کنسولم کپی‌خور نشد. امکانش نیست...؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
سلام خدمت دوستای عزیز بازیسنتری‌م.
من چند ساعت قبل از مغازه برگشتم و چیزی که شنیدم این بود:
ایکس‌باکس شما کپی‌خور نمی‌شه چون درایوش جدید هست و مدلش لایتون 1175* هست. گفتم می‌شه درایو رو عوض کرد؟ گفتن امکانش نیست. بردمش یه مغازه دیگه گفتن اینو کجا بردی؟ گفتم "فلان" جا! گفتن اگه ایشون بگن هک نمی‌شه، هک نمی‌شه.

کلاً از لحاظ روحی شرایط وخیمی دارم.

کنسول ساخت 2011/10/7 هست و از کانادا خریداری شده و درضمن کینکت باندل هم هست.
راهنمائیم کنید که امکان کپی‌خور شدنش هست یانه؟ اگه نه، چاره‌ای دارم؟

درایو کنسول:
LiteOn 1175

*اینم صحبت های c4eva Speaks! درمورد این درایو:

Lite-On 1175DG-16D5SLT+ v3.0IN PROGRESS
image2.gif
Hide version details

This version adds support for topology data in place of AP2.5 replay data for all XGD3 and AP2.5-active XGD2 backups. *NOTE:For drives that support AP2.5, all backups containing AP2.5 replay data will need to be patched or re-dumped and re-burned for compatibility with v3.0.iXtreme LT+ v3.0 for Lite-On Slim retains support for the use of truncated backups, although it it strongly recommended to use full XGD3 burns made with a compatible Lite-On iHAS drive flashed with the iXtreme Burner MAX fw.
In LT+ v3.0, backups remain the same layout, but require new "AP2.5 topology data" in place of the older "AP2.5 replay sector" that was used in LT+ v2.x and older. Burned backups made for v2.x will not work on v3.0, and vice-versa. In the case of v3.0, the firmware would be looking for nonexistent topology data on a backup burned for v2.x. For v2.x, the firmware would be looking for nonexistent AP25 replay data on a backup burned for v3.0. Either way will not work, and will flag your 360 by failing AP2.5 challenges outright.

بقول مایکل جکسون Heeeeelp mee e ee

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

یه چی می‌گم به غیرتتون بربخوره و کمکم کنید:
اگه تو کودکستانٍ پردیس این تاپیک رو زده بودم الان حداقل دونفر راهنماییم می‌کردن.

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام خدمت دوستای عزیز بازیسنتری‌م.
من چند ساعت قبل از مغازه برگشتم و چیزی که شنیدم این بود:
ایکس‌باکس شما کپی‌خور نمی‌شه چون درایوش جدید هست و مدلش لایتون 1175* هست. گفتم می‌شه درایو رو عوض کرد؟ گفتن امکانش نیست. بردمش یه مغازه دیگه گفتن اینو کجا بردی؟ گفتم "فلان" جا! گفتن اگه ایشون بگن هک نمی‌شه، هک نمی‌شه.

کلاً از لحاظ روحی شرایط وخیمی دارم.

کنسول ساخت 2011/10/7 هست و از کانادا خریداری شده و درضمن کینکت باندل هم هست.
راهنمائیم کنید که امکان کپی‌خور شدنش هست یانه؟ اگه نه، چاره‌ای دارم؟

درایو کنسول:
LiteOn 1175

*اینم صحبت های c4eva Speaks! درمورد این درایو:

Lite-On 1175DG-16D5SLT+ v3.0IN PROGRESS
image2.gif
Hide version details

This version adds support for topology data in place of AP2.5 replay data for all XGD3 and AP2.5-active XGD2 backups. *NOTE:For drives that support AP2.5, all backups containing AP2.5 replay data will need to be patched or re-dumped and re-burned for compatibility with v3.0.iXtreme LT+ v3.0 for Lite-On Slim retains support for the use of truncated backups, although it it strongly recommended to use full XGD3 burns made with a compatible Lite-On iHAS drive flashed with the iXtreme Burner MAX fw.
In LT+ v3.0, backups remain the same layout, but require new "AP2.5 topology data" in place of the older "AP2.5 replay sector" that was used in LT+ v2.x and older. Burned backups made for v2.x will not work on v3.0, and vice-versa. In the case of v3.0, the firmware would be looking for nonexistent topology data on a backup burned for v2.x. For v2.x, the firmware would be looking for nonexistent AP25 replay data on a backup burned for v3.0. Either way will not work, and will flag your 360 by failing AP2.5 challenges outright.
بقول مایکل جکسون Heeeeelp mee e ee

---------- نوشته در 11:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:51 PM ارسال شده بود ----------

یه چی می‌گم به غیرتتون بربخوره و کمکم کنید:
اگه تو کودکستانٍ پردیس این تاپیک رو زده بودم الان حداقل دونفر راهنماییم می‌کردن.

سلام

مینبرد دستگاه شما کرونا هست و هنوز به صورت JTAG هک نشده
و درایو شما هم هنوز هک نشده پس هیچ راهی ندارید.

موفق باشید

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
همه ساىتها نوشتن صبر داشته باشىد بزودى خبراى مىشه

farshad_df

کاربر سایت
May 15, 2010
156
نشدنی که نیست ،میشه ، ولی باید صبر داشته باشید تا c4 هکش رو بده بیرون

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر