کمک در خرید لب تاب

achillies

کاربر سایت
Apr 21, 2008
29
اگه می تونی از ایران نخر با 1.5 میتونی یه لبتاب بگیری که تو ایران 2.5 میلیونه!!! اگر خواستی نشونتم میدم می تونی تو ساتا بببینی به مدلای ایسوس یا نگاه بنداز الکی بهترین لبتاب 2007 نشد اگر میتونی ایسوس بگیر جدی میگم میتونی بری بایتخت طبقه دوم نمایندگی ایسوس

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
بچه ها ببخشید اینجا میخوام بگم چون پای آبروی من در میانه . ( خیلی خنده داره میدونم اما )
یکی با من تماس گرفت گفته یک لب تاب میخواد که قیمتش 200 تا 250 باشه از اونجایی که هر چی من میشناسم بالای یک و نیم است موندم چی معرفی کنم ( برای کار سیستم دیاگ یا همون نرم افزار خودرو میخواد ) با تشکر از دوستان :( ( آبروم پررررررررر :biggrin1: )

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها ببخشید اینجا میخوام بگم چون پای آبروی من در میانه . ( خیلی خنده داره میدونم اما )
یکی با من تماس گرفت گفته یک لب تاب میخواد که قیمتش 200 تا 250 باشه از اونجایی که هر چی من میشناسم بالای یک و نیم است موندم چی معرفی کنم ( برای کار سیستم دیاگ یا همون نرم افزار خودرو میخواد ) با تشکر از دوستان :( ( آبروم پررررررررر :biggrin1: )

دنبال همچین چیزی نگرد و بگو نگرده...

مگر این که بیاد استان بوشهر توی گناوه یه دست دوم ترکیده پیدا کنه...

بگو با 250 یه CPU + Motherboard زورکی میدن دستت... :biggrin1:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دنبال همچین چیزی نگرد و بگو نگرده...

مگر این که بیاد استان بوشهر توی گناوه یه دست دوم ترکیده پیدا کنه...

بگو با 250 یه CPU + Motherboard زورکی میدن دستت... :biggrin1:

کمترین قیمتی که پیدا میتونم بکنم براش هست . :biggrin1::biggrin1::laughing: . حالا هر قیمتی فقط این بدبخت وضع مالیش قاراشمیشه . حالا یک چیزی میشناسی ( کمترین قیمتی که میدونی ) /:)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
کمترین قیمتی که پیدا میتونم بکنم براش هست . :biggrin1::biggrin1::laughing: . حالا هر قیمتی فقط این بدبخت وضع مالیش قاراشمیشه . حالا یک چیزی میشناسی ( کمترین قیمتی که میدونی ) /:)

شاید بشه مدل های 700-800 تومانی براش ردیف کرد...من سراغ ندارم لپ تاپ زیر این قیمت....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر