و تمیز بودن بفروش میرسند. (یعنی قیمتهاشون فرق دارن ) البته یکیشون کارتون نداره و یکی دیگه هم لنزش خرابه و باید تعویض بشه و با سیم برق و تصویر و البته بدون دسته و کارتون بقیه موارد تر و تمیز و سالم بهمراه متعلقات . قیمت پیشنهادی .

2 _ یک عدد dreamcast نارنجی که یک مشکل اساسی داره و اونم لنزشه که باید تعویض بشه وچون من شهرستانم اینجا لنزش پیدا نمیشه با دو عدد دسته بهمراه کارتون و متعلقات والبته بدون مموری. قیمت پیشنهادی .

3 _ 65 عدد از بهترین بازیهای dreamcast که همشو باهم میدم . فقط وفقط همشو باهم . قیمت پیشنهادی .
لیست کوتاهی از این بازیها : re3-re:code veronica -crazy taxi 1,2 -sonic adventure-silent scope-virtua cop و ...........
پیشنهاد : اگه کسی دریم کست و بازی ها رو با هم برداره ارزونتر حساب میکنم .

4 _دو عدد سگا مگا درایو . سگاها اصل هستن بهمراه یک عدد دسته و فیش و آداپتور . عکسشون رو هم جدا گذاشتم (عکس تکی از سگاها ) . قیمت پیشنهادی

5 _ 44 عدد از بهترین کارتریج های سگا مگا درایوکه بر اساس تمیزی به دو دسته تقسیم کردم . یکسری تا حد زیادی تر و تمیز و یکسری مقداری کهنه و عکسشون هم مقداری پاره پوره شده . قیمت پیشنهادی .
ضمنا کمتر از 6 کارتریج بفروش نمیرسد و خریدارمحترم حداقل باید 6 کارتریج رو برداره تا ارزش پست کردن رو داشته باشه .
پیشنهاد : اگر کسی تمام سری 27 تایی یا18 تایی رو بخواد ارزونتر حساب میکنم .

چند نکته :
1- هزینه پست بعهده خریدار محترم میباشد .
2- فقط و فقط pm بدید .
3- ممکنه پست کردن اجناس یکی دو روز بعد ازانجام معامله پست بشه . چون من مغازه گیرم حتما باید دو سه تا سفارش بگیرم و بعداهمرو باهم پست کنم .
19062012308-001.jpg 19062012310.jpg 20062012319.jpg 20062012328.jpg Image0040.jpg

make

کاربر سایت
Sep 13, 2010
111
نام
hamid
Rating - 0%
0   0   0
سلام داداش ps1 رو فروختی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر