کمک در بازی call of duty black ops

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
دوستان یه جای بازی گیر کردم که با یه نفر دیگه روی پشت بام هستم و از روبه رو دارن تیر میزنن
بعد اون نفری که باهامه می پره روی یه سقفی میره توی یه اتاق وقتی منم باهاش میپرم و میرم تو اون اتاق دیگه معلوم نیست بعدش باید چیکار کرد چون در که بستست از اون اتاق هم بیای بیرون پرت میشی پاییین

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
دوست عزیز . . . 1 کم بیشتر توضیح میدی؟! . . . چون من cod رو خیلی وقته که پاکش کردم . . . الان که گفتی دویاره هوس کردم برم بازی کنم :d . . . بگو مرحله چندی تا برات بگم . . .

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
دوست عزیز . . . 1 کم بیشتر توضیح میدی؟! . . . چون من cod رو خیلی وقته که پاکش کردم . . . الان که گفتی دویاره هوس کردم برم بازی کنم :d . . . بگو مرحله چندی تا برات بگم . . .

مرحله رو نمی دونم والا یعنی با مشخصاتی که کفتم اصلا نفهمیدید

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
مرحله رو نمی دونم والا یعنی با مشخصاتی که کفتم اصلا نفهمیدید

اين مرحله اسم داره....اونو بگو...:>
ولي حدس ميزنم مرحله باروني رو پشت بامها رو ميگي...بايد كمد رو جابجا كني وبه اتاق اسحله بري...اگه درست حدس زده باشم...

آخرین ویرایش:

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
مرحله رو هنوز نفهمیدم کجاست ولی داره بارون میاد من با دکتر کلارک دارم فرار می کنم
و اسم ماموریت escape with dr clarke هست وقتی با هم می پریم تو یه اتاق که صدای آهنک ژاپنی میاد و عکس یه زن ژاپنی روی دیوار هم هست . هیچ چیزی برای هل دادن نیست و هیچ دری هم نه می شکنه نه باز میشه

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
سلام دوستان
من cod black opsرو چند وقت پیش تموم کردم ولی هیچی از داستانش نفهمیدم لطفا راهنمایی کنید
یکی از بهترین بخشهای بازی داستانش بود شما چطور از بازی لذت بردید در صورتی داستان رو نفهمیدید؟:-/
خوب داستان رو خلاصه میگم داستان از این قرار هست که شما رو گرفتن و دارند بازجویی میکنند و شما هم توی باز جوییها مجبور میشید خاطرات خود از کارهایی را که انجام دادید بگید شما یک مامور هستید که خیلی از جاهای دنیا ماموریت انجام دادید و همیشه توی این ماموریتها یک دوست و همراه داشتید که همیشه با شما بوده شما خیلی اون رو دوست داشتید و دارید حالا اسمش یادم نیست همون پیر مردی که توی مرحله زندادن باهاش فرار کردید !
شما رو گرفتند و بازجویی میکنند شما هم خاطرات خود را بازگو میکنید توی اون ماموریتی که با موتور هستید دوست شما و شما میپرید روی یک ماشین دوست شما راننده هست و شما ........
آقا اصلا این حرفا چیه راحت و کوتاه دوست شما خیلی وقت هست که کشته شده و مرده ولی شما هنوز باور دارید که اون نمرده تمام ماموریتهایی که انجام دادید و اون همراتون بود توهم بوده اصلا اون خیلی وقت پیش مرده بود همش شما تنها بودید و خیلی از جاها توهم میزدید به خاطر عشقی که به دوستتون داشتید عقاید اون توی ذهن شما نقش بسته و شما خیلی از افراد رو میکشید و همش فکر میکنید اون هم همراهتونه و داره کمکتون میکنه در صورتی که شما تنها هستید و مثله یک روانی دارید افراد رو میکشید بعد سازمانی که شما قبلا براش کار میکردید شما رو گرفته و داره باز جویی میکنه آهان اسم اون دوستمون کرو چنکو بود و بعدش اونها بهتون میفهموننن که داداش تو توهم زدی همین ! حالا یه شماره سری هست که توی یه جایی از ماموریت هات اون رو دیدی باید اون رو یادت بیاد تا اینکه یادت میاد اون رو روی بدنه یک کشتی دیده بودی و بعدش میرید و این کشتی رو نابود میکنید چون توی اون تسلیحات نظامی هست همین !
مزخرفترین داستانی بود که تا حالا گفته بودم داستان به اون زیبایی رو اینقدر بد گفتم که خودم بدم اومد :d

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
اين مرحله اسم داره....اونو بگو...:>
ولي حدس ميزنم مرحله باروني رو پشت بامها رو ميگي...بايد كمد رو جابجا كني وبه اتاق اسحله بري...اگه درست حدس زده باشم...
مرحله رو هنوز نفهمیدم کجاست ولی داره بارون میاد من با دکتر کلارک دارم فرار می کنم
و اسم ماموریت escape with dr clarke هست وقتی با هم می پریم تو یه اتاق که صدای آهنک ژاپنی میاد و عکس یه زن ژاپنی روی دیوار هم هست . هیچ چیزی برای هل دادن نیست و هیچ دری هم نه می شکنه نه باز میشه

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

منم با این که چند بار تموم کردم نمی دونم دقیقا کجا مرحله هستی.

اگه حال داری یه بار مرحله رو restart کن شاید باگ زده باشه.چون یه جاش هست کلارک میره در رو بازه میکنه شاید اونجارو باگ زده.

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D

كلارك يه فايلي رو جابه‌جا ميكنه كه پشتش يه شكاف كوچكي هست كه وارد يه اتاق كوچك ميشه كه ميتوني سلاح انتخاب كني بعد از انتخاب سلاح، از اتاق خارج ميشي... كلارك باز يه فايل (كمد) رو تكون ميده و وارد يه سالن ميشي و ادامه مرحله ...
احتمال باگ هم وجود داره!

آخرین ویرایش:

Gabit0

کاربر سایت
Aug 29, 2010
545
نام
گابريل
من که نفهمیدم کجاش مشکل داری, 1 چیزی تو همین مایه ها سر من هم اومده بود که دوباره از اول مرحله رفتم حل شد, به نظر من که از اولش بری حله . . . ;)

rambo929

کاربر سایت
Dec 13, 2008
41
راهنمايي

[دوستان من اونجا كه فكر كنم مرحله سه باشه گير كردم
جايي كه با كمك دوستات يك دري رو ميشكني و واردش ميشي ولي اون اطاق تاريكه و معلوم نيست بايد چكار كرد اگه كسي راهنمايي ميتونه ممنون ميشم كمك كنه

captain Dun

کاربر سایت
Sep 16, 2011
59
نام
فراز
بی شک باگ زده
همون restart کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر