کمک در مورد بازی DayZ

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
با سلام به همه ی دوستان.
من میخوام بازی DayZ رو انجام بدم. البته به صورت کپی شده نه اصل. میخواستم بدونم کسی این بازی رو داره. میدونم که باید بازی Arma II و ArmA II Operation Arrowhead قبلش نصب باشه. ولی نمیتونم بازی DayZ رو تهیه کنم. از دوستان محترم میخوام کمکم کنن تا اگه جایی رو میشناسن که میشه خرید یا کسی داره که بتونه برام پست کنه (مسلما هزینه اش رو میدم). شنیدم میشه با tunggle بازیش کرد. از همه تون ممنون میشم اگه راهنماییم کنن. ممنون

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
با سلام به همه ی دوستان.
من میخوام بازی DayZ رو انجام بدم. البته به صورت کپی شده نه اصل. میخواستم بدونم کسی این بازی رو داره. میدونم که باید بازی Arma II و ArmA II Operation Arrowhead قبلش نصب باشه. ولی نمیتونم بازی DayZ رو تهیه کنم. از دوستان محترم میخوام کمکم کنن تا اگه جایی رو میشناسن که میشه خرید یا کسی داره که بتونه برام پست کنه (مسلما هزینه اش رو میدم). شنیدم میشه با tunggle بازیش کرد. از همه تون ممنون میشم اگه راهنماییم کنن. ممنون

اگر صبر کنی یه مدت دیگه نسخه standalone ـش میاد. من کپیشو ندارم نمیدونم حقیقتش، مال من اصله.

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,093
نام
پوریا
مرسی از بابت پاسختون. ولی چک کردم. نسخه ی standalone بازی سه ماهه دیگه میاد. نمیخوام اینقدر صبر کنم. باز هم ممنون بابت پاسخون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر