کنسول میکرو/ Famicom / NES امروز چهل ساله شد.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بازیه dead fox یادتونه؟ عجب گرافیکی داشت رزیدنت اویل اون نسل بود.:x.ای خدا ای کاش با ماشین زمان بر میگشتیم به اون دوران.خیلی خوب بود.:x
البته این بازی در مورد نفوذ یک مامور نیروهای ویژه به یک گروه بزرگ مواد مخدر در آمریکای جنوبی هستش. این هم عکسی از این بازی که بیشتر با اسم Code Name Viper خارج از ژاپن شناخته میشد.

Code_Name_-_Viper_(screen).png

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
درسته روزا خیلی خیلی خوش و عالی با nes داشتم اما من نمیگم یادش بخیر

چون هنوز این کنسول دوست داشتنیو دوست دارم و هنوز که هنوزه بازی میکنم هم یه نینتندو nes (میکرو ) دارم هم رو کنسولایی که دارم شبیه ساز nes دارم

nes کنسول جاودانه ای هست که حتی خیلی از بازی ها این زمان ادامه دهنده اولین نسخشون روی nes هستن

بازیایی مثل Adventure Island ( میوه خور) که 3 نسخه داره البته یه کلیپی دیدم که این بازی بازسازی کردن جز بازیا wiiware هست

بازی افسانه ای super mario bros که 3 نسخه داره بازی بازسازی شده new super mario bros که برای کنسول wii اومد فروش بالا 86 میلیون نسخه ای داشت

بازی Dr. Mario که هنوز صدا موزیکش تو ذهنمه

بازی Tetris که همه انسان ها چه گیمر چه غیر گیمر میشناسنش

بازی Castlevania که اولین نسخه اش روی nes بود الان جزو بازی ها مطرحه

بازی Metroid که اولین نسخه از این بازی زیبا بود

بازی Bomberman که خیلی ها باهاش خاطره دارن

بازی مثل Kirby's Adventure واقعا شاهکاره خیلی از نسل خودش جلوتر بود من این بازی خیلی دوست دارم

و .......................................................................................

nes یه اسطوره اس هیچوقتم فراموش نمیشه

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
چندتا کاور هست که زمان کودکی روی کارتریجای کلون فمیکام که میگرفتیم زیاد میدیدیم و گاها بهشون خیره میشدیم..دیدنشون خالی از لطف نیست:bighug:

طبق معمول طراحی کاور ژاپنی ها(Famicom) خیلی بهتر از اروپایی آمریکایی بود(NES)..:)
3080_front.jpg 14852_front.jpg 20786_front.jpg 22046_front.jpg 22255_front.jpg 40613_front.jpg 44628_front.jpg 46265_front.jpg 48744_front.jpg 49079_front.jpg 49098_front.jpg 49231_front.jpg 49340_front.jpg 49923_front.jpg cover_large.jpg

آخرین ویرایش:

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
یادمه اون موقها پدرا گیر میدادن که بچه اینقدر بازی نکن فشار میاد به تلویزیون, تلویزیون میسوزه..........~x(:-&:d
هیچ وقت هم این تفنگش درست کار نمیکرد و بهانه فروشنده این بود که تلویزیون باید نو یاشه و لامپ تصویر tv قوی باشه:(

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان عزیز

دنبال یه روشی ام که کنسول nes یا فامیلی کام بشه با یه ساخت مداری بازیا رو از روی مموری کارت فراخوان کردو بازی کرد یا روی کارتج همچین کاری کرد

تو اینترنت سرچ کردم چنتا عکس مدار پیدا کردم ولی سر در نیاوردم میشه کسی کمک کنه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
آخی یادش بخیر. چه کنسولی بود :((

- - -ویرایش - - -

دوستان عزیز

دنبال یه روشی ام که کنسول nes یا فامیلی کام بشه با یه ساخت مداری بازیا رو از روی مموری کارت فراخوان کردو بازی کرد یا روی کارتج همچین کاری کرد

تو اینترنت سرچ کردم چنتا عکس مدار پیدا کردم ولی سر در نیاوردم میشه کسی کمک کنه

احسان مدارات رو بفرست یه نگاهی بکنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ساختن یه همچین چیزی خیلی دردسر داره، ولی اگه خیلی دوست داری این کار رو بکنی بفرما خدمت شما :
THE NES FUNKY FLASH CARTRIDGE

به نظر من ساختن خود کارتریج بازی بهتر و راحت تر هست :
آموزش ساخت نوار میکرو

مرسی عزیز خیلی زحمت کشیدی

مدار خود کنسول نمیشه دست کاری کرد تا از sd کارت بازی اجرا کرد؟ مثل دریمکست

کنسول چینی هست چه دستی چه خونگی که بازیا میکرو اجراکنه سیو هم بکنه و بشه از روی رمش بازیا اجرا کرد؟ مثل همین pvp ها و ...... که تو بازار ریخته مثلا یه سریشون کارتج دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر