کنسول افسانه ای پلی استیشن دو ، 21 ساله شد

بهترین بازی کنسول PS2 از نظر شما کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    96

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
1614868057548.png

درود

میتوانی باور کنی؟ کنسول محبوب پلی استیشن 2 برای نخستین بار در تاریخ 4 مارس 2000 در کشور ژاپن منتشر شد. این کنسول در تاریخ 26 اکتبر در امریکای شمالی و یک ماه بعد نیز در اروپا منتشر شد.کنسولی که بیش از 3800 بازی دارد و تعدادی از این بازی ها، به عنوان بهترین عناوین تاریخ شناخته می شوند.

این کنسول به عنوان پرفروش ترین کنسول تاریخ تبدیل شد و با وجود گذشت سال های زیاد از زمان عرضه، همچنان خاطره انگیز و به یادماندنی است.شرکت سونی سرانجام در سال 2013 پایان تولید این کنسول افسانه ای را اعلام کرد و در سال 2018 نیز خدمات تعمیرات این کنسول نیز متوقف شد.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
آخه چطوری میشه بین جمع خوبای پلی استیشن دوم یکی را انتخاب کرد و از خیر بقیه گذشت و ازشون یاد نکرد ! نمیشه خب ، ولی :

رزیدنت اویل چهارم در کنار سایلنت هیل دوم و فیتال فریم دوم در جایگاه اول

رزیدنت اویل کد و هانتینگ گراند و کلوک تاور سوم و رول آف رز هم در جایگاه دوم

دویل مای کرای سوم و توم رایدر ها در جایگاه سوم

این رتبه بندی فقط بخشی از بازیهایی بودن که به ذهن مشغول من رسید وگرنه این کنسول در مقایسه با کنسول های هم نسلش و نسل قبلیش و نسلهای بعدیش اون ستون از نموداره که سیخ رفته بالا که وقتی از بالاش پایین را نگاه میکنیم چیزی جز نقطه های کوچک روی بقیه نمودار نمیبینیم و اگر از اون نقطه های کوچک به بالا نگاه کنیم انتهای یکی از ستون ها را نمیشه دید ! یاد و خاطرات کنسول و رفیق قدیمی و رویایی گرامی و تولدش مبارک باشد .

P S II.jpg

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

درود

میتوانی باور کنی؟ کنسول محبوب پلی استیشن 2 برای نخستین بار در تاریخ 4 مارس 2000 در کشور ژاپن منتشر شد. این کنسول در تاریخ 26 اکتبر در امریکای شمالی و یک ماه بعد نیز در اروپا منتشر شد.کنسولی که بیش از 3800 بازی دارد و تعدادی از این بازی ها، به عنوان بهترین عناوین تاریخ شناخته می شوند.

این کنسول به عنوان پرفروش ترین کنسول تاریخ تبدیل شد و با وجود گذشت سال های زیاد از زمان عرضه، همچنان خاطره انگیز و به یادماندنی است.شرکت سونی سرانجام در سال 2013 پایان تولید این کنسول افسانه ای را اعلام کرد و در سال 2018 نیز خدمات تعمیرات این کنسول نیز متوقف شد.

چقدر جعبش طراحی خفنی داشته ادم یاد ورق کاربون می افته:D

• Like
Reactions: beshush and residen

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,530
نام
Mehrdad
نمیتونم بگم Grand Theft Auto: San Andreas بهترین بازی تاریخه.. چون تو ذهنم چند تا رقیب گردن كلفت داره..

اما با خیال راحت میگم به نظرم بهترین بازی PS2 هست :D

واقعا نمیدونم چند هزار ساعت رو پلتفرم های مختلف بازی و چند بار تمومش كردم..!
آخرین بارم همین تابستون اخیر وسط پندمیك یه یك ماهی رو PS4 مشغولش بودم كه پلتشم كردم :D
از آون بازی هاست كه هیچوقت ازش خسته نمیشم.

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
چقدر انتخاب توی این لیست سخته :D
من ترجیح میدم رای ندم میترسم حق بقیشون ضایع شه
اولین بازی که رو ps2 گذاشتم cold fear بود
اونم برا تست...که البته بعدش ادامه دادم
ولی یادمه که دیسک mgs2 رو خریده بودم و تا خونه با سرعت اسب یورتمه میرفتم که بازیش کنم
پول خرید مموری هم نداشتم و هربار مجبور بودم از اول برم:))
یه خاطره جالبم بگم که تو gtasa بلد نبودم بانوان محله پایینی(:D ) رو سوار کنم توی یه کلوپ از ینفر پرسیدمو بدو بدو رفتم سمت خونه دختر بازی :))
کی 21 سال گذشت اخه:(

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,620
Silent Hill 2 رو وقتی تو توپ خونه دیدم و بعد اینکه دوران مدرسه دوم راهنمایی رو با Silent Hill ۱ با یه حس عجیب و نو گذرونده بودم یه معجزه انگار اون موقع برام اتفاق افتاد.خیلی خیلی Silent Hill 2 حس عجیبی داشت. Silent Hill 4 رو که دیگه نگم.اونم باید تو لیست باشه.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
بهترین خاطرات عمرم با ps2 و بازیهای قشنگش گذشت. سال ۸۵ خریدمش، یادش گرامی. خوشحالم که اون موقع پول پای pc ندادم و با ps2 بدون دردسر از بهترین بازیهای روز لذت بردم. اون موقع بازی کردن با pc دیوانگی بود، بازیهای خوبی نداشت، خرج و مخارجش هم ده برابر ps2 بود. مکافات اجرای بازی و ارورهای مختلف هم داشت.
در این لیست جای خالیه ace combat 5، silent hill 4 و tekken 5 به شدت احساس میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر