خبر رسمی اخبار‌مربوط به HANDHELD PC

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,575
نام
alireza
اخبار مرتبط به HANDHELD PC در این تاپیک اطلاع رسانی میشود

Screenshot_20210715-214129_Twitter.jpg

کنسول دستی استیم به اسم steam deck رونمایی شد

مشخصات:

Screenshot_20210715-214229_Twitter.jpg

قیمت :

۶۴ گیگ ۴۰۰ دلار
۲۵۶ گیگ ۵۳۰
۵۱۲ گیگ ۶۵۰

-سیستم عاملش نسخه ای از لینوکس هست ولی میتونه تمام بازیهای ویندوز و لینوکس رو اجرا کنه.
-ماوس و کیبور و مانتور بهش وصل میشه.
-بازیهای در حالت ۷۲۰ اجرا میشوند.
- نسخه های ۵۱۲ گیگ و ۲۵۶ گیگ از nvme استفاده کردن که باعث لود شدن سریعتر بازی ها میشه.
- در اصل استیم دک یک pc هست...میتونید هرکار خواستید باهاش انجام بدین...نصب ویندوز و یا استورهای دیگه.
- سایز صفحه ۷ اینچ هست که رزولوشن 1280×800 هست
- هر ۳ مدل sd کارت هم رو هم ساپورت میکنن

ویدو ign اطاعات بسیار‌کاملی میده

۳۱ سوال که ممکنه سوال خیلی ها باشه:

دسامبر امسال هم عرضه میشه.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اومدم خبرش بذارم دیدم گذاشتین اینم مشابه سوییچ مشکل دریفت داره حتی دسته الیت 2 با PS5 هم این مشکل زیاد دارن

من نمی دونم چرا ویتا 10 سال پیش اصلا همچین مشکلی نداشت بعد از 10 سال هنوز انالوگ های اکثر کاربرا سالمه بعد دسته ها با انالوگ های جدید مخصوصا پرتابل هاش اینقدر بی کیفیت شدن جای اینکه تکنولوژی پیشرفت کنه بهترش بکنن

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
اومدم خبرش بذارم دیدم گذاشتین اینم مشابه سوییچ مشکل دریفت داره حتی دسته الیت 2 با PS5 هم این مشکل زیاد دارن

من نمی دونم چرا ویتا 10 سال پیش اصلا همچین مشکلی نداشت بعد از 10 سال هنوز انالوگ های اکثر کاربرا سالمه بعد دسته ها با انالوگ های جدید مخصوصا پرتابل هاش اینقدر بی کیفیت شدن جای اینکه تکنولوژی پیشرفت کنه بهترش بکنن
کنترلر هایی که در حال حاضر دریف دارن همشون از یک پتاسیومتر استفاده می کنن. بعید نیست Valve هم از همون استفاده کرده.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

کنترلر هایی که در حال حاضر دریف دارن همشون از یک پتاسیومتر استفاده می کنن. بعید نیست Valve هم از همون استفاده کرده.
ربطی به Thumbstick ها نداشته و مشکل نرم افزاری بوده :

1646230011199.png

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
با نرخ 30 فریم تعداد بازی های نسبتا زیادی از ps3 هم می تونه اجرا کنه

اما به نظرم تا صفحه نمایش oled با dpi بالاتری نزنه مخصوصا اگر با سری پردازنده های 6000 ترکیب بشه عالی می شه اون موقع دیگه همه ی شبیه سازها به خوبی می تونه اجرا کنه به نظرم نسل بعدیش خیلی می تونه جذاب تر باشه

البته استیم او اس هم اصلا به شخصه دوست ندارم باید روش windows 11 نصب کرد

• Like
Reactions: mqg1387

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
با نرخ 30 فریم تعداد بازی های نسبتا زیادی از ps3 هم می تونه اجرا کنه

اما به نظرم تا صفحه نمایش oled با dpi بالاتری نزنه مخصوصا اگر با سری پردازنده های 6000 ترکیب بشه عالی می شه اون موقع دیگه همه ی شبیه سازها به خوبی می تونه اجرا کنه به نظرم نسل بعدیش خیلی می تونه جذاب تر باشه

البته استیم او اس هم اصلا به شخصه دوست ندارم باید روش windows 11 نصب کرد
Dpi بالاتر نیازمند پردازنده قوی تر و بالطبع باتری بزرگتری هم هست و ممکنه وزنش رو زیاد کنه و دست خسته بشه...
البته من خودمم هم وقت معرفیش گفتم بهترین کار اینه که نسل دومش رو خریداری کنیم
در مورد استیم او اس هم به نظر من سیستم عامل خوبیه ولی در کنارش باید دوال بوت داشته باشم و ویندوز هم در کنارش نصب باشه.
حافظه دستگاه هم باید حداقل ۱ ترابایت اس اس دی باشه

• Like
Reactions: mqg1387

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
Steam Deck در حال حاضر فقط از Windows 10 پشتیبانی می کنه و درایور کارت صدا هم برای ویندوز موجود نیست. Dual-boot هم پشتیبانی نمی شه.
Valve در حال کار بر روی اضافه کردن پشتیبانی از Windows 11 و Dual-boot به Steam Deck هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر