کمک در Resident Evil 3

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,008
نام
اسماعیل
سلام ببخشید دوستان من یه جای بازی گیر کردم 3 روزدارم تلاش میکنم ولی نمیتونم اونجا که jill زخمی میشه وکارلوس ادامه بازی رو میره تو نقشه دو جا به نامهای Park و Hospital چشمک میزنن که Park قفله و در Hospital باز من رفتم یه واکسین(vaccine medium) وبعد یه کلید که اتاق 402 روبازمیکرد گرفتم تو اتاق هیچی نبود حالا نمیدونم چیکار کنم اگه کسی میدونه خواهشا راهنمایی کنه

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
پارک رو بیخیال اونجا رو بعد از بهبود جیل با جیل قراره بری (با سنجاق سر درش رو باز میکردیم فکر کنیم)

توی بیمارستان باید یه دارو درست کنی که از ترکیب 2 یا 3 تا دارو به دست میاد فکر کنم. برای ورود به اونجا هم باید از یه در که قفل صوتی داره رد بشی که باید از یه ضبط صوت استفاده کنی... بعدش فکر کنم وارد آسانسور میشی و توی بالاترین طبقه یه اتاق هستش که اونجا دارو رو درست میکنی (یه دستگاه هستش که باید معما هم حل کنی) . بعدش هم که باید بری دارو رو بدی به جیل... .

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,008
نام
اسماعیل
من قبلا ضبط صوت رو استفاده کردم واسه آسانسور وبه آخرین طبقه رفتم معما روهم حل کردم ولی فقط یه دارو دادن که وقتی رفتم پیش جیل اونم بدرد نخورد :((

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
اگه تو اتاق قورباغه های داخل اون محفظه شیشه ای ها داروی اول رو بدست آوردی
برو تو همون اتاق 402 تو بیمارستان ( که یه جنازه فکر کنم توش افتاده )
اون کمد ها رو سر جاهایی که روی زمین مشخصه هل بده ( دو تا از سرامیک ها مشخصه روی زمین )
اگه اتفاقی نیفتاد
جای کمد ها رو عوض کن
روی دیوار یه صندوق باز میشه
حالا اون داروی دوم رو بردار
با هم ترکیب کن
برو سراغ Jill و یه حالی بهش بده
>:d<

سال 84 بازیش می کردم . الان 400 تا سلول خاکستری سوزوندم واست تا یادم اومد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GPSY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند