کمک درباره خرید psp

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
سلام

دوستان من میخوام یه psp بخرم و بازی هاشو تجربه کنم

تحقیق کردم و متوجه شدم 2 نوع psp آک تو بازار هست

یک مدل psp 3000 که در جعبه و باندل ها مختلف هست

دو psp e1004 که به اسم استریت شناخته میشه

psp 3000 همه باهاش آشنا هستید که از تمام مدل ها قبلی خودش بهتر شده اما مدل e1004 که آخرین مدل ارائه شده psp هست که سال 2011 عرضه شده

مدل e1004 تا اونجایی که تحقیق کردم بدنه کنسول مات هست و دیگه مثل psp ها قبلی لک نمیشه و کثیف نمیشه

این psp سنگینتر از مدل 3000 هست و بدنه ضد ضربه طراحی شده و با ضربه خوردن دستگاه هیچیش نمیشه

دکمه روشن شدن به پایین منتقل شده و دکمه ها کنترل پایین کنسول لمسی شدن

باتری مدل 3000 حدود 1200 میلی آمپره باتری استریت 1800 میلی آمپر

اجرا بازی تو مدل استریت سریعتر از مدل 3000 هست

تو این مدل wifi برداشته شده که برای من اصلا مهم نیست خروجی تلویزیون هم برداشتن که برای من داشتن و نداشتنش مهم نیست

من از دوستانی که مدل e1004 یا همون استریت دارن میخوام بپرسم رزولشن استریت با 3000 یکیه؟ کیفیت صفحه نمایش دو مدل یکیه؟

خروجی تصویر و برابری رزولشن تصویر تو این دو مدل برام مهمه اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بگه؟

آخه چنتا مقایسه یه بازی تو هردو مدل psp دیدم تو یه کلیپ کیفیت صفحه استریت بالاتر بود تو یه کلیپ دیگه کیفیت 3000 بالاتر بود

در کل شما کدوم psp بهتر میدونید؟

چون فردا میخوام psp بخرم زودتر بهم کمک کنید لطفا

ممنونم

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
رزولوشن همه مدلهای PSP یکی هست.(۴۸۰x۲۷۲)

درسته اما چنتا کلیپ از سایت یوت+توب گرفتم که دوتا psp 3000 با استریت زیر هم گذاشته بودن همزمان یه بازی تو 2 تا اجرا میکردن اول که استریت خیلی سریعتر لود میشد

ولی تو بازی راگبی 3000 نور پردازی بهتری داشت تو استریت نور پردازی کمتر بود عمق رنگ بیشتر بود تو بازی toy story 3 برعکس بود

یعنی مثل هم نبودن

تو اینترنت گشتم مشخصات صفحه نمایشا در آوردم

psp 3000

4.3 (10.9 cm) (16:9) full-transparent type, wide colour gamut LCD with anti-glare screen, 480 x 272 pixel / approx. 16,770,000 colors displayed

psp e1004

4.3" (16:9) full-transparent type, TFT drive / approx. 16,770,000 colors displayed

من از همه شرایط psp street قبول دارم همونیه که میخوام اما از لحاظ صفحه و خروجی تصویر نگرانم

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
دوست عزیز از من میشنوی نخر من خودم الان با امولیتور ppsspp9.5 همه بازیهاشو با 50 تا 60 فریم روی pc اجرا میکنم .قابلیت خوب این امولیتور اینه که میتونه بازیهارو full hd اجرا کنه البته بستگی به مانیتورت هم داره .من بازی god of war ghost رو روی pc و pspgo مقایسه کردم روی pc لبه ها نرمتر و روی psp یکم دندانه دار بود .به هر حال انتخاب با خودته یا علی.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
این رو من تو سایت یورو گیمر دیدم مقایسه هم کرده :

PSP E-1000 Review • Reviews • PSP • Eurogamer.net

به نظر خوب میاد.

ممنون دستت درست خیلی حال دادی

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز از من میشنوی نخر من خودم الان با امولیتور ppsspp9.5 همه بازیهاشو با 50 تا 60 فریم روی pc اجرا میکنم .قابلیت خوب این امولیتور اینه که میتونه بازیهارو full hd اجرا کنه البته بستگی به مانیتورت هم داره .من بازی god of war ghost رو روی pc و pspgo مقایسه کردم روی pc لبه ها نرمتر و روی psp یکم دندانه دار بود .به هر حال انتخاب با خودته یا علی.

درسته حق با توه من خودم تبلت دارم شبیه ساز psp روی اندروید دارم ولی کار باهاش خیلی سخته بعد اینکه هیچی خود کنسول نمیشه

یه کامپیوتر خوب جمع کردم مانیتورمم led هست اما مشکل اینجاست فقط من با کامپیوتر کارنمیکنم یقیه تو صفن تا کارا دانشگاه و ............... انجام بدن کامپیوترم همگانی شده :))

بخاطر همین کنسول چه خونگی چه دستی برام بهتره کسی هم باهام کاری ندارم

تا میشینم سر کامپیوتر صدام میکنن:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر