کمک در صفحه آرایی با word 2010

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
- دوستان دارم مطلبی با ورد می نویسم و می خوام برای بعضی از کلمات که footnote می ذارم از راست به چپ نوشته بشه و همچنین بالای فوت نوت هم خطی یک دستی و کاملی قرار بگیره مثل عکس زیر:

2- همچنین این کتابچه دارای فصل های مختلفی هست و می خوام اسم هر فصل در بالای اون صفحات نوشته بشه ولی توی ورد اگر عنوان خاصی برای یک فصل نوشتم این عنوان در تمام صفحات قرار می گیره که هر کاری کردم نتونستم عنوان فصل ها رو جدا کنم. می خوام مثل عکس زیر باشه: همچنین در پایین عنوان خط راستی قرار بگیره و شماره صفحه هم کنارش باشه

دوستان لطفا راهنمایی کنید و روش کار رو بیان کنید مدتی زیادی درگیره این موضوع هستم ولی به راه حلی نرسیدم

A_LINE_DARK

کاربر سایت
May 30, 2011
130
من اینها رو دارم برای شما مینویسم با word 2007 هست ولی فکر نکنم تفاوتی بین این دو باشه

در سوال 1 شما برای footnote متوجه نشدم ولی برای گذاشتن خط بالای ان میتونید از Insert --> shapes رو انتخاب کنید در shapes انواع خط ها شکل ها هست

خب قبل از اینکه شما بخواید شماره و عنوان بزارید از page layout-->breaks-->next page را انتخب کرده برای گذاشتن شماره صفحه از Insert-->header or footer رو انتخاب کن وقتی که ساخنه شد از گزینه page number در بالای صفحه رو انتخاب کن و شماره ها برای صفحه گذاشته میشن اما برای عنوان گزینه link to previous رو غیر فعال کنید و بعد میتونید برای هر صفحه عنوان مختلفی داشته باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر