خبر رسمی اخبار‌مربوط به HANDHELD PC

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,507
نام
alireza
اخبار مرتبط به HANDHELD PC در این تاپیک اطلاع رسانی میشود

Screenshot_20210715-214129_Twitter.jpg

کنسول دستی استیم به اسم steam deck رونمایی شد

مشخصات:

Screenshot_20210715-214229_Twitter.jpg

قیمت :

۶۴ گیگ ۴۰۰ دلار
۲۵۶ گیگ ۵۳۰
۵۱۲ گیگ ۶۵۰

-سیستم عاملش نسخه ای از لینوکس هست ولی میتونه تمام بازیهای ویندوز و لینوکس رو اجرا کنه.
-ماوس و کیبور و مانتور بهش وصل میشه.
-بازیهای در حالت ۷۲۰ اجرا میشوند.
- نسخه های ۵۱۲ گیگ و ۲۵۶ گیگ از nvme استفاده کردن که باعث لود شدن سریعتر بازی ها میشه.
- در اصل استیم دک یک pc هست...میتونید هرکار خواستید باهاش انجام بدین...نصب ویندوز و یا استورهای دیگه.
- سایز صفحه ۷ اینچ هست که رزولوشن 1280×800 هست
- هر ۳ مدل sd کارت هم رو هم ساپورت میکنن

ویدو ign اطاعات بسیار‌کاملی میده

۳۱ سوال که ممکنه سوال خیلی ها باشه:

دسامبر امسال هم عرضه میشه.

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
بيشترين خرابي دسته انالوگهاست بخاطر L3 يا Ls

كه در حالت فشار دادن پيش مياد و بازيهاي شوتر انلاين هم دليل اصليشه
يه زمان كه من زياد اپكس و هيلو ميزدم دو تا دستم همين جوري خراب شد :/

در كل نگراني نداره چون قابل تعويض هست و اينجوري نيست كه مجبور بشي از دستگاه استفاده نكني

و مطمئن نيستم كه يه تاچ پد مانند هم داره رو كنسول كه شبيه سازي موس رو ميكنه

بيشتر منظور به اينه كه همون شرايط دسته كنسولها رو داره ديگه

پيشنهادم اينه هم انباكسينگ و هم ويديو ign رو ببيني متوجه ميشي واقعا با كيفيت كار كردن

حالا نميدونم بصورت وايرلس هم كنترلر ساپورت ميكنه يا نه
موافقم با نوشته هات چون ولو دیگه چیز بی کیفیت نمیزنه:D
ولی من که خودم باز لپ تاپ و دسته رو ترجیح میدم از نظر راحت بودن هم به نظرم باز کنترلر راحتتره:D ولی خب حالا یکی بخواد سرش و بذاره بالش بازی کنه یا اتوبوس و مترو و اتاق انتظار بازی کنه این خوبه:D
اره دیگه ساپورت میکنه به صورت وایرلس کنترلر رو چون عملا یه pc هستش, ولی اینم چه کاریه:D اگه قراره کنترلر وصل کنم همون لپ تاپ وصل میکنم با صفحه نمایش بزرگتر>:)

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
اینم جواب ولو درباره مقایسه ها با سوییچ, که گفته هدفشون PC گیمرها هست.

Valve Responds To 'Switch Vs Steam Deck' Comparisons, Insists It's "Going After" A Different Audience

We tried to make all the decisions really in Steam Deck that targeted that audience and that served the customers that were already having a good time interacting with the games that are on that platform, on our platform. That really was how we were making our decisions...We've ended up with a device that cosmetically shares some traits with a Switch, but that just was... it's kind of an artifact of how we've proceeded down the design direction."

"So I think Nintendo does a great job targeting the audience they do with the content that they have. And that's going to be different. Like when you pick this [Steam Deck] up, it feels much more like the ergonomics for somebody who's used to playing with an expensive game controller, right? Because it's bigger and it's bulkier than a Switch. And if we're right, that's the right trade-off to be making for the audience that we're going after.

"Let me put it this way... If you're a gamer, and you pick up a Switch, and you pick up one of these, you're going to know which one is right for you, right? And you're going to know it within 10 seconds."

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
اینم جواب ولو درباره مقایسه ها با سوییچ, که گفته هدفشون PC گیمرها هست.

Valve Responds To 'Switch Vs Steam Deck' Comparisons, Insists It's "Going After" A Different Audience

We tried to make all the decisions really in Steam Deck that targeted that audience and that served the customers that were already having a good time interacting with the games that are on that platform, on our platform. That really was how we were making our decisions...We've ended up with a device that cosmetically shares some traits with a Switch, but that just was... it's kind of an artifact of how we've proceeded down the design direction."

"So I think Nintendo does a great job targeting the audience they do with the content that they have. And that's going to be different. Like when you pick this [Steam Deck] up, it feels much more like the ergonomics for somebody who's used to playing with an expensive game controller, right? Because it's bigger and it's bulkier than a Switch. And if we're right, that's the right trade-off to be making for the audience that we're going after.

"Let me put it this way... If you're a gamer, and you pick up a Switch, and you pick up one of these, you're going to know which one is right for you, right? And you're going to know it within 10 seconds."
شما اینو میخری با yuzu بازی های سویچ روهم اجرا میکنی.
علاوه بر اون بازی های ps2 - psp - ( زمان بره پلی 3 )ps3 و wii u و...
16 گیگ رم و پردازنده خوب کارایی عالی میده.
من الان زلدارو با کلی مد و پچ گرافیکی در حد بازی های نسل 8 ارتقا یافته و رزلوشن 4کا و 144 فریم دارم بازی میکنم !!!!!
همین مورد yuzu برای ما ایرانیا کافیه که دیگه خود سویچ از روی میز خارج بشه.
به این مورد فکر کنید که مثلا یک مموری فقط برای ویندوز و شبیه سازی استفاده بشه. این مورد برای من فوق العاده است مثل حالت مولتی بوت ویندوز ( همین الان کامپیوتر دانلودی من ویندوز 10 - ویندوز سرور 2012 - لینوکس و مک رو با هم داره !!! :))

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
شما اینو میخری با yuzu بازی های سویچ روهم اجرا میکنی.
من فکر میکنم برای پرفورمنس اجرای Yuzu خیلی زود باشه که اظهار نظر کنیم.
چون واقعا هیچ نمونه ای برای مقایسه نداریم.
باید منتظر بشیم ببینم تست هاش چطور میشه.

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
من فکر میکنم برای پرفورمنس اجرای Yuzu خیلی زود باشه که اظهار نظر کنیم.
چون واقعا هیچ نمونه ای برای مقایسه نداریم.
باید منتظر بشیم ببینم تست هاش چطور میشه.
همین الان مراجعه کنید بخش شبیه ساز همین انجمن

• Like
Reactions: mqg1387

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
منظورشون روی سخت افزار دک هستش مگرنه کیفیت یوزو که بر همگان واضحه:D

ماکان رسما خودش داره اخبار یوزو رو تو انجمن میذاره... اگه به اون بخش مراجعه کنی برمیگردی پیش خودش :D

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
برای این که بدونید وضعیت دک و یوزو چه طور خواهد بود، بد نیست ببینید aya neo یا هر PC-سینی دیگه‌ای چه عملکردی داره.
چیزی که من دیدم، با توجه به این که CPU‌ی دک خیلی قوی تر از اینا نیست، با دک می‌تونید خیلی از بازی‌های سوییچ رو بازی کنید
اما سمت یه چیزایی مثل Botw و اینایی که بیشتر از ۴ هسته نیاز دارن نمی‌تونید برید.

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
593
نام
Ramin
برای این که بدونید وضعیت دک و یوزو چه طور خواهد بود، بد نیست ببینید aya neo یا هر PC-سینی دیگه‌ای چه عملکردی داره.
چیزی که من دیدم، با توجه به این که CPU‌ی دک خیلی قوی تر از اینا نیست، با دک می‌تونید خیلی از بازی‌های سوییچ رو بازی کنید
اما سمت یه چیزایی مثل Botw و اینایی که بیشتر از ۴ هسته نیاز دارن نمی‌تونید برید.
همون هم بشه احتمالا چون 720 رزلوشنه و دربدترین حالت شما 480 و 30 fps رو آپ اسکیل میکنی و نباید روی کاغذ مشکلی باشه

• Like
Reactions: mqg1387

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,869
کاش والو یه دسکتاپم بزنه
خیلی دوست دارم یه بارم شده یه سیستم خفن از پیش ساخته شده داشته باشم
اما بدبختی از مینی pc اینتل nuc گیمینگ بگیر و مینی pc های گیمینگ چینی تا کیس های گیمینگ بزرگ تمام بدجور گرونن معلوم نیست با چه دلاری وارد میشن. باز این ممکنه استقبال شه و یه فرجی بشه

پ.ن: کسی گزینه ای میشناسه؟ 🤔

• Like
Reactions: mqg1387 and Z-fan

Rezaenslaved

کاربر سایت
Aug 25, 2020
857
کاش والو یه دسکتاپم بزنه
اما بدبختی از مینی pc اینتل nuc گیمینگ بگیر و مینی pc های گیمینگ چینی تا کیس های گیمینگ بزرگ تمام بدجور گرونن معلوم نیست با چه دلاری وارد میشن. باز این ممکنه استقبال شه و یه فرجی بشه

خریدار نداره،برای همین کم وارد میشه
تو ایران کنسولم کمیاب شده چ برسه به کیس گیمینگ

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
کاش والو یه دسکتاپم بزنه

کیس‌های گیمینگ خیلی خوب پیدا میشه (از برندهای تخصصی)
قیمت‌شون هم از خرید همون قطعات توی ایران کمتر درمیاد اما باید یک نفر رو پیدا کنید که براتون بخره و وارد کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر