کمک در Gears of war

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بابا بلد نیتید نگید دیگه چرا اسپم میدید؟!

خوده یارو گفت نتونستم پیدا کنم!

مشکل منم هست
دوست عزیز این سوال یه سوال ساده هست و مطمئنم دوستای دیگه هم که تذکر دادن بلد بودن و لیکن باید توی تاپیک مربوط به خودش پرسیده بشه.تنها راه Co-op بازی کردن این بازی لن کردن 2 تا کامپیوتر هست و امکان بازی کردن Co-op روی یه سیستم وجود نداره.

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
دوست عزیز این سوال یه سوال ساده هست و مطمئنم دوستای دیگه هم که تذکر دادن بلد بودن و لیکن باید توی تاپیک مربوط به خودش پرسیده بشه.تنها راه Co-op بازی کردن این بازی لن کردن 2 تا کامپیوتر هست و امکان بازی کردن Co-op روی یه سیستم وجود نداره.
اقا بسیار
ممنون
------
حالا هم من جوابمو گرفتم هم اون دوستمون

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
حالا بحث کمک تو بازی هست لطف کنید به من بگید الان که پچ 3 رو میخوام بریزم میگه فایل قبلی مجود نیست و به عبارت پچ های قبلیش رو میخواد . میشه بگید این پچ هارو از کجا میشه گیر آورد

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
حالا بحث کمک تو بازی هست لطف کنید به من بگید الان که پچ 3 رو میخوام بریزم میگه فایل قبلی مجود نیست و به عبارت پچ های قبلیش رو میخواد . میشه بگید این پچ هارو از کجا میشه گیر آورد
دوست عزیز نیازی به پچهای قبلی نیست!!
شما قبل از نصب پچ کرک ریختی؟!! وقتی بازی رو نصب کردی بدون گذاشتن کرک باید پچ رو نصب کنی!!

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
دوست عزیز نیازی به پچهای قبلی نیست!!
شما قبل از نصب پچ کرک ریختی؟!! وقتی بازی رو نصب کردی بدون گذاشتن کرک باید پچ رو نصب کنی!!
علی جان واسه من Setup اصلی بود و بدون هیچ گونه کرک اما بازم میگه OLD file Not Found !!
جایی هست که بشه Starup.exe اصلی رو دانلود کرد ؟

مرسی

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
علی جان واسه من Setup اصلی بود و بدون هیچ گونه کرک اما بازم میگه OLD file Not Found !!
جایی هست که بشه Starup.exe اصلی رو دانلود کرد ؟

مرسی
آقا Startup اصلی رو گرفتم . مشکل اینجاست وقتی میزنم نصب پچ هیچی نمیاد !! چحوری میشه این پچ رو Run کرد ؟

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
آقا Startup اصلی رو گرفتم . مشکل اینجاست وقتی میزنم نصب پچ هیچی نمیاد !! چحوری میشه این پچ رو Run کرد ؟
آقا این مشکل هم حل شد . الان من وفتی که xlive.ddl رو توی System32 و پوشه بازی میریزم این ارور رو میده : WarGame-G4Live Bad Image .. !!
وقتی هم که Xlive.ddl رو پاک می کنم Runtime Error میده !

1 سال تو کف نصب این بازی موندیم . اگه کسی بلده کمک کنه . ممنون

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
آقا این مشکل هم حل شد . الان من وفتی که xlive.ddl رو توی System32 و پوشه بازی میریزم این ارور رو میده : WarGame-G4Live Bad Image .. !!
وقتی هم که Xlive.ddl رو پاک می کنم Runtime Error میده !

1 سال تو کف نصب این بازی موندیم . اگه کسی بلده کمک کنه . ممنون
شما از این استفاده کردی!!
احتمالا بازی با کرک نصب میشه!!
این تاپیک رو ببین!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر