کمک در mgs3

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
میخواست بدونم تو اون قسمت که یک تک تیرانداز پیر به اسم the end هست باید بذاریم بکشتمون تا بریم تو زندان یا ما باید اونو بکشیم اگه من باید بکشم بگید چطوری این کارو بکنم
اگه تاپیک رو ببندید از بالای بالن میپرم پایین خونم گردن مدیران سایت.ممنونم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
آقا اونو باید بکشی
من تا آخر رفتم نگاه کن من برات توضیح می دم اگه اشکال داشتی بازم بگو :
اول اینکه تو باید بری پایه اون چوبا بشینی تا اون بهت تیر اندازی کنه بعد تو یه نگاه به دور برت بنداز مطمئنا یه چیزی هست که برق می زنه به طرف اون تیر اندازی کن امکان دارره بهش بخوره

یا وقتی تیر اندازیش تموم شد به خاطر اینکه بعد از تیر اندازیش می دوه بعد برو بگرد صدای خستگیش میاد و hek hek می کنه البته همینطوری مشخص نیست باید بری بگردی اونم سریع » وقتی تیراندازی تموم شد « اگه بازم نفهمیدی بگو تا بیشتر کمکت کنم
آقا یه سبزی های خاصی هست که اون می ره پشتش پنهان میشه اونجا ها می تونی پیداش کنی

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
دوست عزیز توی نقشه نگاه کن با دایره سفید نشون میده مخفیگاهاش کجاست وقتی تر اندازی میکنه جاش که اون هست دایرش قرمز میشه اگه بتونی اروم بری پشتش که نبینتت کارش تمومه.
اگه نه همون جا سیو کن بعد یه 1 هفته بازی نکن وقتی دوباره رفتی توی بازی خود به خود خودش میمیره.

MOHSEN gamer

کاربر سایت
Dec 23, 2006
30
بنظر من سخترين و قشنگترين باس فايت اين بازی همين پيره مرده هستش
اگر با دوربين حرارتی رده پاشو ببينی ميتونی جاشو پيدا کنی البته خيلی نبايد نزديکش بشی
يادمه وقتی ميخواستم بکشمش با sniper پيداش کردم طرف خوابش برده بود يهو يه تير زدم وسط کلش خيلی باحال بود

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اینطوری که حال نمیده مبارزه با The End یه چیز دیگسفقط اگه خواستی ایکارو بکنی اول اون طوطیشو با یه تیر خلاصش کن چون حکم آنتنو برای The End داره بعد مبارزه باهاش آسون تر میشه;)

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,628
من بعد از رد کردن یک مرحله کوهستانی رسیدم به یک پایگاه,اونجا میرم داخل یک ساختمون همه جاشو رفتم ولی خبری نیست فقط یه جا یه در هست که دو تا محافظ داره اونا رو میکشم ولی در قفله و هیچ جوری باز نمیشه چی کار کنم؟

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
فکر میکنم اونجا باید لباس افسرها رو بپوشی و یه افسری که موهای سفیدی داره تو دستشویی رو بکشی بعد به همون دری که گفتی بسته است بری که دمو میشه ( با لباس افسری )

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
اون افسره اسمش Raikov هست و این شکلیه
facepaint_raiden.jpg

وقتی کشتیش یا بی هوشش کردی همون اتاقی که بعدش می خوره به راهرو و تهش اون دوتا سرباز هستن ببرش اونجا لباس میاد تو لیست لباسهات و وقتی هم میخوای بری پیش اون دو تا سرباز این لباس افسریه باید تنت باشه.;)

raidan

کاربر سایت
Feb 6, 2008
69
نام
میلاد
اما باس حواست باشه که علاوه بر لباساش ماسکی رو که طرح صورت raikov هست هم استفاده کنی.در ضمن اروم راه برو.اگه بدوی اون دو تا سرباز دم در شک میکنن.
برای the end هم اول که وارد میشی اون بالای یه تپه که درست روی یه خونه بتونی در شمال نقشه اس سنگر گرفته.اگه سینه خیز بری میتونی از دور یه حالی با یکی از مسلسل هات بهش بدی.بعدا هم واسه ردیابیش میتونی از دوربین مادون قرمز استفاده کنی.این روش خیلی جواب میده چون اینطوری پشتش در میای و کلی باهاش حال میکنی.
یه جا هم خوندم که خود هیدئو کوجیما گفته میشه the end رو زودتر از موعدش کشت اما چطورش رو نگفته . من هم هر چی گشتم نیافتم.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
ببخشید که تاپیک قدیمی رو اپ کردم.
یه جا هم خوندم که خود هیدئو کوجیما گفته میشه the end رو زودتر از موعدش کشت اما چطورش رو نگفته . من هم هر چی گشتم نیافتم.
به اینصورت :
وقتی به انبار ناحیه Ponizivje میرسید پیرمرد یا همان The End را خواهید دید.اگر سریع عمل کنید و با اسلحه اسنایپر چندین بار به او شلیک کنید او از پای در می اید و دیگر با او مواجه نخواهید شد.

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
دوستان من تو این قسمت گیر کردم لطفا منو راهنمایی کنید
تو اونجایی که تو زندان هستیم باید چه کار کنم
من اون غذاهایی که توی زندان هست به اون سربازه دادم بعدش یه دمو نشون داد
ولی بعد از دمو هنوز توی زندان هستم باید چه کار کنم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
دوستان من تو این قسمت گیر کردم لطفا منو راهنمایی کنید
تو اونجایی که تو زندان هستیم باید چه کار کنم
من اون غذاهایی که توی زندان هست به اون سربازه دادم بعدش یه دمو نشون داد
ولی بعد از دمو هنوز توی زندان هستم باید چه کار کنم
ممنون میشم منو راهنمایی کنید
اولا اونجا بازی رو سیو کن بعدش لودش کن تا یه مینی گیم بازی کنی
دوم:زمانی که غذاهاتو دادی به اون یربازه تو دمویی که نشون میده پشت عکسی که نشونت میده یه کد نوشته!اونو با بیسیمت بگیرش تا درب زندان باز شه
فک کنم راه دیگه هم بود ولی یادم نیست

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
ممنون دوست عزیز از راهنماییت
من اون قسمت رو رد کردم
حالا بعد از اونجا به یه جایی میرسی
که از آبشار میپره توی یک رودخونه
بعد از اون یه نفر میاد