کمک فوری برای بازی Legacy of Kain - Defiance

hamed_toopetoop

کاربر سایت
سلام من توی یه مرحله از این بازی گیر کردم نمی دونم باید چیکار کنم عکسشم از اون مرحله میزارم اگه کسی هست منو کمک کنه بگه خیلی فوری توی این مرحله داره میگه برای اینکه این ستون رو بشکونین باید نگه دارین دکمه tk ولی من نگه میدارم ولی کاری نمی کنه اگه ممکنه راهنمکاییم کنین

Attachments

• untitled.jpg
    untitled.jpg
    39.3 KB · مشاهده: 35
سلام من توی یه مرحله از این بازی گیر کردم نمی دونم باید چیکار کنم عکسشم از اون مرحله میزارم اگه کسی هست منو کمک کنه بگه خیلی فوری توی این مرحله داره میگه برای اینکه این ستون رو بشکونین باید نگه دارین دکمه tk ولی من نگه میدارم ولی کاری نمی کنه اگه ممکنه راهنمکاییم کنین

من اینو خیلی وقت پیش بازی کردم cd شم خرابه وگرنه نصبش می کردم کارتو راه مینداختم ولی تا اونجا که یادمه با نگه داشتن یه کلید که باید تو آپشن دنبالش بگردی کین نیروشو متمرکز می کنه و بعد یه دایره میاد که به وسیله اون نیرو رو به هر سمتی بخوای پرتاپ می کنه اون کلیدو من یادم نیست چیه ولی توی آپشن بازی قسمت کنترل یه چرخی بزن شاید پیداش کنی.

ممنون از راهنماییت بازم به معرفتت ولی خداییش بازی خیلی قشنگی هستش با این که گرافیک ان چنان بالا یی نداره

خواهش می کنم.

البته زمان خودش گرافیک جالبی داشت مخصوصا محیط ها و ساختمون ها خیلی عالی طراحی شده بودن در کل از اون دسته از بازی های به یاد موندنی و ماندگاره من که ازش خیلی لذت بردم.
حالا مشکلت حل شد تونستی اونجارو رد
کنی؟

من یک جایی از بازی رسیدم که باید از یه سکویی به یه سکویه دیگه بپرم بلدم بپرم ولی مشکل اینجاست که وقتی میپرم ادمم به سکوی بعدی نمی رسه ومییوفته پایین ومی میره عکسشم میزارم که منظورمو بفهمی

Attachments

• kl.jpg
    kl.jpg
    50 KB · مشاهده: 29
من یک جایی از بازی رسیدم که باید از یه سکویی به یه سکویه دیگه بپرم بلدم بپرم ولی مشکل اینجاست که وقتی میپرم ادمم به سکوی بعدی نمی رسه ومییوفته پایین ومی میره عکسشم میزارم که منظورمو بفهمی

موقع پرش با نگه داشتن کلید پرش Raziel می تونه تا حدودی پرواز کنه و خودشو شناور رو هوا نگه داره با این کار شما به اون صخره ای که میخوای میرسی.

سلام میدونم که اگه این کارو بکنم یکم خودشو رو هوا نگه میداره ولی مشکل اینجاست که سخره هه از من خیلی بالاتره ووقتی میپره با این که خودشو می تونه توی هوا نگه داره ولی بازم نمی رسه به اون سخره اخه اون سخره از جایی که من وایسادم خیلی بالا تره

سلام میدونم که اگه این کارو بکنم یکم خودشو رو هوا نگه میداره ولی مشکل اینجاست که سخره هه از من خیلی بالاتره ووقتی میپره با این که خودشو می تونه توی هوا نگه داره ولی بازم نمی رسه به اون سخره اخه اون سخره از جایی که من وایسادم خیلی بالا تره

اون دایره سبز رنگ که پایین صخره ها قرار گرفته یادمه وقتی Raziel روشون قرار می گرفت با زدن یه کلید از دنیای مردگان(روحانی) وارد دنیای زنده ها(مادی) میشد یا برعکس یه امتحانی بکن چیز دگیی یادم نمی یاد.

بازم سلام من اون قسمت رو تونیستم رد کنم من نباید میپریدم روی اون سکوهه بلکه باید میپریدم کنار اون سخره یا جایی بود که من باید از اونجا میرفتم بالا خلاصه من اون جا رو رد کردم حالا یه جای دیگه گیر کردم اونم اینجا که رسیدم به یه در ولی دره باز نمی شه منم نمی دونم باید چیکار کنم اگه ممکنه راهنماییم کن

Attachments

• untitled.jpg
    untitled.jpg
    41.3 KB · مشاهده: 20
سلام .
دوست عزیز به نظر من شما دو تا راه داری در مورد این بازی :
1ـ بازی رو بزاری کنار ! ;)
2- بری راهنمای مراحل این بازی رو بگیری و از رو اون بری ، چون با این وضعیت که معلومه تا بیاد این بازی تموم بشه تعداد صفحات تاپیک از 100 صفحه هم رد شده !!!!
از اینجا میتونی راهنمای بازی رو بگیری :
http://www.gamefaqs.com/computer/doswin/game/917578.html
-----------------------------------------
در جواب سوالت هم باید بگم که (اگه درست یادم باشه) شما با در کاری نداشته باش .
رازیل یه قدرت جادویی داره که تو دنیای ارواح (زمانی که تو Spectral World) هست میتونه از بین نرده ها رده بشه .
شما باید از بین نرده ها رد بشی . تنها کاری که میکنی میری جلوی نرده ها و به سمت جلو حرکت میکنی . رازیل خودش پس از چند ثانیه از بین نرده ها رد میشه .

آخرین ویرایش:
سلام ممنون از راهنماییت من خیلی وقت پیش اونجا گیر کرده بودم من همین امروز این بازی رو تموم کردم وخیلی بازی خوبی بود من که خوشم اومد ممنون از راهنماییت

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or