کمک در بازی saints row 3

Amir2$2

کاربر سایت
Oct 14, 2011
291
نام
CjCj قدیم :)
نه میشه باید به اون یارو شلیک کنی وبعد با شاتگان بزنی تو سرش و بعد از این که مرد فلنگو ببندی این کار رو باید با یکی از سینتس ها انجام بدی تنهایی امکان ناپذیره :>

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
بابا این بازی چیه که باز راهنمایی مراحل بخواد
منظورم این نیست که بازیش زشته من خودم عاشق این بازی شدم ولی میگم مراحلش به این سادگی بود که...

mehdi_i2

کاربر سایت
Jul 6, 2012
1
اون غوله روی گویی که می افته پایین باید چجوری کشت.... تر خدا کمک کنید.:(
دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم ؛ شما به مغازه ی تفنگ فروشی مراجعه کن و تفنگ خودتو ارتقا بده !(این جوری با چند شلیک به سمت اون غوله به راحتی کشته میشه ...
اگر پول کمی داری برای خرید تفنگ بهتر چند راه حل داری که پولشتو اضافه کنی!
1/ رمز تقلب اضافه شدن پول رو بزنی (به این شکل که در موبایل خودت دنبال پوشه ی Extras بگرد و بازش کن ؛ در قسمت Add cheat رمز پول رو بزن (cheese) و accept کن
بعدش یه نوشته ی بنفش میاد که اونو به خاطر بسپار و contnue را بزن در صفحه ی جدید باز شده دنبال همون نوشته ی بنفشی که بود بگرد و روش کلیک کن تا پول بهت بده (هر چی بیشتر کلیک کنی پول بیشتری میده !! (توجه استفاده از کد های تقلب دیگر هم به همین شکل هست !)
2- اینکه به ماموریت های دیگه بپردازی و از اون طریق پول جمع کنی تا بتونی اسلحه ی بهتری بخری (مثل ماموریت های پاک سازی (که تو نقشه مشخصه !
امید وارم توضیح کاملی داده باشم !

pouyanjon

کاربر سایت
May 19, 2012
110
نام
پویان
سلام .

آخر بازی وقتی اون سه تا نقطه رو پاک یازی میکنی بهت دو تا انتخاب میده. 1 دختره زنده بمونه 2 اون یارو تو فرودگا بکشی.

کدوم فتح درست بازیه.؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
سلام .

آخر بازی وقتی اون سه تا نقطه رو پاک یازی میکنی بهت دو تا انتخاب میده. 1 دختره زنده بمونه 2 اون یارو تو فرودگا بکشی.

کدوم فتح درست بازیه.؟
بهتر بود تو اسپویل میزاشتی من بخاطر همین یک اخطار گرفتم
تازه توی همین تاپیک Saints row هم گرفتم:D

هر کدومو انتخاب کنی فرقی نمیکنه دو تا پایان داره بازی

نجات شاندی:
نجاتش میدی و بعد میری به کره ماه اونجا با دشمن میجنگی و بازی تموم میشه و معلوم میشه همه ی اینا فیلم بوده:D کارگردان میگه کات:D

کشتن اون یارو:(اسمش یادم رفته)
میکشیش بعد میری عذاداری شاندی بعدش یک چیز گنده ی پرنده ای میاد باید نابودش کنی مال پلیسه و بعد بازی تموم میشه

lmnop

کاربر سایت
Aug 11, 2012
1
بعد رمز یه سره کردن خشاب رو بزن که وسط کار خشاب عوض نکنه وفقط رو کلش بزن همین

اون غوله روی گویی که می افته پایین باید چجوری کشت.... تر خدا کمک کنید.:(

رمز یه سره کردن خشاب رو بزن که وسط کار خشاب عوض نکنه وفقط رو کلش بزن همین

arash dissLove

کاربر سایت
Oct 9, 2016
1
تو صفحه موبایل اون قسمت هستش saint book اونجا تو اولی یه سری نفرها هستن که باید بری دنبالشون
من خیلی سعی کردم ولی نمیشه پیداشون کرد تو نقشه یه مکانی رو نشون میده میگه اونجاس منم درست میرم اونجا ولی هیچکسی نیس
لطفا کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر